לאחרונה הן הפכו לתלמידות בכיתה של ניצן רז, אבל הרבה לפני שהסירים התחילו לבעבע ליעל בר זוהר ומיכל ינאי היה לא מעט במשותף: שתיהן שחקניות, שתיהן מנחות, שתיהן כיכבו בעברן בערוץ הילדים, שתיהן אמהות לשניים אבל בעיקר - שתיהן לא יודעות לבשל. אז ברגע של התרגשות החליטה מיכל לשלוף תמונה משותפת מהארכיון ופרסמה אותה בעמוד הפייסבוק שלה: "התמונה הזאת צולמה ב-2011 ואנחנו שוב יחד", היא כתבה לקראת הפרק הראשון.

לרגל הקרנת הבכורה של הפרק הראשון החליטה מיכל לחלוק את ההתרגשות שלה עם שאר חבריה לנבחרת ופתחה שולחן לכל משתתפים בתכנית שהגיעו היישר לחצר ביתה כדי לצפות יחד בפרק ולראות את עצמם בלא מעט רגעים מביכים.

והיא לא היחידה בין חבריה התלמידים שלא הצליחה להסתיר את ההתרגשות - גם הדר לוי החליטה לפתוח את הלב לקראת שידור הפרק הראשון ושיתפה את חבריה לפייסבוק בתחושותיה: "בישול, כמו כל מיומנות, תלוי בהרבה ידע אבל גם בטאצ'. את שניהם חשבתי שאין לי. לאט לאט הבנתי שכמו כל דבר בחיים שלי אני פועלת מאינטואיציה אבל כשאני משקיעה, כשאני לוקחת אחריות ונותנת אהבה התוצאות טובות. זה אולי פחות מצחיק אבל זה הרבה יותר נעים בגוף. הרווחתי חוויה מלאת אהבה וצחוק, כזאת שתלך איתי לכל החיים וכבר עכשיו הולכת איתי. למדתי להתלבש, להתאפר, אפילו לעשות בייביליס. ובעיקר למדתי להשקיע".

"הצילו! אני לא יודע לבשל", שבת ב-21:00, ערוץ 2