הכירו את תלמידי "הצילו!" (תמונת AVI: מתוך הצילו! אני לא יודע לבשל)
מי הבשלן המצטיין? | תמונת AVI: מתוך הצילו! אני לא יודע לבשל

כנראה שאין מי שמכירים את התלמידים באקדמיה לבישול כמוכם, גולשי mako (טוב, אולי חוץ מהשף ניצן רז), ולכן אתם אלה שבחרתם את הבשלן המצטיין של העונה. ללא דיחוי נוסף, קבלו את תוצאות הסקר שהעלינו בסוף השבוע האחרון:

#1 - יעל בר זוהר

לאחר שבישלה ארוחת שישי לתפארת למשפחתה,  והראתה לכולנו מאיפה משתין הדג, אתם בחרתם ביעל להיות זו שתתפוס את המקום הראשון בבטחה. יעל עברה כברת דרך משמעותית, כאשר הפכה ממישהי שלא יודעת להכין חביתה, לאישה שמכינה למשפחתה מנה ביתית וטעימה של דגים חריפים לשבת. פייר? מגיע לה. הנה תזכורת למה שהיה פה בתחילת הדרך: 

 

 #2 רן שריג

למקום השני הגיע מי שנראה היה שיותר קשה לו מלבשל מנות מסובכות, היא  בעצם הפרידה הזמנית מאהובת לבו - דנה ספקטור. אבל, למרות הכל, נראה שהגעגועים לדנה עשו לו רק טוב, כי אתם בחרתם בו למקום השני. על הדרך, נראה שרן גם עשה לא מעט צחוקים, הנה תזכורת קטנה:

 

#3 מיכל ינאי

הישר מגינת ההפתעות הגיעה אלינו מיכל ינאי, המתמודדת שבתחילת השתתפותה בתכנית נהנתה בעיקר מהבישולים של בעלה. אחרי הדרך הארוכה שעברה ינאי בתכנית, אנחנו בטוחים שיחסי הכוחות בבית כבר לא יישארו אותו הדבר. חוץ מבישולים, זכינו לקבל ממנה כמה רגעים נוסטלגיים במיוחד: 

"הצילו! אני לא יודע לבשל", ארוחת הסיום החגיגית, הערב (שלישי), 21:00

>> ספר המתכונים הצבעוני של הצילו!
>> ביקור בית: איך נראה המטבח של ברודי מבפנים?
>> ביקור בית: המלכה הקטנה של הדר לוי

>> חולמים גם אתם לבשל כמו גדולים? בואו להירשם לעונה החדשה של "מאסטר שף"