דרור קונטנטו הוא ללא ספק אחד ממעצבי האופנה המפורסמים בישראל. מהילדות החרדית בבת ים ועד הישגיו הגדולים היום, הצליח לפתח איזון פנימי בעיקר בגלל התנתקות מהמצפון העצמי. הבוקר ב"גלית ויואב" (קשת 12) הוא מודה שיש לו שיח בריא עם אלוהים.

איך אתה מסתכל על יום הכיפורים?
"כל הימים הנוראים זה סרט למי שמגיע מהעולם החרדי. היה לי קשה בתור ילד שלא תמיד היה חרדי בפנימיות שלו אלא רק בחיצוניות. לקח לי יותר מעשור להתנתק מהמצפון. היום אני מסתכלת על בורא עולם בעיניים ויודעת שאלוהים מאוהב בי ואני בו".

מה גרם לך להבין שהגעת למקום השלם עם עצמך?
"מצפון יכול לפרק בן אדם. בפעם הראשונה שחיללתי שבת או שנגעתי בגבר חשבתי שיום אחרי תהיה רעידת אדמה וכל העולם יקרוס. והבנתי שלא, הכל תקין. אלוהים אוהב אותי כמו שאני. זה להתנתק מהמצפון בעיקר מול עצמך".

איך באה לידי ביטוי האמונה שלך?
"השנה אני מקווה שאצום אבל לא ממקום של פחד, אני לא מפחד מאלוהים. אני מנסה להעביר את זה גם לבת שלי, היא לומדת בבית ספר חרדי ובכיתה ב' היא אמרה לי 'אין גשם כי אלוהים כועס עלינו'. בסוף השנה היא כבר לא הייתה בבית ספר הזה. צריך להיאחז באמונה לא כי מפחדים ממנה אלא כי הולכת לחזק אותנו". משתף דרור. ומוסיף כי האמונה שלו באה לידי ביטוי גם בהישגים האישיים " אני מצליח, בריא, כייף לי, הילדה שלי מאושרת, הגעתי למצב שאני חבר של גרושתי ושל ההורים שלי".