הרבה מתיחות של "צא מזה" גלגלו אותנו מצחוק לנוכח הסיטואציה המופרכת שהמותח והנמתח נקלעו אליה, אבל רגע אחד השאיר אותנו חסרי מילים. בזמן שהדס ונועה, אחיות תאומות, ישבו לארוחת צהריים שעל פניו הייתה תמימה, חיים אתגר הגיח לפתע עם מצלמות והפתיע את שולחנן בטענה שהדס היא מתחזה ערמומית במיוחד, ואי אפשר היה להתעלם מהתגובה של נועה ההמומה.

אמש (שלישי) האחיות הוזמנו לאולפן "חי בלילה" לספר על השעשועון, ונועה אף הסבירה למה היא לא חשדה בכלום: "הייתי בתוך שרשרת אירועים ונבלעתי לאירוע אחרי אירוע. היא ואני זה אותו אדם והלכתי אחריה". ואם חשבתם לרגע שנועה החליקה את המתיחה ועברה הלאה - אז טעיתם ובגדול. האחות הנמתחת החליטה שאין כמו נקמה מתוקה, וגם הפעם המצלמות היו שם כדי לתעד את הרגע, ויחד עם נדב בורנשטיין היא תכננה מתיחה על חשבונה של הדס.

ומה שחיכה להדס באולפן היה משעשע במיוחד – בזמן שההפקה המציאה קשיים טכניים בחיבורה של נועה למיקרופון, היא העמידה פנים שהיא מתעצבנת ומאבדת סבלנות, מה שגרם לה לפוצץ את הראיון ולצאת מהאולפן. הדס נכנסה ללחץ ומיד ניסתה ליישר את ההדורים: "נועה, נדב מחכה הוא הביא אותנו במיוחד", היא אמרה לה בטון מתחנן וניסתה על הדרך גם לפייס את ההפקה: "חצי דקה אני מרגיעה אותה". אחרי שנדב חשף את המתיחה, נועה סיכמה את הפרשה מצוין: "מה את חושבת? שרק את תעבדי עליי?". ועכשיו רק נותר להחליט איזה אחות עשתה את זה טוב יותר: