הם היו מהזוגות הבולטים של העונה, אבל הערב (רביעי) אלה לי להב ומתנאל קונבסקי סיימו את דרכם ב"רוקדים עם כוכבים" - ומסעם בתחרות הריקודים הסתיים. ההדחה המפתיעה התרחשה לאחר שהשניים ביצעו מיוזקל לצלילי השיר footloose ועליו קיבלו ניקוד של 31 ו-61 נקודות במצטבר - בדיוק כמו קים אור אזולאי ועידן אטיאס שהתחרו מולם בדו-קרב והגיעו איתם עד הסוף בהדחה.

כבר בריקוד הפתיחה שלה הזמרת הציעה יכולות מרשימות על הרחבה. אז היא ומתנאל פצחו ברומבה וכמובן שבן זוגה, פיליפ שאולוב, ישב בקהל ופרגן: "יש לך נראות של רקדנית מקצועית", הוא אמר. התמיכה המשיכה בה לאורך התחרות, ולהב צמחה מביצוע לביצוע.

מה שהתגלם היטב בנאמבר הקוויקסטפ. מדובר בריקוד איימתני, רבים חוששים מרגע שיבצעו אותו על הרחבה, אבל להב עשתה אותו שלה. היא חרכה את הבמה, המחמאות הגיעו במהרה ודוד דביר אמר: "אני שואל את עצמי איפה החבאת את זה עד עכשיו". 

במהלך התחרות זכינו לראות אלה לי אחרת. היא הגיעה לתוכנית לאחר שנים מורכבות, אך נראה כי התקופה הזו מאחוריה. היא דוהרת קדימה, מתחזקת זוגיות פוטוגנית ומוציאה סינגלים בקצב. אבל בליבה היא שמרה סוד אותו היא הפכה לנאמבר מצמרר יחד עם קונבסקי. יש בך משהו כל כך חזק מהבפנים שלך שדוחף קדימה, את מנצחת, מנצחת את המכשולים של החיים", אמרה אז רונה לי. "זה היה עדין ומרגש". "הסיפור שלך מזכיר לי המון סיפורים, הייתי בפנימייה הרבה שנים והסיפור הזה חזר תמיד. לאן שהגעת אחרי זה ומה שעשית עם זה – מגיע לך כתר על הראש", הוסיף דוד דביר. "איזו אמיצה את שבחרת לחשוף את עצמך, את הסיפור שלך", סיכמה אנה ארונוב.

לצד המחמאות, להב נלחמה על הכרטיס לשידורים החיים מול יוגב מלכה וג'וליה שחר. אמנם שני הזוגות קרעו את הרחבה באותו הערב, אבל היוצרות התהפכו לאחר הצבעת הקהל. לבסוף הוחלט כי היא תמשיך את דרכה בתחרות הישר לשלב הלייבים. כעת, הדרך הזו מסתיימת, אבל כמו שאנחנו מכירים את אלה לי להב זה לא נגמר כאן. את כוכבת אמיתית, פרפורמרית פנומנלית, מחכים לראות ממך עוד.