אין ספק שכל הכוכבים והרקדנים שהגיעו עד לנקודה הזו בתחרות הריקודים הקשה בעולם, נתנו את הנשמה והלב שלהם. כל יום, כל השבוע, הם מקדישים שעות לאימונים, רק בשביל להביא את הנאמבר המושלם. עכשיו כשהם במרחק הדחה אחת מאיחוד הקבוצות ותחילת שלב השידורים החיים של "רוקדים עם כוכבים" (אחרי החדשות, קשת 12), ניסינו להבין למי מגיע לעלות לשלב היוקרתי - ולשרוף את הרחבה מול כל המדינה בלייב. רמז: לכולם.

דורון בן דוד וג'ניה ליבמן

אחרי שורה של תפקידים בהם הוא נכנס לנעליה של הדמות הקשוחה והמחוספסת - דורון בן דוד נעל את נעלי הריקוד ועלה על הרחבה של "רוקדים עם כוכבים" - והוכיח לכולם שהוא לא רק שחקן מעולה. הוא יצא מהמשבצת אליה הוא היה מודע היטב, והפגין כישורי ריקוד מרשימים המלווים ברגש ורוך. פעם אחר פעם, הוא משתפר, רק בריקוד האחרון הוא גרף אינספור מחמאות, ביניהן המחמאה של אנה ארונוב: "היית עם עוצמה וכוח. ידעת מה אתה עושה ולאן אתה הולך". לכן, אין שום סיבה שלא נראה אותו ממשיך לככב על הרחבה בשלב הלייב. 

 

עדי חבשוש וארטיום ליאסקובסקי

באמת יש צורך להרחיב? מהנאמבר הראשון זה היה ברור לכולם שעדי חבשוש, או כפי שדוד דביר מכנה אותה, "חבשושה", תגיע עם הפרנטר ארטיום רחוק בתחרות, אפילו שבשבוע שעבר היה לשניים ביצוע "חלש" מהרגיל. זוכרים? אנחנו עד עכשיו לא מצליחים לשכוח - אבל בינינו חבשוש היא כוכבת, רקדנית פנומנלית, שמביאה פעם אחר פעם נאמברים מהפנטים - ואנחנו לא מגזימים. לא סתם דוד דביר אמר: "חבשושה היא כישרון אדיר ונדיר. דברים שמקצועניים עושים ואנחנו לא רואים את זה פה על הרחבה". מה נגיד, אנחנו מחכים בקוצר רוח לראות אותם עולים על הרחבה הערב - וממשיכים לשלב השידורים החיים.

 

עפר שכטר וסנה סוקול

כיפיים, קלילים ומצחיקים. כשעפר שכטר וסנה סוקול עולים על הבמה, כולם יודעים שהולך להגיע ביצוע צבעוני ושמח, כזה שעושה חשק לראות אותם רוקדים שוב ושוב. לנאמברים שלהם תמיד יש המון אופי, והשניים מקפידים לשמור על טכניקה גבוהה לאורך כל הדרך. "אתם מצליחים להביא נאמברים, תמונה, מאוד טובה. יש התחלה, אמצע וסוף. זאת יכולת מדהימה ולא לכולם יש את זה", אמרה אנה ארונוב. מה שנקרא: כל הדרכים היפות באמת שלהם מובילות אל הלייב.

יוגב מלכה וג'וליה שחר

הוא סיים מסלולים כשהוא מדמם מהראש, כבש את הר המידוריאמה, תוך כדי שהוא משווה שיא עולמי. הנינג'ה הישראלי השני, עצר את הכל, הניח את בגדי הספורט בצד ועלה על הרחבה של "רוקדים עם כוכבים" בלבוש מרהיב - כזה שבהחלט לא מתאים למסלול נינג'ה איימתני. בעוד שאף אחד לא ציפה ממנו להיות כל כך מוצלח בריקודים סלוניים, מלכה מפגין יכולות שגורמות ללסת שלנו להישמט, וזה לא כזה קל. מגמת ההשתפרות שלו היא כמעט בלתי נתפסת, ולנו קשה להאמין שמלכה הגיע לתוכנית ללא כל רקע בריקוד. נסכם בציטוט הבא של דוד דביר: "כשאני מסתכל עלייך ואני יודע שאתה אלוף ישראל ב'נינג'ה', אני לא יכול להבין איך אתה מביא רוך ועדנה כזאת עם הגוף שלך. פשוט פנטסטי". 

אלה לי להב ומתנאל קונבסקי

היא זמרת ענקית, פרומרית נשמה, אבל אין ספק שאלה לי להב היא אחת הכוכבות הכי מפתיעות בתחרות. הזמרת הוכיחה ביצוע אחרי ביצוע, שהיא פייטרית מטורפת, כזו שתיתן את הכל כדי לכבוש את הרחבה, ומעבר לכך שיש לה טכניקה מעולה בריקוד, יש לה גם לב ענק אותו היא מביאה איתה לבמה כל פעם מחדש. לא סתם אנה ארונוב אמרה על הביצוע האחרון שלה ושל ומתנאל: "אני ממש התרגשתי מכל מה שקרה על הרחבה. זה היה נאמבר קסום". מחכים לראות אתכם.