אחרי אינספור ביצועים מרהיבים, הדחות דרמטיות שגרמו לנו להחסיר נשימה ואפילו מספר פירגונים מהשופט הקשוח מכולם, דוד דביר, הגמר הגדול של "רוקדים עם כוכבים", עומד לצאת לדרך (שני אחרי החדשות, קשת 12). רגע לפני שנגלה מי משלושת הזוגות הנותרים יזכה בתואר הנכסף, לי עייש יצאה לבדוק במשאל רחוב מי לדעת הציבור צריך לנצח.

"ביום שני זה סוף סוף קורה אחרי עונה מרשימה", פתחה עייש את דבריה, "שלושה זוגות הגיעו אל הגמר: עדי אשכנזי וחיים פרשטיין, מעיין אדם וארטיום ליאסקובסקי ואלכס שטילוב ונינה סולוביוב. הם הציבו רף מאוד גבוה וזכו למחמאות – אבל מה חושבים הצופים?".

מי ינצח ב"רוקדים עם כוכבים"? (צילום: מתוך "גלית ויואב", קשת12)
"היא נראית רקדנית מהוליווד או מברודווי" | צילום: מתוך "גלית ויואב", קשת12

"אני אומרת שמעיין וארטיום", הכריזה גאולה אחת מדיירות אחוזת ראשונים והסבירה מדוע לדעתה הם הזוכים הגדולים של העונה המסעירה: "היא עשתה התקדמות אדירה, היא נראית רקדנית מהוליווד או מברודווי. זה ממש הגיע לרמות לא צפויות".

בניגוד לגאולה, חברתה למגורים טובה, חושבת כי אלכס ונינה צריכים לזכות. "אני בכלל לא מסכימה, הוא הביא משהו אחר". לשיחה הצטרפה גם מירי שהביעה את דעתה: "לאורך התוכנית עקבתי אחרי עדי וחיים, הוא הפך אותה לרקדנית על. ראיתי את ההכנות והאימונים שלהם, את התקשורת ביניהם, ואני חושבת שהיא פשוט מעולה, היא רוקדת יוצא מן הכלל. מגיע לה מקום ראשון".

ומי לדעת צמד הפרשנים הצעירים דותן ואלכס יניף את הגביע? "אני חושב שמעיין אדם, יש לה תנועות חדות של אמאל'ה", אמר דותן ואלכס הוסיף: "אלכס שטילוב, הוא ענד פעם ראשונה את מדליית הזהב. הוא יהיה הראשון שיניף את הגביע. הוא לא מוכן לוותר על הניצחונות". קטי שנכחה גם היא בשיחה, הצטרפה לטים אלכס, אבל לא בגלל יכולות הריקוד שלו: "אני בוחרת באלכס רק בגלל שהוא נראה טוב, הכל אצלו יפה", קינחה בהומור.