בר זומר ומתנאל קונבסקי ידעו לא מעט עליות ומורדות במהלך "רוקדים עם כוכבים". הערב (שני) הדרמה הגיעה לשיאה כשהדוגמנית הודיעה בשידור חי בפתיחת שלב איחוד הקבוצות והצבעות הקהל בלייב, שהיא נאלצת לפרוש מהתחרות בעקבות שבר ברגלה. "אני מבואסת, מתוסכלת, זה רגע שלא ציפיתי לו. זה הרגע הכי קשה שהיה לי בחודשים או אפילו בשנים האחרונות. אני מרגישה שהתהליך, החוויה והמסע שעברתי ב'רוקדים עם כוכבים' הם דבר מדהים והוא נפסק ברגע אחד ללא התראה מוקדמת ובלי סיבה".

בר זומר בבית החולים אחרי הפציעה
בר זומר בבית החולים לאחר שנפצעה

"עברתי תקופה מדהימה וחודשים מדהימים, נהניתי מכל הדבר הזה. עברתי תהליך עם עצמי/ אני מרגישה שזה היה חלק בלתי נפרד מחיי ועצוב לי שככה זה נגמר. מעבר לכאב הפיזי, הכאב הפנימי, העובדה שהתהליך הזה נפסק היא מאוד קשה, אבל כמו שאומרים - קודם כל הבריאות ויהיה בסדר".

מה הרגשת כשהצוות הרפואי אמר שלא תוכלי להמשיך?

"אני יושבת מול הרופא ואומרת לו 'איך אני חוזרת לרקוד?'. כשהבנתי שכרגע זה לא יקרה לא הפסקתי לבכות, לא האמנתי שזהו. גם לא הרגשתי את הכאב, אביב בעלי כל כך הופתע, יש לי סף כאב גבוה, הוא אמר 'אני לא מאמין שזה שבר'. כשאני רוצה משהו אני פשוט שוכחת מהכל. עם כאבים אני יכולה להתמודד אבל עם עניין רפואי כזה אני לא יכולה, בטח גם כשהרופאים החליטו שלא אמשיך. בתהליך שעברתי פה עם עצמי למדתי לשחרר. זה קשה כשזה משהו שאני מאוד רוצה ואוהבת, אבל גם את זה צריך לדעת לעשות".

אחרי ההחלמה, נמשיך לראות אותך רוקדת?

"אמרתי למתנאל שמעל הכל זכיתי ברקדן הכי מדהים שיכלתי לבקש, הוא הוציא ממני דברים שלא חושבת שאף אחד אחר יכל להוציא ממני, הכל בזכותו. דאגתי להגיד לו שברגע שאני מחלימה, אני מיד מתייצבת בסטודיו שלו ורוקדים ביחד. התאהבתי בריקוד סלוני, התמסרתי לכל מה שקורה, התאהבתי ונהניתי מהדרך. החוויה שלי מדהימה גם כשאני יוצאת ככה, עם שבר ועם כאב".

בר זומר ומתנאל קונבסקי – סלסה  (צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12)
שרק תחייכו ואל תפסיקו לרקוד. בר זומר ומתנאל קונבסקי | צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12

אנחנו כבר מתגעגעים לבר ומתנאל שלגמרי סחררו אותנו מביצוע לביצוע. נאחל מפה החלמה מהירה וכמובן - אל תפסיקי לרקוד.