הדוגמנית עדן פינס ובן זוגה לרחבת הריקודים אוראל כלאף הודחו הערב מ"רוקדים עם כוכבים". פינס היא המודחת מהתחרות, ריקוד הסיום שלה היה בסגנון מודרני אותו רקדה לצלילי השיר "Kill Bill".

את הדרך שלה בתחרות פתחה פינס עם מחמאות מדהימות מהשופטים וציון גבוה של 31 נקודות, כשרקדה לטינו לצלילי השיר "Con Calma". "את פצצת אנרגיה. יש לך את זה ביג טיים", כך תיאר אלי מזרחי את הופעת הבכורה שלה בתחרות, כשאנה ארונוב הוסיפה "כשאת ברחבה אי אפשר להוריד ממך את העיניים", וכל השופטים הסכימו בפה אחד.

אחרי שהציבה לעצמה רף גבוה וציפיה מהשופטים, פינס עברה פציעה בצלעות וביצעה את ריקוד הפסדובלה כשהיו לה יומיים בלבד של חזרות בסטודיו. שבוע לאחר מכן רקדה סלסה עם הרקדן המחליף כרטיסיאן מונטנגרו כשאוראל נכנס לבידוד. למרות הקושי הפיזי והקשיים הטכניים, הדוגמנית ובן זוגה לריקודים לא ויתרו והפציצו בריקוד צ'ה צ'ה עם השיר "Hot Stuff", שהקנה להם ביקורות מצוינות מהשופטים ובמיוחד מרונה לי שמעון: "היית אנרגטית וזוהרת, חיכיתי לזה כל העונה".

פינס שהוכיחה במהלך התוכנית שהיא חרוצה מאוד, שיתפה שהחלה לעבוד כבר בגיל 14. "עבדתי בשלוש עבודות. הייתי מברמנת בערב, ממלצרת בחוף ומכרתי בחנות קוסמטיקה בקניון", אמרה הדוגמנית והסבירה על הפערים הסוציואקונומיים שחוותה בעיר ילדותה רעננה. בנוסף לכך, פתחה את הלב ודיברה על החרם שעברה כנערה, "אני רואה ילדים שעוברים חרם וזה מרסק אותי, כי אני יודעת איך זה להיות שם" וקראה להפסקת החרמות בבתי הספר. זה אמנם הזמן להיפרד מעדן אבל מה שבטוח - את המסר שלה אנחנו לא נשכח.