אסטלה וסרגיי סטפנוב - ואלס (צילום: מתוך: רוקדים עם כוכבים , קשת12)
"יש לך יכולת מדהימה להביא אופי של ריקוד" | צילום: מתוך: רוקדים עם כוכבים , קשת12

אמנם זכינו לראות את אסטלה לפרק זמן קצר ב"רוקדים עם כוכבים" אבל לגמרי נשארנו עם טעם של עוד, כמו למאפים שלה. היא הוכיחה לנו שהיא מתוקה כמו המתוקים שהיא מכינה ומי יודע? אולי היינו רואים ממנה יותר "אם הכוכבים היו מסתדרים אחרת" כמו שהיא אומרת, בפרק הבכורה שלה. נהנו ממנה בג'ייב וגם בואלס, ועכשיו הגיע הזמן שלה לסכם את החוויה.

"אני צופה בעצמי בפרק הראשון ואומרת 'זה נראה כמו צער בעלי חיים' (צוחקת). הייתי עם כאבי תופת ברגליים בזמן הביצוע של הג'ייב, כנראה שכבר אז הייתי חולת קורונה". כזכור, אסטלה נדבקה בקורונה בחודש שעבר ונעדרה מהצילומים ומחדר החזרות במשך כשבועיים. "כשהרגליים כאבו חשבתי שאני לא בכושר, למחרת גיליתי שאני מאומתת, סבלתי מחום והיו לי את כל התסמינים שמדברים עליהם. אין ספק שלא נתתי את הביצוע הטוב ביותר שלי בפעם הראשונה על הפרקט. בואלס כבר הרגשתי יותר טוב, אחרי הבידוד והכל".

אסטלה ואלי גוחמן – ג'ייב (צילום: מתוך "רוקדים עם כוכבים", קשת12)
סבלתי מחום והיו לי את כל התסמינים. אסטלה | צילום: מתוך "רוקדים עם כוכבים", קשת12

לפי מה שאסטלה מספרת, הרבה דברים לא הסתדרו לה באותו ערב, ואנחנו לא מחפשים תירוצים וטרם בדקנו עד כמה הריצפה עקומה. "בערב הראשון היה לי רקדן מחליף שאיך לומר - לא היינו אפונה ואפון". כזכור, הרקדן הצמוד של אסטלה, סרגיי, נדבק בקורונה ולא השתתף בערב הבכורה. "הייתה בינינו כימיה מצוינת אבל לא היה לנו מספיק זמן להתאמן. ערב לפני התאמנו במשך שעתיים, ולמחרת שעתיים נוספות, מיד אחר כך עלינו מול השופטים. הכוכבים בשמיים היו נגדי, הכל היה נגדי. אבל 'דה שוואו מאסט גו און'. יש רגע אחד בו כל הכוכבים צריכים להסתדר, והכל צריך להיות בסדר אבל קצת מזל לא יזיק לי, אני נשמעת מתוסכלת אבל לא היה לי מזל באותו ערב. הראש עבד, זה הדבר היחיד שעבד אצלי באותו יום".

בכל זאת אני אשאל לאיזה מהריקודים יותר התחברת? הג'ייב או הואלס?
"האמת שהרבה יותר קל לי עם ריקודים מהירים. יותר קשה לבצע קלאסיקה כמו ואלס, יש בו חוקים מאוד נוקשים. הדבר הכי נורא בואלס, ואת יכולה גם לשאול את שאר המפורסמים - מקבלים סחרחורת איומה. עשינו ארבעה סיבובים על המקום ואז אמרתי לסרגיי 'די, אני לא עושה את זה', אני לא מצליחה להתאפס אחר כך. הייתי צריכה להסתובב לכיוון ההפוך כדי להירגע מהסיבובים. לא סתם אנה ארונוב אמרה שואלס הוא ריקוד קשה".

אסטלה (צילום: עופר חן)
הכוכבים בשמיים היו נגדי, הכל היה נגדי. אסטלה | צילום: עופר חן

איך התחושה להיות המודחת הראשונה?
"בסתר ליבי לא חשבתי שאודח אחרונה כן? ידעתי שאודח באיזשהו שלב. אם זה ראשונה או שניה זה לגמרי לא משנה לי. הודחתי ראשונה כי היה לי או לא היה לי מזל ובאמת בסופו של דבר צריך מישהו שיהיה המודח הראשון. לא מפריע לי שהודחתי ראשונה, מפריע לי שהודחתי. כולם רוצים את הניצחון ואני יודעת שאני לא המועמדת הטבעית לכך אבל עדיין כולם רוצים את זה, כולם עובדים קשה. זה כמו חיידק, יותר טוב מקורונה, נדבק לך ולא עוזב".

אז את תמשיכי לרקוד?
"כן, בוודאות. זה הספורט הכי כיף בעולם. לא אכפת לי להזיע בשביל הספורט הזה. סרגיי מאוד עסוק אז אני לא יודעת אם יוכל לאמן אותי אבל אני חושבת שאחפש משהו קרוב לבייתי. אלא אם סרגיי יגיע יותר קרוב אלי ונמצא סטודיו להתאמן בו".

איך את מסכמת את החוויה?
"קיבלתי מתנה באמצע החיים. אחת הטובות, אחת השוות".

יש לך טיפ למתמודדים שממשיכים להתחרות?
"תעשו הכל בשביל להישאר על העגלה, אל תרדו ממנה".