העונה נחשפנו ל-16 כוכבים חדשים שרק חיכו להדהים אותנו ולגרום ללב שלנו להחסיר פעימה - והם לגמרי הצליחו. רגע לפני הגמר של "רוקדים עם כוכבים" (הערב, אחרי החדשות בקשת 12), רקדני העונה מאחלים מהלב שלהם לנינה, חיים וארטיום.

רפאל פליישמן: "לכל הרקדנים והרקדניות, הכוכבים והכוכבות שהגיעו למעמד הגמר - זה הרגע שלכם להראות לכולם איך ולמה הגעתם עד לכאן, באנגלית אומרים "break a leg" אבל אני רוצה שתשברו את הרחבה, תפציצו. כמו שאלי אומר 'אתה נתת עבודה', אז קדימה".

סנדי בר ורפאל פליישמן – פסדובלה (צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12)
אתה נתת עבודה. סנדי ורפאל | צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12

קארין סורוצינסקי: "אין לי יותר מידי טיפים לתת, כי הגעתם לגמר, סימן שאתם כבר יודעים איך לא לתת ללחץ להשפי., אתם עובדים קשה מבוקר עד לילה, אתם מביאים את עצמכם לרחבה. אז בעצם כל מה שיש לי לאחל לכם זה שתספגו כל רגע, תסתכלו לאחור על הדרך שעשיתם, תטפחו לעצמכם על השכם ותתגאו. התהליך שאתם עברתם בהחלט מעורר כבוד. שיהיה לכם בהצלחה ותנו בראש אהובים".

יובל סגל (צילום: עופר חן, קשת12)
תנו בראש. יובל וקארין | צילום: עופר חן, קשת12

מתנאל קונבסקי: "הנה מגיעה לסיומה החוויה המטורפת הזאת שנקראת 'רוקדים עם כוכבים'. יריית הפתיחה של הגמר ממש קרובה וזאת האפשרות האחרונה שלכם להראות את כל מה שעבדתם ועשיתם במסע המטורף הזה, שתי דקות של ההופעה הכי טובה בחייכם. אתם הכי טובים שיש. השורה הראשונה והפנים של התוכנית. תנו את הכל כדי להניף את הגביע בסוף. הכי חשוב שתהנו ותרקדו מהלב, אוהב אתכם ומאמין בכם הכי הרבה בעולם".

בר זומר ומתנאל קונבסקי – לטינו פופ (צילום: מתוך "רוקדים עם כוכבים", קשת12)
"הפנים של התוכנית". בר ומתנאל | צילום: מתוך "רוקדים עם כוכבים", קשת12

סנה סוקול: "אהובים שלי, תמשיכו לפזר את השפה הסודית של הנפש או כמו שאני אומרת - קיצור הדרך לאושר, זה הריקוד".

עומר דרור וסנה סוקול - לטינו (צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12)
קיצור הדרך לאושר. עומר וסנה | צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12

סרגיי סטפנוב: "כל הכבוד לכל מי שהגיע לגמר, זה לא מובן מאליו. כל הנאמברים המטורפים שעשיתם עד כה בזמן כל כך קצר - שאפו. מאחל לכם בישורת האחרונה להנות מהרגע ולהדהים את כולם".

אסטלה וסרגיי סטפנוב - צ'ה צ'ה (צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12)
להנות מהרגע. אסטלה וסרגיי | צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12

אלונה דיסקין: "כוכבים ורקדנים יקרים, כל אחד מכם עבר דרך ארוכה וקשה כדי להגיע להיות בגמר. מגיע לכל אחד ואחת מכם לזכות. תהנו מההזדמנות האחרונה להופיע ותביאו את כל מה שיש לכם. לחיים אני רוצה לאחל, אתה עשית עבודה מדהימה לאורך כל התוכנית. כל נאמבר הפך ליצירת אומנות שיזכרו לעוד הרבה שנים, הבאת את עדי לגמר וגרמת לה להיות הכי מדהימה שאפשר".

אלי אילדיס ואלונה דיסקין - טנגו (צילום: מתוך "רוקדים עם כוכבים", קשת12)
"מגיע לכל אחד לזכות". אלי ואלונה | צילום: מתוך "רוקדים עם כוכבים", קשת12

מישל ריאבוי: "אהובים שלי, כמה שמגיע לכל אחד מכם להיות במעמד הזה, כמה שעבדתם קשה, כמה שחלמתם על הרגע הזה. גאה בכם מאוד ואתם תותחים אחד אחד. בשבילי כולכם מנצחים היום".

רותם כהן ומישל ריאבוי - רומבה (צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12)
"כמה שחלמתם". רותם ומישל | צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12

ליטל לכטמן כהן: "אהובים יקרים, הגעתם כוכבים ועכשיו אתם רקדנים על מלא, אז אאחל את מה שהייתי מאחלת לזוגות שלי לפני תחרות: אתם הכי מוכנים שיש, את הצעדים אתם יודעים, עכשיו מה שחשוב באמת זה לתת לעצמכם את החופש לשחרר, להנות או בקיצור - תרקדו, יהיה מדהים".

אוראל צברי וליטל לכטמן כהן - סלסה (צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12)
החופש לשחרר. אוראל וליטל | צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12

אוראל כלאף: "איזו דרך יפה עשיתם בתוכנית. מאחל לכולכם המון הצלחה בנאמבר האחרון שלכם בגמר. פשוט תהנו מכל רגע".

עדן פינס ואוראל כלאף – צ'ה צ'ה (צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12)
פשוט תהנו. עדן ואוראל | צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12

ג'ניה ליבמן: "אלופים, כל אחד ואחת מכם עבר דרך מדהימה, ממש מסע שלם. אפשר היה לראות אצל כל אחד מכם איך הריקוד פתח בכם צדדים חדשים שלא ראינו קודם וזאת פשוט חוויה גדולה לעקוב אחרי הדרך שאתם עוברים ממש מול העיניים של כולנו. אני מאחלת לכם פשוט להנות מכל רגע, גם באתגר, כי זה ממש עוד שניה מסתיים".

משה אשכנזי וג'ניה ליבמן - לטינו (צילום: מתוך: רוקדים עם כוכבים , קשת12)
מסע שלם. משה וג'ניה | צילום: מתוך: רוקדים עם כוכבים , קשת12

ג'וליה שחר: "רק מי שהיה חלק מהתוכנית הזאת והרגיש מה זה 'רוקדים עם כוכבים', באמת יכול להבין כמה קשה, מרגש, עצוב, שמח, כואב, נעים, מצחיק ומתסכל המסע הזה יכול להיות. אני מעריכה ומעריצה אתכם על הדרך המדהימה שלכם. תודה שעשיתם כבוד גדול לעולם הריקוד ולא להתייאש אה? אתם בישורת האחרונה וממש עוד קצת זה מאחוריכם. מבחינתי שלושת הזוגות ניצחו. מתרגשת בשבילכם ואוהבת אתכם מאד".

לירן דנינו וג'וליה שחר - רומבה (צילום: מתוך "רוקדים עם כוכבים", קשת12)
"שעשיתם כבוד גדול לעולם הריקוד". לירן וג'וליה | צילום: מתוך "רוקדים עם כוכבים", קשת12