בגיל 16 אלכס שטילוב עלה עם משפחתו לישראל מאוזבקיסטין, והתחיל להתאקלם במדינה שהייתה זרה לו לחלוטין. הוא לא הכיר את השפה והתרבות ונאלץ להתרגל לחיים החדשים. עכשיו, הוא חוזר אחורה לתקופה ההיא, וזוכה לביקור בחדר החזרות מעידן רייכל, הזמר שהיה חלק בלתי נפרד מהדרך שלו ללמוד את השפה העברית. בפרק של "רוקדים עם כוכבים" (הערב אחרי החדשות, קשת 12) שמוקדש לאירועים משמעותיים מחייהם של הכוכבים, שטילוב משתף את רייכל בעלייה לישראל, בהתאקלמות ובשירים שלו שהשפיעו עליו.

"זה השיר הראשון ששמעתי בעברית, אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול", שיתף שטילוב על השיר "בואי" של עידן רייכל והוסיף, "אפשר להגיד שהשיר חיבר אותי למוזיקה ישראלית, לתרבות ולמנטליות". השיר שהפך כבר לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית יצא בדיוק חודש לפני ששטילוב עלה לארץ, והוא מספר על הפעם הראשונה שהוא שמע אותו, ואיך לא - זה קרה בזמן אימון. "אני זוכר שהיה לנו רדיו בפינה באולם התעמלות, שמעתי את זה מלא פעמים והצלחתי להתחבר. פתאום שמעתי פה מילה ושם מילה והצלחתי לתרגם את השיר".

רייכל לא נשאיר אדיש לדברים של שטילוב והגיב בחיוך: "זה מרגש אותי מאוד", ועל הדרך פירגן וניגן להם קטע מתוך "ממה את מפחדת", שלצליליו הם ירקדו הערב. אלכס ונינה החליטו לא להישאר חייבים למחווה המרגשת ונתנו לרייכל הצצה קטנה לפוקסטרוט שהם מקווים שישמור אותם בראש הטבלה.