אוראל צברי וליטל לכטמן כהן – ואלס (צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12)
"אתה מוציא מהלימון את המיץ עד הסוף" | צילום: רוקדים עם כוכבים, קשת12
השחקן אוראל צברי ובת זוגו לרחבת הריקודים ליטל לכטמן כהן הודחו הערב (שני) מ"רוקדים עם כוכבים". ריקוד הסיום שלו היה בסגנון ואלס אותו הוא רקדו לצלילי השיר "שניים" של שלמה ארצי וריטה.

 בריקוד הראשון הביא אוראל את הג'ייב לרחבה והקפיץ את האולפן. כבר בתחילת העונה, השופטים לא הצליחו להסתיר את ההתלהבות. אנה ארונוב ריגשה במיוחד, "אני חושבת שכל הופעה שלך כאן זה סוג של ניצחון. יש הרבה אנשים גם אי שם בצד השני של המצלמה שיגידו לך תודה שאת עושה את זה".

 למרות הפידבקים החיובים מהשופטים, לקהל היה קצת קשה להתחבר והוא מצא את עצמו לא פעם מועמד להדחה. מאחורי הקלעים הוא שיתף את לוסי בשאלות שעלו לו בתחילת הדרך, "הקהל לא הצביע לנו, זה אומר שהם לא אוהבים אותנו?". אבל מהר מאוד הוא הצליח לכבוש גם את ליבם ואף הגיע למקום הראשון בטבלה,"זה היה פאן, נהנינו ברמות. מקום ראשון? מה הסיכוי".

 שאלת המשקל של אוראל עלתה לא פעם במהלך התוכנית, "זה בין התגובות הכי בולטות שאני מקבל ברחוב ובאינטרנט. נתקלתי בפוסט מרגש על ילדה שכתבה על התחושה שלה כילדה מלאה. היום היא בת 24, אבל הריקוד שלי החזיר אותה לגיל הזה. היא רצתה לרקוד אבל קיבלה דחייה בגלל המשקל שלה. לראות אותי רוקד עשה לה טוב, אני מקווה שזה יעשה טוב לכל בני הנוער המלאים שרוצים לרקוד ויש להם אישו עם המשקל שלהם. זה הזכות שלי לעמוד פה". אז עם כזאת השראה שאתה מעביר לכולם, אל תפסיק לרקוד.