"אם אתה לא שואל אותנו שאלות קלות, אני דוקר אותך", זרק בהומור ציון ברוך לעידו רוזנבלום ברגע שהוא ובר רפאלי נדחפו יחד למונית הכסף. האמת? אפשר להבין אותו, זו יכולה להיות פאדיחה נוראית אם דווקא הצמד הנוצץ הזה יפול בשאלון הכסף.

"מוסרים לי באוזנייה שאת לא יוצאת טוב במצלמה"

בר רפאלי וציון ברוך במטוס (צילום: twitter)
האם הם יחייכו גם בסוף הנסיעה? | צילום: twitter

כן, בהתחלה הם היו די בשוק ושאלו איך נראים בדרך המצלמה הקטנה: "מוסרים לי באוזנייה שאת לא יוצאת טוב", אמר עידו לבר שמיד נשענה לאחור, והכינה את עצמה לנסיעת חייה יחד עם ברוך. אחרי שעיכלו שהם עמוק בתוך השעשועון הכי נייד בארץ, החליטו השניים שאת הכסף שיזכו הם מתכוונים לתרום. האם הם יצליחו לצאת צדיקים רגע לפני פסח? כל התשובות הערב ב-21:00. בינתיים, כדי לעזור לכם להתכונן לפרק כראוי, אנחנו מזמינם אתכם להיזכר בסלבס נוספים שביקרו במונית לאורך השנים.

אסי ואסתי

במקרה הזה החליט עידו רוזנבלום לחמם מנועים עם שני המנחים של "הכוכב הבא", שחשפו סודות מאחורי הקלעים: למה בעצם מסנן אייל גולן את אסי?

 

פלאטו שרון

בספיישל הבחירות של "מונית הכסף" אירח עידו רוזנבלום במונית אורחים מכובדים שעזרו לנוסעים לענות על שאלות מעולם הפוליטיקה הישראלי. פלאטו שרון דאג, על הדרך, להעביר מסר ציוני: "יש לנו מדינה אחת. אם היו שתיים - היינו הולכים לשנייה".

 

יורם זק

הרבה לפני שהפך לאח הגדול, יורם זק, עורך "מונית הכסף", התמקם בניידת השידור כדי לבחון את הידע הכללי של המנחה. צפו בקרב המוחות המשעשע.

 

 

מצעד הכניסות

אין דבר יותר מפתיע מלעלות על מונית ולגלות את עידו רוזנבלום בתוכה. קבלו את מצעד התגובות הכי נרגשות, מופתעות, מצחיקות והזויות בכניסה ל"מונית הכסף". 

 

 

 

"מונית הכסף" עם בר רפאלי וציון ברוך, הערב, 21:00

עוד בתכניות קשת: