זה קרה בערב יום העצמאות האחרון. עידו רוזנבלום, נהג המונית הכי זורם במדינה, הסתובב עם המונית שליוותה אותו מרגע עליית התכנית ואסף בליינים ועוברי אורח ברחבי העיר. הפעם, המתחרים במונית קיבלו הזדמנות לפרס אחר ושווה במיוחד- הרכב עצמו. כן, כן, מונית הכסף עוברת בעלות.

כל מתמודד שהגיע ליעדו, מבלי לטעות שלוש פעמים, זכה בהזדמנות. מה היה עליו לעשות? עידו יצא מהמונית והנוסע נדרש להכניס אליה במשך חמש דקות כמה שיותר אנשים מהרחוב, עד לצפיפות מקסימלית. המתמודד שהצליח לדחוס למונית, במצב חנייה כמובן, את מספר האנשים הרב ביותר - הוא המנצח.

אז זהו, אין יותר "מונית הכסף"?

להיפך. בקיץ הקרוב יחזור עידו עם מונית חדשה מסוג פורד סטיישן ומד קלימוטרז' נושק לאפס, לכבוד עונות חדשות שמלאות אנשים מעניינים, דרכים ארוכות ובלי סוף מזומנים.

כמה מתמודדים היו, מה השיא שנקבע, וכמה אנשים גילו מחדש את יכולות הגמישות שלהם? כל זאת ועוד בספיישל מונית הכסף, החל מה - 14.5, מיד אחרי "מה זה השטויות האלה?!".

מונית הכסף. 22:25. החל מה - 14.5

רוצים עוד ב"מונית הכסף": צפו בפרקים הנבחרים מהעונות הקודמות ב - makoVOD | חברים של עידו בפייסבוק? אם לא, הגיע הזמן. שלא תפספסו את המונית | רוצים את הטרוטון של מונית בסלולר? היכנסו והורידו