זה לא סוד שאחד הדברים שמושכים אותנו יותר מהכל בריאליטי,  הוא היכולת לצפות בבני אדם כשהם הופכים לנגד עינינו מאנשים אנונימיים לכוכבים גדולים. בניגוד לתחרויות שירה או בישול בהן המתמודדים מגיעים עם כישרון מסוים מהבית, דיירי האח הגדול מביאים בעיקר את עצמם ותהליך השינוי שלהם מתחיל לא פעם דווקא אחרי שהם יוצאים מהבית. הנה כמה מהאנשים שעשו את השינוי הגדול ביותר.  

חצי בת אדם: מעיין (כבר לא) חודדה

מעיין נכנסה לבית האח הגדול לפני כשבע שנים יחד עם בעלה דאז מוטי חודדה, כשהיא בהריון. למי שהפסיק לשכוח היא הודחה בצעד חסר תקדים בגלל בעיות התנהגות שלא השאירו ברירה אלא להיפרד ממנה אחרי שבועיים בלבד.

מאז ועד היום היא עברה שינויים רבים חיצוניים ופנימיים. אחרי 11 שנות זוגיות (5 שנות נישואים) ושני ילדים, מעיין ומוטי התגרשו בקטע מאד מכוער. מאז היא מצאה בן זוג חדש (בפעם האחרונה שבדקנו הם עוד היו יחד), השילה 42 קילו ממשקלה ופתחה קריירה כאשת יחצי ציבור. מעניין אם היא ממליצה ללקוחות שלה להיכנס לאח הגדול.

 

מעיין חודדה (צילום: צי'נו)
אותה הגברת בשינוי אדרת | צילום: צי'נו
עינב ברגע ביישני (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
עינב בבית האח הגדול | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת


עוד כתבות על "האח הגדול":

חורש בשדות: התפנית של אלירז שדה

הבחור הצעיר מחדרה הגיע לתכנית אחרי שהסתבך בחובות בעקבות בעיות הימורים קשות. לאורך השהות שלו בבית, הפך למחייה השפה העברית בנוסח שנות ה-90 כשסיפק ז'רגון מפואר של מילים מריחות מנפטלין כמו "גזעי", "חלאסטרה" והברקות נוספות. אחרי כמה חודשים בבית, הוא הפך לאחד הדיירים האהובים בכל הזמנים וגרף לכיסו המרושש מיליון שקלים חדשים. 

סיון ועמיר מתעוררים (תמונת AVI: אור גץ)
עם עמיר בימים ההם | תמונת AVI: אור גץ

מאז היציאה מבית האח הגדול חייו השתנו מהקצה אל הקצה. המצלמה שכל כך התאהבה בו גרמה לו לקטוף עבודות נחשקות בערוץ 2 ו-10 ואפילו להתברג לרדיו. בגזרה העסקית הוא הקים מיזם של רשת חנויות ירקות בשם "החקלאי" ואם כל זה לא מספיק, גולת הכותרת והשינוי הגדול ביותר שעבר הוא בתחום הזוגי. למקרה ששכחתם אלירז נכנס לבית האח הגדול עם תסביך "האקסית המיתולוגית" והכריז שהטעם שלו בנשים הוא "פרחות". מאז הוא המיר את הטעם שלו למלכות יופי וכבר חמש שנים שהוא מנהל זוגיות יציבה עם הדוגמנית ומלכת היופי במיל', אילנית לוי. בשביל כזה שדרוג גם אנחנו היינו מוכנים להיות מצולמים 24 שעות ביממה.

ברחו לי השפתיים������

A photo posted by elirazsade (@elirazsade) on

מחוזקת: המהפך של עינב בובליל 

אחת המתמודדות הזכורות ביותר של הפורמט בארץ היא לא אחרת מאשר עינב בובליל מאשדוד. מאז ההיכרות שלנו איתה בעונה הראשונה, אליה נכנסה יחד עם אביה יוסי בובליל, היא הספיקה להתחתן עם אלי בניסטי (אחרי חודש בלבד של זוגיות), להביא לעולם שלוש בנות ולפתוח חנות בגדים. לצד שינוי הסטטוס מרווקה לנשואה, עינב גם עברה תהליך ארוך של התקרבות לדת (אותו הרגשנו בעיקר כשחזרה לעונה השישית של האח הגדול), ועשתה מהפך חיצוני עוצר נשימה כשהורידה כ-30 קילוגרם.

_OBJ

❤️❤️❤️חגיגות יום ההולדת של המלך שלי מתחילות עכשיו ❤️❤️❤️ #אהובי #חייםשלי #מלךשלי

A photo posted by עינב בובליל (@einavbooblil_benisti) on

לפעמים חלומות מתגשמים: השינוי של קותי סבג

הבחור מבית שמש עם הקול צרוד והחלום להיות כדורגלן, נכנס לבית על תקן העממי התורן כשהוא מצהיר שהוא אוהד שרוף של בית"ר ירושלים ומפנטז על מירי בוהדנה. תוך זמן קצר הוא גרם למדינה שלמה להתאהב בו, וגרף את הפרס הגדול של העונה. וכך מבחור אבוד שלא יודע מה השאיפות שלו בחיים הוא הפך לאיש טלוויזיה מהשורה הראשונה כשהוא מככב בפאנלים בערוץ 2 ובערוץ 24.

_OBJ

השבוע בתכנית ״מה אתם אומרים״? קותי הכוכב - ערוץ 22 - א, ב, ג, 09:00-10:00���� @kutisabag

A photo posted by Kuti Sabag Fans (@kutisabag_page) on


בשם השם: ההמרה הדתית של יאנה

יאנה נכנסה לעונה הרביעית של האח הגדול והוכיחה מהר מאד שהיא הרבה יותר מרק פרצוף יפה. אחרי שהיא ניהלה זוגיות קצרה עם זוכה העונה שלה, קותי סבג (שחיזר אחריה עונה שלמה), היא יצאה לדרך חדשה ומהפכנית. תוך זמן קצר מחוץ לבית היא פרצה בקריירת דוגמנות ומשחק וכיכבה בסדרות: "מקימי", ו"להיות איתה" ובקרוב תשחק גם סדרת הנוער "ראש גדול". אבל השינוי הדרמטי ביותר שלה היה מערכת היחסים עם השחקן והבדרן המצליח, ציון ברוך שהויל אותה להמיר את דתה ולהפוך ממוסלמית ליהודייה כשרה. אה והיא גם הספיקה להפוך לאמא לתינוקת יפיפיה.

#מאוהבתקשות #שבועטוב

A photo posted by Shop Now���� (@yanayosef5) on

עוד ב-"האח הגדול":

"האח הגדול 8": נכנסים אל הבית ביום ראשון ה-18.12

מהמבחנות לצינור: סיון אברהמי

הגברת אברהמי נכנסה אל הבית על תקן ה"גם יפה וגם אופה" כשהיא בעיצומם של לימודי חקר המוח. תוך תקופה קצרה לא היה בית בישראל שלא הכיר אותה והיא סיפקה לא מעט כותרות בעקבות הזוגיות הלא יציבה שהיא ניהלה בבית עם עמיר גולדברג. עם יציאתה מהבית, היא הפכה לדבר הכי חם בביצה המקומית עד שלא נותרה לה ברירה אלא לעשות מהפך בקריירה. סיוון תלתה את החלוק הלבן והמירה את אור הפלורסנט של המעבדה באור הזרקורים.  

_OBJ

איתכם גם בחג. משהו אנחנו #הצינור

A photo posted by sivan_avrahami (@sivan_avrahami) on

 

"האח הגדול": ב-18.12, יוצאים לדרך