אם צפיתם בעונות הקודמות של "האח הגדול" וודאי שאלתם את עצמכם לא פעם איך מרגיש אותו רגע לפני תחילת העונה בו הדיירים העתידיים התיישבו מול המשפחה והחברים הקרובים וסיפרו שהם נכנסים לבית הנצפה ביותר במדינה; איזה תגובות הם קיבלו בעקבות הבשורה, מי תמך בהם והאם היו מי שניסו להתנגד או לעצור אותם?עכשיו גם אתם יכולים להרגיש בדיוק כמו דיירי העונה החדשה, מבלי להגיע אפילו לאודישן אחד. 

איך מצטרפים לאתגר?

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לרקוח מתיחה קטנה - לספר למישהו שאתם נכנסים לעונה הקרובה של "האח הגדול", לתעד את התגובה, להעלות אותה לעמוד הפייסבוק הרשמי של התכנית, לתייג #האחוזר ואולי הסרטון שצילמתם  ייכנס לקליפ חגיגי שישודר בערוץ 2 וב-mako.

לפני שאתם הופכים לאשטון קוצ'ר ומתחילים לעבוד על כל העולם, זכרו שזה המקום שלכם להיות יצירתיים - אל תפחדו לבשר על זה לסבתא, לשתף את הקוסמטיקאית שמכורה לערוץ 26, לדווח לבוס שיצטרך למצוא לכם מחליף, ולספר לבן או בת הזוג שלא בטוח יאהבו את הרעיון או לכל מי שרק עולה על דעתכם.

טיפ קטן מאיתנו! כדי להגביר את האמינות שלכם (וגם להסביר למה אתם מצלמים) אתם תמיד יכולים לפתוח ולהגיד: "יש לי משהו לספר לכם וזה חייב להיות מצולם, עוד רגע תבינו למה".

*את הסרטונים אפשר לצלם בכל סמראטפון עם מצלמה איכותית, מומלץ לצלם לרוחב.

משימת "הדגים" הסודית של נירו (צילום: מתוך האח הגדול VIP, שידורי קשת)
איך אבא שלכם יגיב? | צילום: מתוך האח הגדול VIP, שידורי קשת
אמא של קסניה משוחחת עם אח של עמרי (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
אמא של קסניה עד עכשיו עוד מנסה להתאושש | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

>> צילמתם? יופי את הסרטונים תעלו כאן: "האח הגדול" בפייסבוק

>> לא הצלחתם להעלות את הסרטון לעמוד הפייסבוק? אתם יכולים לשלוח לנו אותו בצירוף הפרטים שלכם לכתובת: makotv123@gmail.com

"האח הגדול 8": יוצאים לדרך ב-18.12