אנחנו רגילים לזה שמעיין חודדה היא לא בדיוק האדם הכי דיסקרטי שאנחנו מכירים, אבל הדברים שהיא חשפה הערב בכתבה של חיים אתגר בתכנית "אנשים", הולכים להפתיע גם אתכם.

שנה עברה מאז שמעיין ומוטי חודדה החליטו לסיים 11 שנות זוגיות ו-5 שנות נישואין, התייצבו ברבנות והתגרשו כשהם משאירים מאחוריהם את טייטל הזוג הראשון שנכנס ל"אח הגדול" ביחד.

מערכת היחסים בין השניים ידעה עליות וירידות כאשר חודשים ספורים לפני הפרידה, היו שמועות על משבר רציני ביחסים בין השניים אולם היה נדמה שהשניים מצליחים להתגבר עליו.

הזוגיות ביניהם הייתה בעייתית עוד כשהיו יחד בבית "האח הגדול", כאשר היא הייתה הבוטה והבעייתית מבין השניים (זוכרים את כוס המים ששפכה על אלין?) ואילו הוא הקפיד לשמור על התנהגות נאותה יותר. הדרמה של מעיין אף עלתה לה בהדחה, אליה מוטי הצטרף. מחוות כאלו כבר לא תמצאו בין השניים.

עוד ב-mako סלבס:

כנראה שזו הייתה הדרמה הכי קטנה שקשורה בשניהם כי את הדברים ביניהם שחודדה חשפה היו קשים למדי. לטענתה, משפטים כמו "את שמנה מדי, אני יכול להביא מיליון כוסיות במקומך" נזרקו לעברה. ביטויים כמו "את אפס" וקללות שאותן לא היה מנוס מלצנזר הגיעו לשפל שלטענתה, גרם לה להיכנס למיטה ולמרר בבכי.

זמן קצר אחרי שנפרדו, מוטי כבר מצא בת זוג חדשה איתה הוא נמצא עד היום, וחודשים ספורים אחרי, גם מעיין החלה לטפח קשר זוגי והפעם, בצורה לא אופיינית לה, שמרה על פרטי הקשר בחשאיות. נראה היה שהשניים יתקדמו הלאה בחייהם עם בני זוג חדשים אבל שום דבר לא יכול היה להכין אותה למה שאירע לפני כחודשיים וחצי. חודדה נקלעה לתאונת דרכים קשה בין רכב פרטי למטרונית בחיפה בעת שיצאה לבילוי עם חברים כאשר היא זו שנהגה ברכב.

הטרגדיה החמירה כשחברתה של חודדה, שהייתה עמה ברכב, נפטרה מפצעיה. בן זוגה החסוי דאז נפצע והשניים נפרדו זמן קצר אחרי בעקבות המשבר. בשבועות שאחרי התמודדה חודדה עם השלכות התאונה, ולאט לאט החלה לחזור לשגרת חיים ובילויים כאשר היא מתחילה ג'וב חדש כיחצ"נית בחיי הלילה.

בהתחשב במערכת היחסים המתוארת בין השניים, לא מפתיע שגם מוטי לא חסך במילותיו כלפי מעיין וכלפי טענותיה בראיון הקשה מול חיים, ואת הפאסון הרגוע מימי האח הוא החליט להשאיר הפעם מאחור.

מוטי חודדה בתגובה: "הכול גיבובי שקרים, פרי דמיונה של מעיין שבהם הנטרף נהפך לטורף ומספיק להסתכל בפרסומים קודמים שפרסמה לתקשורת על מנת להבין שסיפוריה תלושים מהמציאות וניתן להפריכם בנקל. מטרתם של פרסומים אלה נועדו אך ורק על מנת להוציא את דיבתי מכיוון שרע לה באושרי.

האמת היא אחרת לחלוטין ואני נמנע מלפרסמה ברבים מפאת כבוד ילדיי. החיים קצרים ויפים חבל לבזבז אותם על מירמור, אני מציע למעיין לשבת על מגש של פיצה ולא לספור קלוריות והמבין יבין."

 

מעיין ומוטי חודדה (צילום: צ'ינו פפראצי)
כבר לא. ממש, ממש לא, למען האמת | צילום: צ'ינו פפראצי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +