מי אמר שקשרים שנוצרים בפייסבוק לא מחזיקים מעמד? מעיין חודדה (28), שעד לא מזמן ישנה באלכסון, הכירה בחור חדש שעל פי מקורבים הפך להיות מאוד משמעותי בחייה. קוראים לו עידן אלפסי (28) והוא יהודי אמריקאי, שנולד ומתגורר בארה"ב.

חודדה ואלפסי הכירו לפני כארבעה חודשים דרך הרשת החברתית, כאשר התחילו להתכתב אפלטונית בפייסבוק והקשר לאט לאט הלך והתהדק.

השניים מצאו מספיק חן האחת בעיני השני כדי שזה יחכה להזדמנות הראשונה ויעלה על טיסה ארצה כדי לפגוש את חודדה פנים מול פנים ולראות האם הדבר הזה עובר את בוחן המציאות.

אלפסי, בן לאב שהיגר לפני כשלושים שנה לארה"ב, חי כאמור שם, אבל בסוף השבוע האחרון הגיע לביקור של שבועיים בארץ. בעיקרון, הוא גם אמור לבקר משפחה, אבל אחת הסיבות העיקריות לביקור שלו היא חודדה עצמה. ביום שישי האחרון, בשעת ערב מוקדמת, נפגשו השניים לראשונה ומאז הם ככל הנראה בלתי נפרדים.

עוד ב-mako סלבס:

כזכור, חודדה ובן זוגה האחרון היו מעורבים בתאונה קטלנית שגבתה חיי אדם. הטרגדיה השפיעה קשה על חודדה והשניים נפרדו. עכשיו, כאמור, זה נראה כאילו היא מתחילה להתאושש. עד כדי כך שבמידה והכל ימשיך לדפוק טוב, השניים לא פוסלים איחוד כתובת, לא ברור אם פה או מעבר לים.

זה אולי נשמע לכם כמו קפיצה מוקדמת מדי לים, אבל מצד שני - לא אתם ולא אנחנו קראנו את התכתובות האינטימיות של השניים בחודשים האחרונים. כך שיש בהחלט מצב שמארק צוקרברג אחראי על עוד שידוך מוצלח.

מעיין חודדה
הכי טוב פנים מול פנים. חודדה ואלפסי
מעיין חודדה
והפרחים לצוקרברג

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם