אחרי ההדחה הקשה של השבוע שעבר, בה איבדנו את אחת הדיירות הסטייליסטיות של הבית - אורטל בן דיין, השבוע שוב נאלצנו להיפרד מחובבת אופנה בלתי שגרתית – המעצבת קארין. תגידו מה שתגידו על הסגנון הייחודי של הטבעונאית המתולתלת (או על הטעם שלה בבחורים, לצורך העניין) – אבל אי אפשר להכחיש שהיא הביאה לבית מלתחה מעניינת במיוחד, שכללה לא מעט פריטים מעשה ידיה. וכן, ממש כמו במקרה של שמלת הכניסה הא-סימטרית שלה, גם על שמלת ההדחה שלה יש לי מה לומר.

ציונים לשבח

קארין: שמלת קאט-אאוט בהדפס לא שגרתי

כמעט כל פריט ייחודי שקארין לבשה בבית עוצב על ידיה, כולל השמלה השחורה שעימה נכנסה לבית, השמלה הלבנה שלבשה לקבלת השבת ושלל פריטים נוספים. אבל בעוד שאני פחות התחברתי לנטייה העיצובית שלה להעמיס פרטים וסגנונות על כל בגד, דווקא שמלת ההדחה שלה מהבית היתה מדויקת ומעוררת השראה. קארין הלכה על שמלת מקסי עם מחשוף קאט-אאוט במותניים בהדפס אתני שהלם מאוד את הגוונים שלה, מבד סאטן זורם שהפך את היציאה שלה למרשימה אפילו יותר מזו של אורטל. אבל אי אפשר בלי ניטפיקינג – השמלה הזו יכלה להיות מושלמת, אלמלא קארין היתה מתעקשת להוסיף לה חצי שרוול בצד אחד ולהפוך אותה לא-סימטרית. כל המוסיף גורע, במקרה הזה.

אחות בסטייל טור עשירי (צילום: mako)
שמלה מדויקת ומעוררת השראה | צילום: mako
קארין זלאיט (צילום: צי'נו)
כל המוסיף גורע, במקרה הזה | צילום: צי'נו

אחי: חולצת ג'ינס שחושפת טפח

או היי, אחי, טוב שהחלטת להצטרף לעונה השישית של "האח הגדול". אחרי טיסה קבועה מתחת לרדאר עם שורטים משעממים וחולצות סיום מסלול (תזכיר לנו מתי השתחררת?), אחי הגדול פתאום נזכר שגם הוא דייר בבית ואפילו כזה שעלול להיות מודח, ונכנס בבת אחת לעניינים. אחרי שראינו אותו דומע בחדר האח, שמענו על החלפות הלשון שלו עם קארין וראינו אותו כובש את אנה בבריכה, אחי החליט גם לזנוח את הטישרטים המהוהים לטובת אאוטפיט סקסי ובוגר. המחשוף הזה הוא השראה מאליאב? כי אני הכי בעד.

אחות בסטייל טור עשירי (צילום: mako)
נכנס בבת אחת לעניינים | צילום: mako
אחות בסטייל טור עשירי (צילום: mako)
המחשוף הזה הוא השראה מאליאב? | צילום: mako

מילה מאחותך: כשאתה הולך על שילוב קז'ואלי אך לוהט של חולצת ג'ינס מכופתרת ומכנסיים בהירים, שבור את הלוק הזה עם כפכפים גבריים כהים שישמרו אותך מחובר לקרקע.

אחות בסטייל טור עשירי (צילום: STEVE MADDEN)
מילה מאחותך: שבור את הלוק הזה עם כפכפים גבריים | צילום: STEVE MADDEN

אנה: שמלה כחולה עם כנפיים

לא קל למשוך תשומת לב כשדיירת כמו אורטל בן דיין מודחת מהבית, אבל אם מישהי תצליח – זו אנה בול. בזמן שהדיירים נפרדו מאב"ד ומזוודת הגלביות הצבעוניות שלה, אנה תפסה את העין בשמלת שיפון קצרה בגוון מרהיב עם שובל שנראה כמו כנפיים מאחור. אולי זה היה מה שבלבל את מיקי וגרם לו לחזות שהיא תהיה המודחת הבאה?

אחות בסטייל טור עשירי (צילום: mako)
תפסה את העין בשמלת שיפון קצרה בגוון מרהיב | צילום: mako
אחות בסטייל טור עשירי (צילום: mako)
גוון מרהיב עם שובל שנראה כמו כנפיים מאחור | צילום: mako
אחות בסטייל טור עשירי (צילום: mako)
אולי זה היה מה שבלבל את מיקי | צילום: mako

טעון שיפור

טל: כאן זה לא מידברן

טל כנראה התגעגעה כל כך למלתחה הצבעונית של חברתה שונטל, עד שהחליטה לעשות לה מחווה בשמלת מקסי בהדפס אתני צעקני. אבל בניגוד לשמלות המקסי של אורטל, שתמיד קרצו בעליזות לאיזה עשור אחר, השמלה של טל בעיקר קרצה לדוכן הלונגים משוק רמלה-לוד. לא כל מה שעובר כשמלת חוף חמודה בבריכה או בברנינג-מן יעבור גם כאאוטפיט הולם לערב של שידור חי. טל, נא להתלבש בהתאם!

אחות בסטייל טור עשירי (צילום: mako)
קרצה לדוכן הלונגים משוק רמלה-לוד | צילום: mako

מילה מאחותך: כבר הלכת על מראה היפי וואנאבי? אל תגזימי עם רגליים יחפות ותכשיטים אתניים. תלמדי משהו מאב"ד, ושלבי את השמלה היומיומית הזו עם נעל עקב קלאסית ואלגנטית שתשדרג לך את הלוק. ולא, היא לא חייבת להיות מעור.

אחות בסטייל טור עשירי (צילום: STEVE MADDEN)
מילה מאחותך:תלמדי משהו מאב"ד | צילום: STEVE MADDEN

והשבוע רשת סטיב מאדן ורשת NYOU  מפנקים אתכם ב30% על כול החנות! פרטים בפייסבוק