השבוע, כחלק ממשימת "האחפליקציה" יכלו הדיירים להוריד אפליקציות שונות ומגוונות שזיכו אותם בפינוקים, בתמורה לבזבוז אחוזים מהסוללה. כשלבנה עמדה בפני ההחלטה האם לקבל מכתב מאביה היא ניהלה משא ומתן קורע לב מול האח הגדול, כשבסופו נאלצה לוותר על המסר: "אתה חייב לבוא לקראתי האח הגדול, אני חייבת לראות את אבא שלי, אבל אני לא יכולה ב-30%, זה לא שפוי". שאר הדיירים ניסו לעודד את לבנה הנסערת לקבל את המסר, אך ללא הועיל.

אתמול בבוקר, הודיע האח הגדול לדיירים כי הם עברו בהצלחה את המשימה ושנשארו להם מספיק אחוזים בסוללה שמאפשרים להם להוריד עוד אפליקציה אחת אחרונה. השכנועים והפעלת הלחצים על לבנה חודשו ואפילו טהוניה אמרה שהיא מוותרת למענה. בסופו של דבר הסכימה לבנה לקבל את המסר והודתה: "זה עשה אותי מאושרת".

בין היתר ביקש אביה של לבנה למסור במכתב שהוקרא על ידי אמה: "אנחנו אוהבים אותך וגאים בך הכי בעולם, רואים אותך כל יום, כל שעה, כל דקה". בנוסף, ביקש ראובן להרגיע את לבנה: "הכל בסדר והמצב הבריאותי שלי לא מדרדר, ברוך השם. את מעבירה לי את הזמן בכיף". לבסוף סיכם האב במילות עידוד: "קדימה, תביאי לנו את המיליון, שיחקת אותה".

לאון משכנע את לבנה לקבל מסר מהבית (תמונת AVI: mako)
"זה יעשה לכולנו טוב" - לאון משכנע את לבנה לקבל את המסר | תמונת AVI: mako

"אנחנו רוצים למסור לה שהכל טוב"

אמא של לבנה, הילדה גוגמן, צפתה מראש שלבנה מאוד תתרגש מהמסר, ושאפילו תבכה: "בהתחלה פחדנו שזה יכניס אותה לדיכאון, ולכן במסר כל הזמן חזרנו ואמרנו שהכל בסדר ושהמצב בסדר". עוד אמרה האם שהם יודעים שללבנה קשה בבית כי היא בחורה מאוד משפחתית ולכן היה להם חשוב לחזק אותה.

בשמש (תמונת AVI: mako)
"היא בחורה מאוד משפחתית" - אמא של לבנה מסבירה למה חשוב לה לחזק אותה | תמונת AVI: mako

לבנה משחקת בחול (תמונת AVI: mako)
"החיוך שלך תמיד מולי" - אחד המסרים ששלחה לבנה לאביה | תמונת AVI: mako

אבא של לבנה: "הכי מגיע לה לזכות"

לאורך העונה הביעה לבנה געגועים לאביה ראובן, החולה במחלת ניוון שרירים קשה, ודאגה להעביר לו מסרים בהזדמנויות שונות. לפני יומיים, לרגל המסר הראשון שתקבל ממנו בחזרה, הודה ראובן בראיון מיוחד שמעולם לא הרגיש כל כך קרוב לבתו: "אני מאוד מרוצה ממה שאני רואה, בגלל המצב הרפואי שלי אני יוצא מהבית לעיתים נדירות ומאוד כיף לי שיש לי תעסוקה במשך היום". כשנשאל איך הוא מעריך את הסיכויים שלה לזכות, ענה אביה: "אני מאמין שזה בינה לבין טהוניה, אבל ברגע האמת זו תהיה לבנה שתקבל הכי הרבה קולות".

עורכות וידאו: לירון לוין ותום אימברמן