הקומדיה עטורת השבחים של סייד קשוע "עבודה ערבית" חוזרת בעונה שלישית וממשיכה להציג את חייו של אמג'ד (נורמן עיסא), העיתונאי הערבי שמנסה בכל כוחו להשתלב בחברה היהודית. עונה זו תתרחש, בדומה לעונה הקודמת, בביתו של אמג'ד בירושלים אבל גם בבית הכי מפורסם במדינה - בית "האח הגדול".

"אתה לא מודע לגודל השינוי שהבאת אמג'ד? לא היה ערבי שהצליח לרגש כך את בית ישראל" (סוכנו של אמג'ד)

עבודה ערבית עונה 3 (יח``צ: אלדד רפאלי, עבודה ערבית)
הערבי הכי מוכר במדינה | יח``צ: אלדד רפאלי, עבודה ערבית

העונה מתחילה כשאמג'ד נכנס לבית "האח הגדול", מהלך שהופך אותו לערבי המוכר ביותר במדינה. הוא נאלץ להתמודד עם מעמדו החדש כסלב, ושפע ההצעות והבקשות לראיונות הבלתי פוסקים, ושוכר סוכן אישי, אותו מגלם מנשה נוי. בהמשך העונה יהפוך אמג'ד לערבי הצמחוני הראשון ואף יהפוך לנציג הבלת רשמי של תושבי השכונה החילוניים, וימשיך בניסיונותיו להוכיח שערבים ויהודים יכולים לגור יחדיו בבניין משותף.

מנשה נוי מצטרף לשורת השחקנים המרשימה הכוללת את נורמן עיסא, קלרה חורי, סלים דאו, מריאנו אידלמן,  סלואה נקרה, מירה עווד, פטימה יחיא, דב נבון, אריה מוסקונה, סנדרה שדה ורונה ליפז מיכאל. השנה, בתפקידי אורי, מצטרפים עלמה זק, שתשחק את החברה הטובה של תמנע, שכנתו היהודייה של אמג'ד; אורי גוטליב, שישחק פעיל בעמותה דתית "המשחררת" נשים יהודיות שהתחתנו עם ערבים'  ואף אילן רוזנפלד (הפיג'מות), שישחק מוכר חביב בחנות טבע.

'עבודה ערבית', שכתב סייד קשוע, היא זוכת האקדמיה לטלוויזיה בפרס הסדרה הקומית הטובה לשנת 2011. כוכבת הסדרה, קלרה חורי, גרפה את פרס השחקנית הטובה בסדרה וסייד קשוע זכה בקטגוריית התסריט לסדרה קומית.

"עבודה ערבית" חוזרת ב - 6.2, מיד אחרי "ארץ נהדרת"