אחרי שעברו את האודישן האינטימי מול אביב גפן, אייל גולן ומירי מסיקה, המתמודדים הגיעו למבחן הקהל, בו הוכיחו שיש להם את מה שצריך כדי לכבוש גם את הלב של כולנו. משם, התכוננו על ביצוע לאודישן הגורלי שבו אביב ניצב מול ההחלטה הקשה ביותר עד כה - מי המתמודד שימשיך איתו לשישייה הסופית? עכשיו, כשהבחירה כבר מאחוריו, בואו להכיר את הנבחרת של אביב.

 גיל: 20

מקום מגורים: רעננה

מה עושה בחיים? חייל

נועם בתן הגיע לתכנית עם חלום להגיע לבמות הגדולות באמת. מעבר לקול שכבש את שלושת הזמרים באודישנים, הוא גם רוקד ברייקדאנס ונראה שיש לו את כל החבילה כדי להיות כוכב. באודישן האינטימי בתן שר את "ויקיפדיה" של חנן בן ארי, משם המשיך למבחן הקהל עם ביצוע ל-"Formidable" של סטורמאה ובאודישן הגורלי עבר לשישייה הסופית של אביב אחרי ביצוע לשיר "לא קל" של היהודים.

נועם בתן יחצ
נועם בתן | צילום: מאיה באומל בירגר, יחסי ציבור

גיל: 22

מקום מגורים: נהריה

מה עושה בחיים? מעצבת שיער

לגל רון יש שתי אהבות בחיים: הראשונה היא עיצוב שיער, והשנייה עוסקת בתחום שכולנו התכנסנו כאן לכבודו - השירה. בזמן שהיא עוברת אודישן אחרי אודישן בדרך להגשים את אחד החלומות, היא גם מחזיקה בתוך החדר שלה מספרה קטנה שמשלימה את הסיפור. בינתיים, שמענו ממנה ביצוע ל-"When We Where Young" של אדל באודישן האינטימי, במבחן קהל עשתה כבוד לשיר "יפה כלבנה" של אביתר בנאי וסגרה את האודישן הגורלי עם "שאריות מעצמי" של שיר לוי.

גל רון
גל רון | צילום: מאיה באומל בירגר, יחסי ציבור

גיל: 18

מקום מגורים: ראש העין

מה עושה בחיים? תלמיד

את החיבור המיידי בין בן חור אהרון לאביב אפשר היה לראות מיד, סיפור החיים על הפנימייה בה גדל והקשר עם הוריו, נגעו בזמר בדיוק בנקודות הרגישות. באודישן האינטימי אהרון הביא ביצוע ל-"אם יש גן עדן" של אייל גולן, במבחן הקהל גרם לאביב לדמוע עם "עוף גוזל" של אריק איינשטיין וכדי להיכנס לשישייה הסופית שר את "אלוהים נתן לך במתנה" של איתן מסורי.

בן חור אהרון
בן חור אהרון | צילום: מאיה באומל בירגר, יחסי ציבור

גיל: 31

מקום מגורים: בית דגן

מה עושה בחיים? זמר

אין ספק שהייחוס המשפחתי של עידן ארגוב מציב לו רף גבוה, הוא האחיין של מי שהוגדר כמלך הזמר המזרחי - זוהר ארגוב, ועכשיו חובת ההוכחה היא עליו. אמנם ממבט ראשון אפשר לטעות ולחשוב שהבחירה באביב קצת תמוהה, אבל דווקא כאן, האינטיליגנציה הגבוהה היא זו שמחברת בין השניים, ועל זה, אפשר רק לפרגן. באודישן האינטימי ארגוב נתן כבוד לדוד זוהר עם השיר "הפרח שנבל", משם נגע באביב עם ביצוע לשיר שלו "ועם הזמן" ובאודישן הגורלי הלך שוב עם הדוד והשיר "אמור אמור".

עידן ארגוב
עידן ארגוב | צילום: מאיה באומל בירגר, יחסי ציבור

גיל: 18

מקום מגורים: נהריה

מה עושה בחיים? כוכבת רשת ויוצרת

מהרגע הראשון היה ברור שלשי רון יש את הסטאר קוואליטי הנדרש. היא מנהלת חשבון אינסטגרם עם מעל ל-140 אלף עוקבים, שירה, כתיבה ובכלל יצירה נמצאות אצלה בדם והמראה שלה רק סוגר את החבילה השלמה. באודישן האינטימי רון הכינה לזמרים שיר מקורי בשם "עץ בשלכת", במבחן הקהל חוקי הפורמט השתנו רק בשבילה, כשביצעה שיר שאייל בחר עבורה - "לפעמים" של אורי בן ארי, אבל בסוף, כמו שאנחנו כבר רואים, בחרה באביב. לאודישן הגורלי היא הגיעה גם כן עם שיר מקורי - "כל הפעם", שהעביר אותה לנבחרת הסופית.

שי רון
שי רון | צילום: מאיה באומל בירגר, יחסי ציבור

גיל: 16

מקום מגורים: קרית אתא

מה עושה בחיים? תלמידת תיכון

מי שהפתיעה את כולנו עם השקט המתפרץ שלה היא לינוי קנטור. לא כל אחד יכול לצעוק בלחש, ולמתמודדת הזאת לגמרי יש את היכולת הנדירה הזאת. באודישן האינטימי היא נגעה בכולנו עם ביצוע ל-"Crazy" של נארלס בארקלי, משם המשיכה לחולל קסמים במבחן הקהל עם השיר "Not Going Anywhere" של קרן אן ולבסוף נכנסה לנבחרת עם "Seven Nation Army" של להקת הווייט סטרייפס.

לינוי קנטור
לינוי קנטור | צילום: מאיה באומל בירגר, יחסי ציבור

>> רוצים לראות את כל הביצועים שלא שודרו על המסך? לחצו כאן

>> רוצים עוד? בואו לעקוב אחרי "אביב או אייל - מי ימצא את תגלית השנה" גם בפייסבוק ובאינסטגרם

"אביב או אייל - מי ימצא את תגלית השנה": שלישי ב-21:00, קשת, ערוץ 12