הקיץ עדיין כאן, חם לנו, לח לנו, וכן, יש לנו לפחות אירוע אחד בשבוע שדורש מאיתנו לעזוב את המזגן האהוב, להתלבש, להתגנדר ולצאת לחגוג. בטח קניתן מראש כמה שמלות שיתאימו לכל חגיגה שלא תבוא, אבל מעבר לביגוד, כשיש כל כך הרבה אירועים חשוב לגוון גם באיפור. בדיוק בשביל זה ריכזנו עבורכן כמה לוקים מהממים לאיפור ערב שיתאימו לכל אירוע ושתוכלו להשיג בעצמכן בקלות אם תעקבו אחרי ההנחיות: 

1.  עיניים נקיות, שפתיים מודגשות

איפור ערב איל מקיאג'
נקי ואלגנטי | צילום: יניב אדרי, IL MAKIAGE NEW YORK

אם את מחפשת מראה נקי וסופר אלגנטי זה הלוק בשבילך. הפוקוס כאן הוא על השפתיים וחשוב לשמור על כל השאר סולידי, לכן אם את משתמשתבהארות והצללות עשי זו בצורה מודגשת אך רגועה. העיניים כאמור נשארות במראה הזה נקיות מצבעים או איילינר, אך כן מומלץ להקפיד על מריחת מסקרה בצורה נדיבה ולא לפספס אף ריס. אם הריסים שלך אינם עגולים כדאי אפילו להשתמש במעגל ריסים ורק אז לקבע אותם בעזרת מסקרה מעגלת.

ליצירת שפתיים מודגשות, שהן החלק הכי דומיננטי במראה הזה, היעזרי בעפרון שפתים ושרטטי במדויק סביב  מסגרתהשפתיים שלך, זה יגרום להן להיראות גדולות ומלאות.בעזרת העיפרון צבעי את כלהשפתיים, כדי לקבע את הצבע ולשפר את עמידות השפתון, ורק כשסיימת הניחי שפתון בצבע תואם לעפרון.

2. מראה גלוסי

איפור ערב איל מקיאג'
חגיגית וזוהרת | צילום: יניב אדרי, IL MAKIAGE NEW YORK

הלוק הגלוסי והמנצנץ הזה לגמרי יגרום לך להרגיש חגיגית וזוהרת. ליצירת מראה גלוסי שישאר עמיד לאורך כל האירוע השתמשי בקרם פנים או פריימר עם ברק כבסיס לכל האיפור, עליו הניחי מייקאפ כרגיל, הצללות והארות.כדי להבריק את הפנים השתמשי בשימר אפוי,הניחי בעזרת מברשת מעל עצם הלחי, בקצה ובגשר האף, מעל השפה העליונה ומעט במצח. על השפתיים השתמשי גם בשפתון מבריק ואם מתחשק לך לקחת את המראה צעד קדימה את יכולה להשתמש בצללית אקסטרה מטאלית שתשדרג את כל הלוק. שימוש בצללית מסדרת הצלליות – ג׳מסטון יתן תוצאה מעולה ומדויקת למראה הזה.

3. עיינים דומיננטיות מלאות בריסים ושפתיים נקיות

איפור ערב איל מקיאג'
צילום: יניב אדרי, IL MAKIAGE NEW YORK

במראה הזה העיניים הן העיקר ולכן את גם הולכת להשקיע בהן לא מעט עבודה. נתחיל בצלליות בצבע, או כמה צבעים לבחירתך. לאחר שהנחת על העפעפיים את הצלליות, השתמשי בעפרון עיינים בצבע שחור ותחמי את כל מסגרת העין, את קו הריסים התחתון וחשוב אף יותר את הקו העליון. מילוי נכון באזור זה ידגיש את העין ויעשה את ההבדל המשמעותי, מה שיעזור לריסים להראות מודגשים אף יותר.

כדי ליצור מראה של עיניים מלאות ריסים, אפשר להשתמש בתוספת של ריסים מלאכותיים. תחילה הניחי מסקרה בנדיבות על כל הריסים, - דבק הריסים נדבק ומתיבש מהר הרבה יותר על מסקרה מאשר על ריס חשוף.

לאחר הדבקת הריסים מומלץ לבדוק בעיינים פקוחות את השוויון בין שני הצדדים ולוודא שהכמות שהודבקה זהה.

מכיוון שאנחנו רוצות לשמור בלוק הזה על שפתיים נקיות, מומלץ להשתמש בשפתון התואם את גוון העור או גוון אחד כהה יותר ליצירת עומק לשפתיים עם שמירה על מראה נקי בחלק הזה של הפנים. 

רוצה ללמוד להתאפר כמו מקצוענית? ספרי לנו מה הטיפ שלך לאיפור מושלם>

4. עיינים צבעוניות

טרנדים באיפור
מראה נועז וצבעוני | צילום: Tony Kelly, IL MAKIAGE NEW YORK

כשבא לך מראה ערב קצת יותר נועז וצבעוני, את יכולה להשיג אותו ממש בקלות באמצעות צלליות בצבעים שונים. הניחי בעזרת האצבעות מעט צללית בצבע שבחרת וטשטשי אותה עם אצבע נקיה אחרת או באמצעות מברשת, לפי מה שנח לך. את יכולה לשלב כמה צבעים כדי ליצור את המראה הייחודי שלך. כדי להבטיח את עמידות המראה לאורך כל היום מומלץ שלא להתפשר ולבחור בצלליות איכותיות. סדרת ג'מסטון של IL MAKIAGE  למשל, מציעה צלליות עמידות וקלות במיוחד לשימוש בזכות נוסחה מהפכנית שנמרחת כמו קרם, מיטשטשת בקלות כמו נוזל ובעלת מראה, וגימור של אבקה. מבחר הגוונים הרחב מאפשר לך ליצור אין ספור שילובים של גוונים אטומים, מבריקים ומנצנצים למראה יוצא דופן.

להדגשה נוספת תוכלי להשתמש בעיפרון שחור במסגרת העין ולטשטש עם צללית כהה, אך אם תרצי לתת את הבמה רק לצבע המיוחד השתמשי פשוט רק במסקרה טובה ועמידה. כשמשתוללים בעיניים כדאי להשאיר את השפתיים רגועות וניטרליות, מומלץ להשתמש בשפתון בצבע גוף כדי שהפוקוס המלא ילך לעיניים.

5. עיניים מעושנות

איפור ערב איל מקיאג'
המראה המעושן שוב איתנו | צילום: Tony Kelly, IL MAKIAGE NEW YORK

מראה הסמוקי המוכר והאהוב שוב באופנה ואין מתאים ממנו כשאת רוצה לדפוק הופעה באירוע חגיגי.

בעזרת עיפרון עיינים או איילינר ג׳ל צבעי את כל העפעף עד הקפל וטשטשי את הקצוות עם מברשת.

בעזרת מברשת גמישה ועגולה המתאימה לקפל העין קחי צללית בצבע מועדף עלייך, טשטשי את כל הקפל ואף טפסי למעלה לכיוון עצם הגבה.ליצירת מעבר רך יותר חזרי על פעולת הטשטוש מספר פעמים ואפילו השתמשי בגוון כהה יותר קרוב לחיבור בין האזור השחור לאזור המטושטש. במקום בו הנחת את האייליינר ג׳ל או העיפרון השחור הניחי צללית שחורה בעזרת מברשת שטוחה, תפחי קלות וקבעי את השחור למקום. 

כדי לגרום לאיפור להיראות מואר יותר, הניחי מתחת לגבה ובפינה הפנימית של העין צללית מבריקה. בעזרת עיפרון שחור תחמי את העין בקו הריסים הפנימי למעלה ולמטה. אל תחששי לגלוש מעט החוצה בקו התחתון, אותו טשטשי בעזרת מברשת קטנה יותר עם צללית כתמתמה. לבסוף מרחי מסקרה בנדיבות ואחר כך גם הדביקי ריסים - זה ידגיש ויקפיץ את המראה עוד יותר.