כתבת: רותם אלון | צלם: רועי חבני | עריכה: נעמה דעוס | הפקה: נטע ספילמן

מירי מסיקה וגפן ברקאי הם לא זוג שהיינו רגילים לראות במציאות, ובדיוק בגלל זה הדינמיקה ביניהם מסקרנת אותנו, ואפילו מאוד. הערב (21:00, קשת 12) תעלה הקומדיה החדשה של הקיץ, "זה לא הגיל", בה הם יגלמו זוג שמתמודד עם התגובות הקשות מהסביבה בנוגע לפער הגילים ביניהם. רגע לפני שנגלה מה בדיוק קורה שם, רותם אלון פגשה אותם על סט הצילומים ושמעה על העבודה המשותפת מאחורי הקלעים.

"זאת פעם ראשונה שאני רואה אותו עם חולצה", היא צחקה והוסיפה: "עם מכופתרת הוא נראה לי פתאום בן אדם". עוד סיפרה על התפקיד שהיא מגלמת - עורכת דין שמנהלת מערכת יחסים עם החבר הכי טוב של הבן הבכור שלה, שצעיר ממנה ב-20 שנה. "אני תמיד יצאתי עם אנשים שמבוגרים ממני", הודתה שהעלילה דווקא לא תואמת את המציאות, "תמיד מושך אותי חוסר השלמות, קמטים, אפילו קצת כרס, קרחת כאלה שברים". 

מלבד מסיקה וברקאי, תוכלו למצוא על הסט גם את דוד שאול, לידור אדרי, נעם פרנק, רבקה מיכאלי, איתי זבולון ועוד רבים אחרים, וביניהם גם רמי הויברגר, שמוכר לנו בעיקר מתפקידו בחמישייה הקאמרית. "אני משחק את הגרוש של מירי מסיקה, אבל אני מאוד קשור אליה ואני רוצה להחזיר אותה לזרועותיי. במציאות, אני מאוהב פה לא רק במירי מסיקה, אני מאוהב פה בכל הקאסט וזה רובם חבר'ה צעירים שלא הכרתי לפני".