אומרים שהכל הוגן באהבה ובמלחמה, שגיל הוא בעצם רק מספר, ושלמעשה לאהבה בכלל אין גיל. בדיוק בנושאים האלה נוגעת הקומדיה הרומנטית החדשה "זה לא הגיל", שמשודרת בערוץ 12. הקומדיה מביאה את סיפורם של זוג אוהבים עם פער גילים משמעותי -  היא עורכת דין מצליחה, גרושה ועם שלושה ילדים. הוא בחור צעיר בשנות ה-20 והחבר הכי טוב של בנה הבכור דניאל. 

הסביבה, למקרה שתהיתם, לא מוכנה לקבל את מערכת היחסים בהבנה, והשניים נאלצים להתמודד עם התגובות שמגיעות מכל כיוון אפשרי. בין אם זאת המשפחה, החברים, הבוסים או האקסים שעדיין נמצאים בסביבה - נראה שכולם מתנגדים לאהבה החדשה. 

מלבד ארבעת השחקנים הראשיים - מירי מסיקה, גפן ברקאי, רבקה מיכאלי ורמי הויברגר, תוכלו למצוא לא מעט שמות מוכרים על הסט. כמו למשל דוד שאול, איתי זבולון, לידור אדרי, נעם פרנק, יעל לבנטל, יואב לוי, יון תומרקין, דין הפנר, ליאנה עיון ונאיה פדרמן. היוצר שעומד מאחורי הקומדיה הוא רועי עידן, שגם אמון על התסריט יחד עם רז יובן. על הבימוי אורן שקדי וההפקה בניהולה של דנה עדן הפקות.

על השחקנים

מירי מסיקה: זמרת ושחקנית, שפרצה בשנת 2004 עם הסינגלים הזכורים "נובמבר" ו"לשם", לאחר שסיימה את לימודיה בבית הספר "רימון" ובבית הספר לאומנויות הבמה של סופי מוסקוביץ'. מאז זכתה מסיקה בכמה וכמה פרסים, ביניהם זמרת השנה, שיר השנה, תגלית השנה ואף הזמרת הישראלית המצליחה בעולם. מעבר לתחום השירה, מסיקה שיחקה במחזות זמר, שימשה כפרזנטורית לחברת אופנה מובילה, והנחתה יחד עם אביב גפן ואייל גולן את התוכנית "אביב או אייל".

בקומדיה היא מגלמת את דמותה של טליה, עורכת דין מצליחה, גרושה פלוס שלושה ילדים, שמתאהבת בחבר הכי טוב של הבן הבכור שלה.

גפן ברקאי: שחקן ודוגמן, שפרץ לראשונה בסדרת הנעורים "יומני החופש הגדול", והיה מועמד לתואר שחקן השנה בטקס נבחרי הילדים על תפקידו. מאז שיחק בסדרות כמו "שובר גלים", "מלאך של אמא", "התחנה" ו"או בוי", בסרטים כמו "ירח בבית 12" ו"פוקסטרוט" ומשמש כפרזנטור של חברת אופנה מובילה. 

בקומדיה הוא מגלם את דמותו של ישי, גולש בן 23, שמתאהב באמא של החבר הכי טוב שלו.

פרק 2 (צילום: מתוך "זה לא הגיל", שידורי קשת)
מירי מסיקה וגפן ברקאי בתפקיד הזוג המאוהב - טליה וישי | צילום: מתוך "זה לא הגיל", שידורי קשת

רבקה מיכאלי: שחקנית, זמרת, מנחת טלוויזיה ושדרנית רדיו, שזכתה בעשרות פרסים על מפעל חיים בתחום הבידור הישראלי. ביניהם, "פרס אופיר", "פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה", "פרס מסך הזהב" "יקירת העיר תל אביב לשנת 2014" ועוד. פרצה בגיל 11 בלבד, כששידרה לראשונה ברדיו קול ישראל, ומשחקת עד ימים אלה בסרטים, מחזות וסדרות.

בקומדיה היא מגלמת את דמותה של אהובה, אמא של טליה.

רבקה מיכאלי (צילום: ניצן הפנר, wikimedia. עיצוב: סטודיו mako)
רבקה מיכאלי בתפקיד אמא של טליה | צילום: ניצן הפנר, wikimedia. עיצוב: סטודיו mako

רמי הויברגר: שחקן קולנוע, טלוויזיה ותאטרון, קומיקאי ובמאי, שהופיע בעשרות הצגות תיאטרון, ביניהן "מקבת", "קן הקוקיה", "המלט", "שבעה", "קופסה שחורה", "שלוש אחיות" ועוד. מוכר בעיקר בזכות השתתפותו ב"חמישייה הקאמרית" לצד קרן מור, שי אביבי, דוב נבון ומנשה נוי. בתחום הקולנוע שיחק גם כן בעשרות סרטים, ביניהם "רשימת שינדלר", "מבצע סבתא", "מה כבר יכול לקרות?!" ועוד. 

בקומדיה הוא מגלם את דמותו של שמוליק, הגרוש של טליה, שעדיין נמצא בסביבה.

רמי הויברגר (צילום: מתוך "מועדון לילה". עיצוב: סטודיו mako)
רמי הויברגר בתפקיד הגרוש של טליה | צילום: מתוך "מועדון לילה". עיצוב: סטודיו mako