אחרי צעקות האזהרה שהגיעו מבחוץ ועוררו סערה בעיר, אליסה החליטה לפנק את החברים ורכשה שיר שהצליח לרגש את כולם. כשברגע התנגן השיר "הרבה ממך נשאר" של לירן דנינו, דודו החליט לקחת רגע לעצמו רחוק מכולם. "זה שיר שליווה אותי בפרידה קשה", הסביר כשהוא על סף דמעות. בינתיים בבית הקפה, אליסה חיבקה את כולם וביקשה בבכי: "בבקשה תזכרו שזה רק משחק".

כשאווירת פיוס ריחפה מעל העיר, אליסה ומנואל ניסו לתקן את היחסים ביניהן אבל נתקלו בקשיים בדרך. "אי אפשר לנהל דו שיח עם בן אדם שכל הזמן מחפש לענות", מנואל ביקשה מאליסה יותר להקשיב ופחות להתגונן, "אני לא תוקפת אותך רק תקשיבי לי". 

הודיה מנשקת את דודו (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
איזה שיר גורם לדודו לבכות? | צילום: מתוך "2025", קשת 12
אליסה ומנואל מתווכחות (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
האם אליסה ומנואל יצליחו להיות חברות? | צילום: מתוך "2025", קשת 12

ובצד השני של העיר, אודטה ולימור ניסו לנתח את מערכת יחסים אחרת לגמרי. כשלימור הסבירה שסיגל מתנהלת בצורה אסטרטגית וגוררת את מי שלידה: "קשה לי לראות את הודיה בתחמון הזה", אודטה הרגיעה אותה בבטחון: "הודיה חתולת פחים, היא יודעת להתנהל יפה מאוד לטובת עצמה".

כצפוי, המיסוי שהתנהל השבוע בעיר גרם לתושבים לחשב מסלול מחדש. דומיניק התפלא שלימור לא הסיקה מסקנות: "אם היא תסתכל על הטבלה, חמישים אחוז מהעיר ממסים אותה", ודודו חילק לאליסה עצות של ותיקים: "את צריכה לחסוך ולהיות קמצנית".

עריכת וידאו: אדם סוריאנו

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם

רוצים להיות שם כשהכל קורה? הירשמו עכשיו ותוכלו להיות חלק מהקהל ב-2025