דומיניק ודניאל מתיישבים לשיחת לילה פתוחה, ודומיניק משתף: "כשקורין שאלה את אליסה אם היא רוצה שאני אנצח, והיא ענתה שזה החלום שלה, זה לא מובן מאליו בכלל". הוא ממשיך ואומר: "אותו דבר ג'ו. זה אפס אינטרס. זה רק אמת". דניאל מקשיב ועונה לדומיניק: "זכית בענק. גם אני זכיתי, אבל יש לי מלא אכזבות".

דומיניק ואליסה מחובקים (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
הצליחה לרגש אותו גם כשיצאה מהעיר. אליסה ודומיניק מאוהבים | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

דודו וסיגל שותים כוס יין ונהנים מהעליה שלהם לגמר. דודו מרגיש שמח במיוחד: "זה שלנו. מרגיש לי טוב. הוויב, האנרגיות. ואני מחכה גם לצעקות של לימור. איך שאת שומעת את המילה 'ג'חרי', לקרוא לי". לאחר מכן, סיגל והודיה מתיישבות איתו לשיחה, שם הוא מספר להן על החוויות מדודו ונונו: "הוא התלכלך. הוא סיכסך עם כולם, ואני אמרתי לו בפרצוף שהוא סכסכן ונחש. כולם ידעו את זה אבל שתקו למצלמה וכיבדו אותו".

דודו וסיגל מתקרבים לעימות (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
נזכר ברגעים שהוא לא היה הדודו היחיד בעיר. דודו קובי | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

דניאל ודומיניק ממשיכים את השיחה שלהם, הפעם בהומלסייה, ודניאל מחליט לפתוח הכל: "הייתי בטוח שלימור ודודו הן הנשמות התאומות שלי, אתה מבין? אני באמת חשבתי את זה. אם תשאל אותו, הוא היה אומר לך שהוא היה מקריב הכל בשבילי". דומיניק שואל את דניאל: "אתה מאמין לזה? הוא לא היה מקריב בשבילך כלום, כמו שלא הקריב בשביל סמי, וכמו שלא עשה כלום בשביל לימור". דניאל מסכם ואומר: "אין יותר המום ממנו שאני פה. בשלב הזה הייתה אמורה להיות פה לימור, לא אני, לימור".

דניאל במבט לאופק (צילום: 2025, קשת 12)
לומד בעיר על עצמו ועל חברויות. דניאל | צילום: 2025, קשת 12

עריכת וידאו: ג'ורדן סולטנה

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם