אתמול היה יום מתוח בעיר של 2025, ואפשר היה להרגיש את הלחץ באוויר. שלושה תושבים עזבו את המשחק רגע לפני הגמר הגדול, וג'ו חזה כבר בשעות הבוקר המוקדמות שהוא יהיה אחד מהם. "אני מאמין שלא יהיו הפתעות. אני אראה את זיוה מחר", הוא אומר לדומיניק. "אני אוהב אותך", דומיניק מזכיר לג'ו, שתפס אצלו מקום משמעותי בלב. "קצת דפקת אותי, אבל לא נורא" ג'ו מסביר לדומיניק, "עשינו פה שגיאה. באתי עם האמת שלי, חייתי עם האמת שלי ואני יוצא עם האמת שלי. אני לא מניפולטור".

בזמן שסיגל והודיה מתחילות מלחמת מים בחדר האמבטיה, ג'ו מחכה שגולדי תפתח את בית הקפה. "עם אספרסו קצר, אני מסודר", הוא קורא לעברה וממשיך לדבר על העזיבה שלו בערב, אבל דודו מתכנן בשבילו תכניות אחרות: "אין ספק שאתה הולך לעשות פרסומת לאספרסו. זה עניין של זמן עד שאשב בבית ואראה אותך בפרסומת".

נטע לא מצליחה לעכל את העובדה שלימור החליטה למסות דווקא אותה. "אי אפשר להגיד שזה רק משחק, המשחק הזה משקף", היא אומרת לדניאל. "אם היא תקעה לי את הסכין הכי גדולה פה, זה מראה איזה בן אדם היא". כדי להקל על הכאב וההלם, היא הייתה בטוחה שג'ו הוא זה שמיסה אותה. "מבאס אותי שסיפרתי לעצמי סיפור על ג'ו", היא מספרת לדומיניק. "ניסיתי להקל על עצמי את זה שהוא מיסה אותי. איך הפלתי את זה עליו?".

עריכת וידאו: אדם סוריאנו

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם