חודש אחרי שנכנס לעיר של 2025, דודו סוף סוף הרשה לעצמו להתרווח ולהרגיש שהמצב החברתי שלו בעיר במגמת שיפור. "העיר הזאת לא קלה בכלל אבל אני מת עליה", הוא הודה בפני גולדי המלצרית ושמר על אופטימיות, "אולי יגיעו ימות המשיח ואני לא אקבל אפילו מיסוי אחד".

אבל בזמן שבגזרה של דודו העניינים משתפרים, אצל תושבים אחרים הם רק הולכים ומסתבכים. בשיחה עם אודטה, לימור התלוננה על היחס שקיבלה מסיגל בזמן שהעניקה לה תספורת. "שלקוחה תגיד לי איך להחזיק מספריים?", היא שיחזרה בכעס את הרגע שבו סיגל חצתה את הגבול מבחינתה, "זה כמו שאני אגיד לך איך לתת לי עצה".

ואם כבר מדברים על סיגל, גם החברה הטובה הודיה לא הייתה מרוצה מההתנהגות שלה בימים האחרונים: "לא אוהבת שמתייחסים אליי כמובן מאליו ולא מעריכים אותי". במהלך סוף השבוע האחרון התפתח ריב בין השתיים, כשאף אחת מהן לא עשתה צעד קדימה לעבר הסולחה. "היא מצפה שאני אבוא לדבר איתה", הודיה התלוננה בפני רומי והבהירה שהיא לא מוכנה לסבול יותר את היחס של סיגל, "מצטערת זה לא יקרה". כשדודו ניסה לפייס הוא הסתבך בעצמו, אבל העיקר שבסוף הסדר חזר לעיר ואיתו החיבוק בין סיגל והודיה.

אחרי שכולם השלימו, הגיעה אודטה עם השאלה שאף אחד בעיר לא באמת רוצה להתמודד איתה. "אם תבחר להדיח את הודיה כדי לקבל את הפרס", אודטה הקשתה על דומיניק, "אתה חושב שהיא תכעס עליך ותחתוך את החברות?".  עם השאלה הגיעו כל מיני תזוזות של אי נוחות בכיסא, אבל בסוף דומיניק הצליח למצוא את התשובה שתוציא אותו בסדר עם כולם: "הפחד שלי הוא לדרוך על מישהו אחר כדי לנצח".

עריכת וידאו: ג'ורדן סולטנה ועמית שמחה

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם