בשעת לילה מאוחרת, מחוץ לבר, דודו בחר להוריד את המסכות: "הבנתי די מהר שגם כשאוהבים אותי פה, אוהבים את דודו השחקן", טען בפני לימור והסביר: "אף אחד לא מכיר אותי באמת. מכירים את מי שאני פה, ופה אני דודו השחקן". דודו סיפר ללימור שבחוץ הוא בן אדם שונה: "דודו השחקן שונה מדודו האמיתי שבחוץ, כי בחוץ אני חי ומתמודד עם החיים האמיתיים".

דומיניק, ג'ו ומנואל העבירו את היום השמשי במתקני בית המלון. מנואל השתכשכה בג'קוזי, חשפה את בגד הים החדש שלה וזכתה מג'ו למחמאות מקיר לקיר: "איזה יופי, בגד ים מהמם, פסים סוף הדרך". בינתיים מחוץ לבית הפרטי, אודטה ניסתה להשתלב בשיחה של דודו ולימור, אבל דודו העדיף לקטוע את השיחה ולהתרחק משם. "אין לו סבלנות לכלום", סיננה אודטה ולימור ניסתה להרגיע אותה ולהסביר לה שזה לא אישי: "הוא ביומיים הפוכים. הוא דווקא מאוד סבלני, הוא פשוט עצבני בגלל הלחץ והעומס".

מנואל בבגד ים פסים (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
בגד ים פסים, משהו-משהו. מנואל משוויצה | צילום: מתוך "2025", קשת 12

מאוחר יותר, בתוך הבית, אודטה שיתפה את לימור במשהו שמפריע לה מהיום שהפכו לשותפות לדירה. "הטונים שלך הם כאילו שאת כועסת", התלוננה אודטה, "זה משאיר אותי בחוסר אונים". לימור ניסתה להסביר שזה טון הדיבור שלה וביקשה שלא תתרגש ממנו. "מיום ליום את הופכת להיות המקום שאני הכי מרגישה בטוחה להיות בו", לימור ניסתה לנקות את האווירה עם מחמאות לאודטה והשתיים סיימו את השיחה בחיבוק חם.

עריכת וידאו: ג'ורדן סולטנה

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם

רוצים להיות שם כשהכל קורה? הירשמו עכשיו ותוכלו להיות חלק מהקהל ב-2025