העדכון האחרון: 

03:00 – דניאל נפתח: "אף פעם לא חיזקו אותי"

דודו לוקח את דניאל לשיחה ומציע לו מילות עידוד:" אני מבטיח לך ששנינו נצא מפה שונים בטירוף, אתה עומד לעבור פה תהליך ואנחנו עומדים לעזור לאנשים". דודו מספר על התהליך שהוא עובר עם עצמו בעיר כבחור הומו, ואומר לו: "יש המון אנשים בקהילה שרואים אותך ויכולים להזדהות איתך".

לאט לאט, לאחר יום מתוח במיוחד, התושבים מתפזרים למיטות שלהם.

בשיחה לילית, רומי ודומיניק לומדים להכיר את דניאל, ושואלים אותו על אומנות, דת ואהבה. דניאל מספר על זוגיות: "זה לא עובד לי, רק שאומרים לי שאני יפה מוריד לי". רומי מופתעת לשמוע את הווידוי שלו ושואלת מאיפה זה נובע לדעתו, ודניאל מקשר את זה לביטחון העצמי הנמוך שלו: "אף פעם לא חיזקו אותי".

דניאל מספר שכשעלה לארץ מאוקראינה הוא התחבר לדתיים ולתורה ואפילו שקל לחזור בתשובה. עם הזמן הוא הבין שהדת לא משתלבת עם המשפחה החילונית שלו, ובגיל 20 התחיל ללמוד קבלה.  

02:00 – מנואל לדומיניק: "אנחנו בטבע, לאט לאט נהפכים פה לחיות"

אחרי שהסתיים הבידינג, ג'ו ודומיניק תוהים לאן נעלם המוסר והמצפון בעיר החכמה. דומיניק חושב שאנשים בעיר עוזרים רק לחברים שלהם ומתנהגים לא יפה כלפי השאר: "לאמת אין כמה פרצופים. אם אתה אדיב וסובלני צריך להיות ככה מול כולם, תמיד". ג'ו מסכים איתו ואומר: "אתה לא יכול לתת רק למי שחבר קרוב ולמי שפחות להתנהג כמו שמוק". דומיניק מפחד שאם ילך עם האמת שלו, לא יצליח להגיע לגמר: "אני לא רוצה להגיע לגמר דרך להיות רע לאנשים. אני מרגיש שאם אני אמשיך להיות פה אני, אני אפסיד". לדעתו: "צריך לשחק מלוכלך כדי לנצח", ג'ו מנחם אותו: "תרים את הראש, תהיה אמיתי והוגן. אני שונא שקרנים".

בהמשך, דומיניק ניגש למנואל ומדבר איתה על ההתנהגות שלה בבידינג: "חשוב שלא נאבד פה את עצמנו", ומסביר: "אני שמח שאת, מיכאל ושרי בבית הפרטי אבל זה יכל להיעשות בדרך יותר טובה". מנואל לא מסכימה איתו ומגנה על ההתנהלות שלה: "גם אם חברים שלי לא מבינים אותי, אני כל מה שיש לי, ואתה לא יכול לבקש ממני לא להיות אני". היא ממשיכה ואומרת לו שהוא צריך להבין את המשחק: "אנחנו בטבע. לאט לאט אנשים נהפכים פה לחיות וכל פעם מגיע טרף חדש".

01:00 – דניאל: "אני ממש טוב במלחמות" 

התושבים שוקלים את הצעדים שלהם לקראת הבידינג והרוחות בעיר עדיין לא נרגעו.

דודו מצידו, מנסה לשכנע את הודיה וסיגל לקחת את המלון: "לקחת את המלון זה יותר משתלם מהדירה. אתן חייבות להבין שהאכסניה זה מקום מאוד קשה", ואומר להודיה: "זה ישבור אותך, את לא צריכה את זה". דודו מבין שזה לא יהיה צעד חכם עבורו לגור בבית הפרטי גם השבוע ואומר ללימור: "אני לא יכול להיכנס לבית, קשה לי להאמין ששרי ומנואל באמת רוצות לגור איתי", לימור מגיבה לו: "הן לא, הן רוצות לגור עם מיכאל".

בצידה השני של העיר, דומיניק מתנצל בפני דניאל, התושב החדש בעיר על הכניסה הלא פשוטה לעיר: "אני לא מסתדר עם דודו מהיום הראשון, אבל ההתנהלות פה היום הייתה לא בסדר מצד הרבה אנשים, לא רק דודו".

נטע לוקחת את דניאל לשיחת התאקלמות ומציעה לו מילות נחמה והרגעה: "יש פה אנשים שתתחבר אליהם פחות וכאלו שיותר, אבל כולם פה אנשים טובים". דניאל עונה לה שהוא מתרגש להוציא את הצד הביצ'י שלו בעיר: "אני ממש טוב במלחמות. אני מכיר את הביצ'יות שלי ואני מת לראות מה יביא אותי למקום הזה". נטע מאחלת לו: "קח את הזמן שלך, אל תמהר ואז תעשה כיף".

סידורי המגורים לשבוע הקרוב נסגרים: באכסנייה- דומיניק, ג'ו, לימור, נטע, דניאל ורומי. בבית הפרטי- מנואל, שרי ומיכאל. במלון- הודיה, סיגל ודודו.

00:00 – דודו לדניאל: "תבחר מי החברים שלך"

מסערה לסערה, התושבים עדיין לא מתאוששים מהדרמה בשידור החי, ומנסים להתפקס לקראת הבידינג, שיקבע את הסדרי הלינה לשבוע הקרוב. ראשון, ניגש ג'ו למר בראון בבית המלון, ומבקש לחלוק את הסוויטה עם דומיניק: "הגיע הזמן אחרי שבוע סוער, מגיע לנו אחרי שלושה שבועות קשים". אלא שהחלום שלהם מתנפץ כשהודיה מקפיצה את המחיר, ושוכרת את הסוויטה לה ולסיגל: "נמאס לי מהריבים, אני רוצה את המקום השקט". מאוחר יותר, דודו פותח חזית מול שרי, כשהם יושבים מחוץ לבית הקפה: "עלייך הכי ננעלתי. היום אני יכול להגיד לך – אני לא רוצה להיות חבר שלך". דודו מבהיר שהוא לא רוצה לחלוק עם שרי מגורים, ומודיע: "אני לא מציק לך, את לא מציקה לי".

מד הלחץ רק עולה בעיר, ונטע לא מצליחה לעכל את העזיבה של סייף. היא מוציאה את עצמה מהתעסקות בבידינג, ומבהירה: "לי לא אכפת איפה להיות". לאחר מכן, נטע מתיישבת לצד דניאל, ומתנצלת על קבלת הפנים הקרירה: "אני מה זה מצטערת. אני מצטערת שקיבלתי אותך ככה". היא בוחרת לשתף את דניאל במה שקרה לפני כניסתו: "הלך לי מישהו שמח, הלך מי שיחבק אותי. אני צריכה מישהו שמח אחר". דודו מצטרף אל השניים, ומקבל את דניאל בצורה ייחודית: "ברוכה הבאה לבית משוגעים, אתה צריך לשחק את המשחק. יש לי שני טיפים אליך: תשמור טוב טוב על הכסף שלך ותבחר מי החברים שלך".

23:00 – נטע: "זה לא פייר שסייף הלך הביתה"

ארז טל נכנס לבנק, ומבקש מהתושבים לחשוף בפומבי את ההעברות שביצעו. ג'ו חושף שהעביר לשרי 300 שקלים, נטע העבירה לסייף 4,500 שקלים והודיה הצילה את דודו מעזיבה, כשהעבירה לו 5,000 שקלים. אחרי חלוקת הכספים, נראה שרומי היא זו שעוזבת את העיר, אבל זה לא נגמר כאן. ארז ממשיך, ומזכיר שלפני יומיים העירו לתושבי העיר על איסור תיאום העברות הכספים. "מי שתיאם, העברה שלו תבוטל", הוא מכריז ומקרין בפני התושבים את הקטעים בהם תיאמו העברות. דומיניק ומיכאל ניצלים מחמת הספק, אבל ההעברות של מנואל ונטע, שעברו בבירור על החוקים, נפסלות. "העברות יבוטלו, הכסף לא יגיע לתושבים האחרים, ולא יחזור אליכם", מבהיר ארז. לצערו של סייף, אחרי ביטול ההעברה של נטע, הוא התושב שנמצא בתחתית הטבלה, ולכן נאלץ לעזוב את העיר. בתגובה, נטע פורצת בבכי: "זה ספקולציות, זה לא סכום". סייף מנסה להרגיע אותה: "הכל טוב. הכל בסדר חיים שלי", אבל היא לא מוכנה להקשיב ומתעקשת: "זה לא פייר".

שלושים השניות של סייף נגמרות, הוא עוזב את העיר ונטע לא מצליחה להירגע. היא מנסה להסיר את האשמה מליבה, ומפרטת להודיה: "לא ביקשתי ממישהו להעביר, זה לא נחשב לתיאום. רק דיברתי עם שרי שאני רוצה לעזור ללימור ולסייף. אני באמת אומרת, זה פשוט לא נעים לי. עשיתי ספקולציות, עשינו חישובים, עמדנו מול הטבלה ולקחו את הקטע שאני צריכה להעביר לפחות 4,000 שקלים לסייף". הודיה בהלם מרצף האירועים, ולא עוזרת לפניקה של נטע: "אני לא מאמינה שהוא הלך הביתה". נטע ממשיכה בשלה, ומשחזרת את האירועים שוב ושוב: "'אם אני אעביר', זה ספקולציה".

בהמשך, התושבים נאספים מול בניין העירייה, כדי לראות למי סייף להעביר את הכסף שצבר בעיר. "דודו אני אעביר לך את הכסף, אבל אני מאוד מבקש ממך לתמוך בנטע", סייף מצהיר. דודו מאושר ומעושר, מודה לו על המחווה: "איזה מלך, אני לא מאמין". כמה דקות מאוחר יותר, דניאל, התושב החדש בעיר, נכנס, ונטע שעדיין לא מצליחה להירגע, לוקחת צעד אחד אחורה מכולם . לימור מובילה אותה לכיוון המכבסה, כדי לנסות לדבר עם האיש שבקיר. היא מנסה לעודד אותה, אבל נטע נשארת בשלה: "זה לא פייר שהוא הלך הביתה".

22:00 – ארז טל: "הערב תהיה כאן עזיבה מטלטלת"

 התושבים מתאספים אצל גברת סילבר בבנק, ונטע מרימה את הקול: "איזה לחץ, אפשר לצעוק?". במקביל, מנואל מסכמת את ההרגשה הכללית בעיר: "המתח שהיה כאן היום, עדיין לא ראיתי משהו כזה". לאחר כמה דקות, כשכולם מתיישבים סביב השולחן העגול, ארז טל נכנס לבנק ומפתיע את התושבים: "הערב תהיה כאן עזיבה מטלטלת", הוא אומר, ומגביר את רמת הלחץ של התושבים. בהמשך, כולם חוזרים לבניין העיריה, ומנסים להבין מה הולך לקרות.

21:00 – מי יהיה התושב החדש?

 רומי לחוצה מתמיד, יושבת לבד מחוץ לבית הקפה, ומתפללת לא לעזוב הערב את העיר: "בבקשה, בבקשה שיהיה נס. תנו לי נס. אמאלה, בבקשה שיהיה נס אלוהים". בינתיים באכסניה, מנואל, מיכאל ודומיניק מנסים לנחש איזה תושב עתיד להיכנס לעיר. מיכאל מחליט לשאול: "מי אתם מעדיפים שיכנס גבר או אישה?", מנואל ושרי מסכימות כי עדיף שהתושב יהיה גבר, אבל חלוקות לגבי הגיל. מנואל מעדיפה גבר מעל גיל 30, בניגוד לשרי שמצפה לגבר מעל גיל 40. "שיהיה 37 כזה", מנואל מאזנת. מאוחר יותר, בעירייה נמצאים הודיה, סיגל, רומי ודומיניק, דרוכים לשידור ולשינויים שיקרו. למרות שלא נמצאת בסכנה, הלחץ מתחיל להשפיע גם על סיגל: "נכון פתאום נהיו פה מערבולות רגשיות?", חולקת עם חבריה. כדי להפיג את המתח הודיה מחליטה להעלות מופע מיוחד. היא מתחילה בהדגמת רפרטואר הפרצופים שלה באינסטגרם, שכולל שני פרצופים בלבד: רציני ומחייך עם לשון. לאחר מכן, מפגינה כישורי ריקוד נועזים. סיגל מתגלגלת מצחוק: "אבל אין לך במועדון כל כך הרבה מקום. היא הורגת אותי, אני לא יכולה".

20:00 – הודיה לסיגל: "את יותר מאחות שלי, את משפחה"

 בזמן שדומיניק ונטע יושבים בבית הקפה, דומיניק מתעניין איפה נטע תבחר לישון השבוע. נטע מכריזה בנחרצות, ואף מאיימת: "אני רוצה לראות שמישהו מוציא אותי השבוע מהאכסניה, אני באה אליו עם העקב לפנים". דומיניק חושף, כי הוא וג'ו מתכננים להישאר גם השבוע באכסניה, ומקבל את נטע בזרועות פתוחות להתאכסן איתם. בהמשך, השניים פותחים בשיחה על העזיבה של תושב אחד מהעיר. נטע מתוודה בפני דומיניק: "אני מקווה שסייף לא ילך". דומיניק מסכים איתה ומוסיף: "סייף אחלה גבר, אבל אני רוצה שרומי תישאר, משהו בה שובה אותי". נטע מתלהבת מהחיבור של דומיניק עם רומי ואומרת: "אתה רוצה את רומי". דומיניק מכחיש: "את מכירה אותי, אם היא הייתה מוצאת חן בעיניי הייתי אומר".

 באותו הזמן בבית הפרטי, הודיה וסיגל מתארגנות לשידור. הודיה מנסה לתכנן עם סיגל מה יעשו היום בשעת הבידינג. סיגל לא מודאגת, ומצהירה: "אני לא הולכת לעשות רע לאף אחד, אבל אני דואגת רק לעצמי ולך". החברות בין הודיה לסיגל מתחזקת, הודיה בוחרת לשתף את סיגל בתחושותיה: "את יותר מאחות שלי, את משפחה".

19:00 – מנואל ושרי: "I'm Coming Home"

התושבים מתחילים להתארגן לקראת השידור החי, בו אחד מהם יעזוב את העיר. מנואל ושרי מתוחות, ומחליטות לשיר באכסניה בקולי קולות באווירת העזיבה: "I'm Coming Home". דומיניק מגיב על השירה שלהן: "איך את מעזה להגיד את זה", אומר למנואל. לעומת זאת, את שרי הוא משתיק: "שרי בבקשה תזמזמי". לימור זוממת על הבית הפרטי הערב בבידינג, ומספרת למנואל: "אני לא עקשנית על כלום, אבל לא התקלחתי שבוע אז מתאים לי הבית". בינתיים, מחוץ לבית הקפה, נטע ודומיניק מעמיקים בסיפור האהבה הישן של דומיניק: "היו כמה דברים שהפילו אותי לקרשים, אחד מהם היה הקשר הזוגי הזה". נטע מנסה לחלץ פרטים מדומיניק, אך הוא מתעקש לעצור: "זו הייתה זוגיות ממש רעה". השיחה מסתיימת בנימה חיובית, כשנטע מחמיאה לדומיניק על האדם שהפך להיות.

18:00 – למי יש אומץ להילחם עם דודו על הבית?

באכסניה, דומיניק, שרי ומנואל עדיין לא רגועים מסידורי הלינה שעומדים להשתנות הערב. "מה אם גם שבוע הבא, דודו יתעקש על הבית?", שרי שואלת. מנואל משיבה: "עד שבוע הבא, אלוהים גדול". דומיניק מציין סיבה נוספת, מעבר לסיבה הכלכלית, שהוא לא רוצה להיכנס למלחמה עם דודו. דומיניק מסביר: "אני לא רוצה להיות במלחמה עם חברים של דודו, במיוחד לא עם הודיה". אחרי דיונים ארוכים, נראה שלמרות האיומים של דודו, לא יהיה מי שייתן לו פייט על הבית הפרטי.

 17:00 - שרי: "אנחנו כשלישייה יכולים לנצח את דודו"

בבית הפרטי, דודו והודיה עוד מתכננים את סידורי הלינה. "כבר סגרתי עם לימור שנטע תדאג לה, אני אהיה עם סיגל ואיתך", דודו מסכם. "ואם מישהו מאתנו ינהל פרויקט נחלק הכספים אחרת, אנחנו עומדים להיכנס למצב טוב", הוא אומר באופטימיות.

בינתיים באכסניה, האיום של דודו, להקפיץ את מחיר הבית, יוצר סערה. "אנחנו כשלישייה יכולים לנצח את דודו כי יש לנו ביחד יותר כסף", שרי מסבירה, אבל מסייגת: "למרות שזה לא כדאי לנו". דומיניק מביע את דעתו לגבי סידור הלינה: "אני חושב שזה צעד מיותר", ומציע להישאר בעצמו שבוע נוסף באכסניה, כדי לאפשר למנואל ושרי להיות בסוויטה. מנואל מקשיבה לו ומייעצת: "אתה לא חייב תמיד לקפוץ ראשון על הגדר. אני דואגת לך". דומיניק לא חושש, הוא משיב: "מיכאל צריך את השבוע מחוץ לאכסניה יותר ממני".

16:00 – עד השקל האחרון: דודו ומיכאל נלחמים על הבית הפרטי

התושבים שישנו השבוע באכסניה מנסים לברר איפה דודו מתכוון לישון השבוע, והאם השמועה שהוא מתכנן להישאר בבית הפרטי באמת נכונה. "חשוב לנו שמיכאל ייכנס לבית השבוע, היה לו קשה באכסניה", דומיניק מסביר אבל דודו מתחמק מתשובה: "אני אגיד לכם מה אני חושב אחרי השידור בערב". כשהתושבים ממשיכים להפעיל על דודו לחץ כדי שיתחשב במיכאל, הוא נשבר ועונה בכעס: "אחרי שלושה שבועות באכסניה מיכאל יכול להרשות לעצמו לישון במלון". דודו לא שוכח את הרגע שבו שמונה תושבים מיסו אותו ומנצל את ההזדמנות כדי לעקוץ: "אם לא הייתם לוקחים לי כל כך הרבה כסף הייתי גם ישן בסוויטה. לכל דבר יש מחיר".

אחרי השיחה הקשה דודו ממהר להזהיר את הודיה, ותופס אותה לשיחה אישית בבית הפרטי. "הצעתי למיכאל לגור איתי והוא אמר שהוא לא מוכן, אז איך הוא מצפה שאתחשב בו?", דודו משתף בכעס בשיחה שהפכה לריב עד השקל האחרון, "הוא אמר שהוא יגמור לי את הכסף, ואני אמרתי שאני אגמור לו". דודו ממליץ להודיה שלא להיכנס לבית הפרטי בשבוע הקרוב, וממהר להזהיר גם את סיגל שלא תופתע מהמהומה: "הבנות רוכבות על מיכאל כדי לקבל את הבית".

15:00 - שרי למנואל: "אנחנו לא נלחמות פה יותר בשביל אף אחד"

נטע, מיכאל, רומי והודיה מרימים משחק של דג מלוח בבניין העירייה, בזמן שבאכסניה שרי ומנואל פורקות מתחים. "אני חושבת שטעינו בבחירה שלנו באנשים", שרי מתייחסת לקבוצות שנוצרו בעיר ולא בדיוק סומכת על החברים שמקיפים אותן. "כולם פה דגים חוץ ממני וממך, אנחנו לא נלחמות פה יותר בשביל אף אחד", אומרת שרי בתסכול ומסבירה שנמאס לה להגן על אנשים אחרים ולספוג את כל האש בוויכוחים. "בחרנו באנשים טובים", מנואל מנסה להסתכל על הצד החיובי אבל מבינה שדברים במשחק השתנו: "אבל איפה הם ברגע האמת?". השתיים מתוסכלות שלא הציעו להן לגור בבית הפרטי, ומנואל מציעה פתרון: "אם לא יציעו לנו להיות בבית הפרטי, בואי ניקח את הסוויטה וגם לא נעשה משימות".

14:00 – דודו אופטימי: "הקהל בסוף יבחר בנו"

בבית הפרטי סיגל מתייעצת עם דודו לגבי הצעדים הבאים שלה במשחק. "יש לך את הודיה ואותי, שלושתנו ביחד", דודו מבטיח. הוא מעודד את סיגל להישאר נאמנה אליהם, ולא לפחד לפעול לפי האינטרס הזה. "את צריכה להבין שאת פועלת לטובתך ולא נגדם", דודו מתכוון למנואל, דומיניק, שרי וג'ו שישנים באכסניה ומבין שבעיר נוצרו קבוצות שמתחרות זו בזו, "חברים שלי עניים אבל נתעשר במשימות, הקהל בסוף ייבחר בנו".

בזמן שדודו מתכנן להישאר בבית הפרטי שבוע נוסף, סיגל מספרת לו שהוא כנראה יצטרך להתחרות מול מנואל ומיכאל. "לא מתאים לי לישון באכסניה", הוא מבהיר שלא יוותר על המיקום הנחשק ויעשה כל מה שצריך,"אני ארים את המחיר, דומיניק קמצן".

13:00 – מי הגבר הכי פלרטטן בעיר?

מזג האוויר הגשום מסיח קצת את דעתם של התושבים מהערב הטעון שמצפה להם, והם מעדיפים להיכנס בחזרה למיטות החמות. באכסניה, מנואל ושרי מקניטות את דומיניק שהוא מפלרטט עם כל הבנות בעיר. "יביאו לך היום קראש חדש?", שרי צוחקת מהאפשרות שבחורה חדשה תיכנס הערב למשחק. כשמנואל מגששת מה הטעם של דומיניק: "מה עם רומי?", הוא מבהיר שמדובר בקשר חברי בלבד: "אני מת עליה, אבל היא פחות הסגנון שלי". אחרי שהפסיקו להביך את דומיניק, הבנות ממשיכות לתהות האם הערב ייכנס גבר חדש לעיר כדי לאזן את הרוב הנשי.

12:00 – נטע שולחת מסר לאמא

בזמן שרוב תושבי העיר מתכנסים במסעדה לארוחת הבוקר, נטע וסייף מעדיפים דווקא לאכול לבד בלובי של המלון. נטע מחליטה להיות יצירתית עם הירקות שבארוחת הבוקר, מרכיבה איתם את המשפט "אמא אני אוהבת אותך" על גבי השולחן ושולחת לאמה נשיקה.

מאוחר יותר רומי חוזרת ללובי של המלון ושם היא פוגשת את נטע, שמספרת לה על החששות הגדולים שהיו לה לפני שהתחילה את המשחק: "לפני שנכנסתי לפה לא ממש עבדתי כי הכנתי את עצמי מראש להיכנס למשחק, אז אם היו אומרים לי לא זה היה ממש לא נעים".

11:00 – סיגל ודודו משלימים

כשרומי מתעוררת בבית המלון ובודקת מה יש לאכול בארוחת הבוקר, סייף ממליץ לה לגוון: "תאכלי היום אוכל נורמלי, לא איזה לחמנייה עם שוקולד". כשהיא מבקשת ממר בראון להתפנק ולקחת את האוכל למיטה, היא מתאכזבת לגלות שבבית מלון יוקרתי שכזה זה פשוט בלתי אפשרי.

בינתיים בבית הפרטי, דודו וסיגל פותחים את הבוקר בשיחת פיוס. "ישדרו את השיחה שלנו והקהל יראה שהסתדרנו", דודו מאמין שהצופים בבית ישמחו לראות שהוא וסיגל השלימו ויעזרו להם להישאר במשחק.

10:00 – בוקר טוב ג'ו

בזמן שרוב התושבים עדיין ישנים, ג'ו מתעורר ראשון ומתחיל באימון הבוקר תוך כדי שהוא שר לעצמו שיר בוקר עליז. למרות שהוא מלא במרץ על הבוקר, מזג האוויר עדין מפריע לו: "בוקר טוב יום חמישי איזה גשם. למה כזה בוקר מה קרה?". אחרי האימון ג'ו קופץ לבית הקפה: "יאללה גולדי אני רוצה קפה, עם אספרסו קצר אני מסודר", ושולח מסר אוהב של בוקר טוב בני משפחתו. כשמבזק הרדיו נשמע ברחבי העיר ומודיע על הפתיחה החגיגית של חדר הכושר, שאר התושבים מתעוררים גם הם ליום הגשום שבעיר.

09:00 – בוקר גשום

התושבים עדיין ישנים בזמן שגשם מכסה את רחובות העיר, בקרוב הם יקומו ליום חורפי במיוחד שבסופו תושב אחד יעזוב את העיר.

מה קרה אתמול?

התושבים קמו לבוקר גורלי, היום האחרון לפני שתושב נוסף יעזוב את העיר. ערב קודם לכן חולקו המענקים מהצופים, ורק החלטת התושבים אם להעביר כסף לחבריהם תכריע מי יעזוב ומי יישאר. רומי וסייף מצאו את עצמם בתחתית הטבלה, ויש מי שמנסה להציל אחד מהם. אחרי שכבר גייס את הודיה לתוכנית ההצלה של סייף, דודו מייעץ לו איך לפעול בצורה אסטרטגית כדי להישאר במשחק: "אתה צריך לדאוג שמיכאל לא יעביר כסף לרומי".

כשבעיר התפשטה השמועה שגם נטע מתכננת לעזור לסייף, האווירה הפכה למתוחה מתמיד. שרי חשפה שככל הנראה נטע תעביר לסייף 7,000 שקלים כדי להבטיח את מקומו בעיר, ודודו פירגן למהלך האסטרטגי: "נטע אמיצה, היא טרפה את הקלפים במשחק". ולמרות שהשמועות על ההעברה העתידית של נטע מערערות את התושבים, החוקים של העיר אוסרים עליה להודות בכך מפורשות. דווקא רומי, שלפי המהלכים בעיר כנראה תמצא את עצמה מחוץ למשחק, בחרה לשמור על אופטימיות: "עוד יהיה נס, אני אעשה הכל כדי להישאר פה".

היום המתוח הביא איתו גם לא מעט מריבות ודרמות לעיר. לימור ניסתה לשבת לשיחה אישית עם שרי כדי לשפר את היחסים, אבל גילתה שמנואל הצטרפה ללא הזמנה. מהר מאוד השיחה הפכה לריב סוער בין לימור ומנואל, והצעקות הגיעו עד לבית הקפה. גם היחסים בין דודו ורומי לא בדיוק הסתדרו בימים האחרונים, והיא מרגישה מתסוכלת: "איך גבר בן 42 יכול להתייחס ככה לילדה בת 20? אני אענה לו בקול רם שכולם ישמעו".

2025 משודרת בקשת, ערוץ 12

 הנה כל מה שקרה אתמול בעיר