העדכון האחרון:

01:00 – הגורו-דטה

אודטה נמצאת בעיר רק יום אחד וכבר מספיקה לעורר סערה בקרב התושבים, המנהלים דיון באכסניה על יחסיה עם לימור הישנה יחד איתה בבית הפרטי ורואה אותה בתור הגורו שלה. "אחרי שבוע עם אודטה כבר לא נזהה את לימור יותר", אומר דודו, "כשהיא נכנסה לפה היא הייתה במצב ממש לא טוב ואז פתאום היא מרגישה בסדר כי היא פגשה את הגורו שלה ?". דניאל נוטה להסכים אף הוא: "היא אומרת שאודטה מסדרת לה דברים בראש. השאלה איזה ראש. לא רוצה שלימור תיסחף למקומות האלה של 'הבנתי הכול'. היא לא מבינה כלום".

רחוק מהדיון הסוער, אודטה מנהלת שיחה ידידותית עם נטע ואומרת שהיא אסירת תודה על ההזדמנות שנפלה בחלקה להיכנס למשחק: "אני שמחה שאני פה ומכירה אנשים שבחיים לא הייתי מכירה. מתנה גדולה להיות פה מבחינתי". אפשר לומר שאודטה הרבה פחות מודאגת מדודו ודניאל.

00:00 - לילה ברומו של עולם

"הרגשתי בבית, היה לי כיף", נטע מסכמת את הישיבה הביתית עם אודטה, שמרגישה בנוח לשתף: "אני מרגישה הכי טוב בעולם, אני פוגשת פה אנשים מדהימים ומוקפת באנרגיה שהייתי רוצה לעצמי".

לאחר מכן, דניאל מתנצל בפני אודטה על שסתר את דבריה: "אני לא חושב שאני לא מסכים איתך, אני חושב שעברתי סיטואציות בחיים שהוכיחו אחרת". אודטה מרגיעה אותו: "אני מזמינה אותך לתקוף כל אמת שאני מוסרת לך, אני שלמה עם עצמי. אני חושבת שלא תמיד היית בשל לקבל את האמת".

23:00 - סדנת ההעצמה של אודטה

בסלון הבית הפרטי יושבים דניאל, לימור, נטע, ג'ו, דומיניק ואודטה, שמדרבנת את כולם לדבר על תחושותיהם, תפיסותיהם ועל התכונות הטובות שבהם. "את מזקקת לי בדברים בצורה מדהימה, רק מהיממה האחרונה אני קולטת ממך שמה שמתחולל בסביבה תמיד מתחיל בתוכנו", לימור מתוודה בפניה. אודטה מעודדת אותה לשתף ואומרת: "תפיסת המציאות היא זו שחשובה, התגובה שלך לסיטואציה היא זו שמשנה".

דניאל מרגיש שלימור מחפשת תשובות מאודטה ומחליט להתערב: "את מחפשת אישור, ואין כזה דבר. פה את מקבלת רק כלים, תצאי מהשטות הזאת ותמשיכי בדרך שלך", הוא אומר בנחרצות, "את מחפשת תרופת פלא והיא לא קיימת". אודטה, שמנסה להרגיע את הרוחות, מנסה להסביר לדניאל שאין בכוונתה לרפא, אלא רק לסייע ולכוון את האנשים בדרך.

22:00 - התושבים מקבלים את השבת

דודו, הודיה, סיגל, אליסה, מנואל ורומי נהנים מארוחת שישי שבישל להם השף מושיקו גמליאל. אודטה, ג'ו, דומיניק, לימור, נטע ודניאל עורכים קידוש וארוחת שישי בבית הפרטי. אודטה מספרת ליושבים בשולחן על תחילת הקריירה שלה: "את הכתיבה התחלתי כשחיפשתי טור שלא היה קיים. כתבתי מה שאני בעצמי רציתי לקרוא". הם מרותקים לדבריה ומודים על הארוחה המושקעת. דניאל מספר על טראומת ילדות שגרמה לו לשנוא ימי הולדת: "היום הזה מחוק לי מהזיכרון, אבל עד היום יום הולדת זה אירוע מאוד מפחיד, וזו צלקת גדולה".

21:00 - הודיה: "אני מאוהבת בסיגל, אבל בקטע חברי"

רומי, הודיה ואליסה מתאפרות ומתארגנות לקראת ארוחות השישי. לאחר שסיגל יוצאת מהחדר, הודיה מצהירה בפני אליסה: "אני וסיגל זה משהו, היא אחותי לחיים ואני מאוהבת בה. בקטע חברי, כן?". אליסה, שבוחרת לפתוח את הנושא הטעון, שואלת אם היא הייתה יוצאת איתה. "אני לא נמשכת לבנות, פשוט ככה".

20:00  - ג'ו: "בגילי, זו גאווה בשבילי להשתתף במשחק הזה"

דומיניק וג'ו משוחחים בסוויטה על המשחק. דומיניק מנסה להבין את תחושותיו של ג'ו לגבי המשימות השונות וההתנהלות הכללית. "אני ניצחתי במשחק", ג'ו מכריז מולו, "זו גאווה בשבילי להשתתף במשחק הזה בגילי, מבחינתי זה לא מובן מאליו". דומיניק מסכם את שיחתם באמרה מרגשת: "אתה תמיד פה איתי".

מחוץ לבית הקפה, אודטה מחמיאה לדניאל על עבודות הצילום שלו, והוא מספר לה על הקושי להתברג בתעשייה בארץ: "אני מנסה כל הזמן וזה לא שאני מתאמץ, אבל בא לי גם ליהנות. קשה לי עם עצמי". אודטה מבינה אותו, מציעה לו את עזרתה בטיפול נפשי ושניהם משתעשעים ברעיון: "אני חושבת שהעובדה שעולים פה דברים זו ברכה", אומרת אודטה, "זו גישה למכרה זהב, הזדמנות מדהימה להתחבר לעצמך".

19:00 - אליסה על הודיה: "שיניתי את דעתי עליה מהפרקים האחרונים"

מחוץ לבית הקפה, אליסה משתפת את רומי וסיגל בדעתה על התושבים בעיר: "כששאלו אותי למי אני אתחבר, ישר אמרתי שאליכן ואל הודיה. אם היית שואלת אותי בתחילת התוכנית לא הייתי אומרת כזה דבר. רק מהפרקים האחרונים שראיתי שיניתי את דעתי עליה, היא גרמה לי לבכות".

בינתיים בבית הפרטי, נטע ואודטה מבשלות את ארוחת השישי ומדברות על החיים. כשאודטה מספרת לה על משפחתה, נטע משוכנעת שהיא מכירה את בנה מתחום הנדל"ן בו עבדה. "הוא רווק, חתיך וגבוה, הוסיף אותי בפייסבוק לפני כמה חודשים", היא אומרת בהתלהבות. אודטה לא בטוחה שהן מדברות על אותו בחור.

15:00 - דומיניק על דודו: "לא עובד בלהיות חבר שלו"

מנואל ודומיניק יושבים לשיחה, ומנואל מנסה להבין מה דומיניק חושב על דודו. הוא לא חושב פעמיים: אני לא אומר שהוא שקרן, אבל הוא לא טעים לי. אני לא עובד בלהיות חבר שלו". דודו לעומת זאת, נמצא באכסניה באותו הזמן בדיוק עם אליסה התושבת החדשה, שמשתפת אותו במחשבות על דומיניק: "הוא יורה לכל הכיוונים, לא הרגשתי שהוא בא אליי בקטע של משחק, אבל זה היה מוזר". דודו שומע את דבריה ועונה לה בנחרצות: "הבן אדם חי בסרט, אף אחת לא באמת מעוניינת בו. 

14:00 - אודטה הפסיכולוגית

אודטה, לימור ונטע נמצאות יחד בבית הפרטי, ואודטה על תקן הפסיכולוגית, מתיישבת על הכורסא ומתפנה לשמוע את הצרות של הבנות. לימור אומרת לאודטה: "אני יודעת מי אני, אבל בחוץ, כשאני לא עם האיפור שלי או הפן שלי, אני לפעמים מרגישה שכאילו מסתכלים עליי שונה". אודטה מקשיבה ועונה לה: "את יודעת מי את, ואת לא צריכה לשאול את אף אחד מה הוא מרגיש או חושב עלייך, כל עוד את שלמה עם מי שאת". לימור מסכימה איתה ואומרת: "זיקקת לי את כל השיחה. אני שמחה ומאושרת". 

13:00 - הכנות לשבת

התושבים מתחילים בהכנות לקראת ארוחות שבת השונות, ואודטה מתחילה לתפוס פיקוד במטבח, לקראת הכנת הארוחה בבית הפרטי. בינתיים, נטע משתפת את אודטה על החברים שלה בעיר: "כשהיה לי יום הולדת, נפגעתי מכמה אנשים, אבל הודיה הכי הצליחה לפגוע בי". אודטה מקשיבה לה, ומסבירה: "בסופו של דבר, את צריכה להיות שלמה עם עצמך. מאושרת בתוכך במלוא מובן המילה, רק ככה תוכלי לשחרר את הכעסים שלך". 

12:00 – דודו על אליסה: "היה שם איזה קליק"

אודטה, מנואל, דניאל ולימור יושבים במרפסת הבית. אודטה לבושה בבגדי הכניסה לעיר, ומרגישה מוטרדת מהעניין: "אני זקוקה לבגדים. עד יום ראשון אני צריכה להסתובב עם הלבוש הזה?". בהמשך היא משתפת: "הדבר שהכי הדליק אותי פה, זה שכל מה שאני קונה יורד מהיתרה בשעון שלי". מנואל חולקת על אודטה ואומרת: "זו חרדה קיומית". נושא ארוחת השישי שתושבות הבית הפרטי עורכות עולה בשיחה. לימור מסבירה את הצד שלה במתיחות, ודניאל מעדכן אותה שדודו, הודיה וסיגל כנראה אוכלים במסעדת השף, ולא יקבלו את ההזמנה שלהן. לימור מופתעת לשמוע את העדכון דווקא מדניאל: "אז אפילו לא הודיעו לנו שלא באים, הם פשוט לא מגיעים". כשדניאל ואודטה נשארים לשבת לבד, אודטה מחליטה להביע ביקורת על הסיטואציה: "איזה סיפורים קשים מול דבר כל כך פשוט. אני לא מבינה את הקטע. אפשר פרופורציות, זה בדיוק העניין".

דודו ולימור יושבים בשולחנות מחוץ לבית הקפה. דודו מספר ללימור על התחושות שלו לגבי התושבת החדשה, אליסה: "היה שם איזה קליק, יש כאן קליק. שאני מדבר איתה יש על מה לדבר. זה קורה לי פעם ב". לימור מתלהבת מזה שדודו נדלק על אליסה, אך מהר מאוד מורידה אותו לקרקע: "יש פער גילאים, היא ילדה". בהמשך השיחה, לימור מבינה את המניע הנסתר של דודו לעבור לארוחת השישי במסעדת השף. דודו צוחק ומודה, כי קיווה למשהו יותר אינטימי כדי להכיר את אליסה.

11:00 – דומיניק למנואל: "ידעתי שזה היה הדבר הנכון לעשות"

מר בראון מתקיל את ג'ו בשאלה: "מה עם להיות ראש העיר כאן?". ג'ו עונה בנחרצות: "שום בעיה. הייתי משנה כמה דברים לטובת התושבים. שיש לך אזרח שמרוצה מהעיר שלו הוא ישלם מיסים בהנאה". ג'ו מתלונן על מחירי חדר הכושר, והשינה במהלך היום בעיר: "חצי שעה של שינה צריכה להיות חינם", אומר לבר בראון.

דומיניק ומנואל שוכבים על מיטות השיזוף מחוץ לבריכה שבמלון. למנואל יש ביקורת כלפי דומיניק בגלל ההעברה שביצע אתמול לנטע. דומיניק מנסה להסביר את עצמו: "ידעתי שזה היה הדבר הנכון לעשות". מנואל לא מצליחה להסתפק מההסברים של דומיניק: "אבל מה נכון שם? כי אני לא רואה משהו נכון". דומיניק מסתבך: "לבוא לעת צרה. ידעתי שמיכאל מגבה אותך אז הכל טוב. הוויכוח לתת לרומי, אם לתת לרומי, אם זה נכון או לא נכון, הוא לא משנה". מנואל נשארת בדעתה שדומיניק מתפזר בין התושבים, וצריך להישאר יותר נאמן לעצמו ורק אז לחברים הקרובים שלו. מאוחר יותר, נוצרות מחלוקות בנושא ארוחת השישי בבית הפרטי. נטע ולימור הזמינו את דודו, סיגל והודיה להצטרף אליהן לארוחה, אך מתקמצנות בקניית המוצרים. כשסיגל ודודו יושבים אצל גולדי כעוסים, סיגל אומרת: "נלך למסעדה, כיף מפחיד".

10:00 – ג'ו מודה כי השתמש בטיפים של אודטה

רדיו 2025 נשמע ברחבי העיר, והתושבים מתחילים להתעורר. שדרן הרדיו מברך את תושבות הכניסה החדשה: אודטה ואליסה, ומבשר על פתיחה של מסעדת השף באירוח השף מושיקו גמליאל ממסעדת מונה הירושלמית.

בהמשך הבוקר, דודו מתיישב אצל גולדי בבית הקפה לשתות את כוס הקפה שלו, ומשתעשע: "נראה לי שג'ו יחסר לך מאוד השבוע", אומר לגולדי. גולדי צוחקת: "אל תדאג הוא כבר היה פה". דודו חולק איתה את החוויה שלו בעיר: "זה היה חודש עמוס, רכבת הרים של רגשות. נראה לי שעברתי מלא ואני עובר פה מלא. לא חשבתי שיהיה פה מטלטל ומטולטל. אני לומד, לומד כל יום על עליי, על אנשים, על כסף ומה שביניהם".

כשדומיניק קם, הוא יורד לפגוש את ג'ו ומר בראון בלובי המלון. גם דומיניק מתלונן כי לא ישן טוב הלילה: "לא ישנתי טוב אחי, אני לא רגיל למיטה הזו. המיטה הזו לא קלה. במשך חודש התכלבנו". מר בראון מסתקרן בדעתו של ג'ו על התושבות החדשות, ג'ו מספר: "חמודות. אודטה חמודה, אני מכיר אותה מהטלוויזיה וגם הכרתי את בעלה. הכרתי את אודטה שהייתה פורמט יפה על כל הדברים של החיים, איך עושים דברים כאלו, תיקונים כאלו. היא הייתה מאוד מפורסמת. היה לה את זה, יש לה את זה גם היום". מר בראון ממשיך להתעניין וג'ו מתוודה: "איזה טיפים אני צריך לקחת. היו, אמת, פה ושם טיפים שלקחתי לתשומת ליבי".

09:00 - בוקר שקט

התושבים עדיין ישנים, חוץ מדודו שהתעורר. הוא ניגש לאוטומטיים כדי לקנות הקפה שלו, ומיד כשמסיים, חוזר חזרה לאכסניה לישון. 

מה קרה אתמול?

יום מרגש ומתוח מאד עבר על התושבים שידעו שאחד מהם יעזוב את העיר, ושניים חדשים ייכנסו. נטע מתקשרת לאמא שלה, וטוענת שהקול שלה נשמע מוזר בטלפון. סיגל ודניאל משלימים אחרי כמה ימים של נתק ביניהם. רומי רואה ראיון עם אמא שלה, ומספרת עליו בהתרגשות לכולם, מה שגורם לנטע לחשוב על אמא שלה ולפרוץ בבכי. בזמן שהתושבים במתח לקראת פרידה מאחד מהם, הערב הגדול הגיע ואיתו הפתעה – מיכאל מחליט להעביר את כל הכסף שלו למנואל ולעזוב את העיר. במקומו, נכנסות שתי תושבות חדשות – אליסה גיל, ויחד איתה מגיעה לא אחרת מאשר אודטה שוורץ המפורסמת, שגורמת להתרגשות רבה. אחרי שהיא מקבלת סיור מודרך מדניאל ולימור, אודטה הולכת לישון בבית הפרטי. כשכולם כבר ישנים, דודו יושב עם אליסה בפינת הישיבה שליד המסעדה ומכין אותה נפשית למשחק.  

זה כל מה שקרה אתמול בעיר של 2025