העדכון האחרון:

00:00 – הודיה לא קונה את ההצגה של דומיניק

אחרי הסערה סביב הבידינג, דומיניק מתכנס במחשבות שלו ואומר לסיגל: "מבאס אותי שבאים אלי בטענות כשאני רק מנסה לעשות טוב לאנשים". סיגל מנחמת אותו, ומציעה לו לצאת קצת מהראש שלו: "אף אצבע לא שווה, ואף אחד לא מנסה לעשות פה רע". הודיה, שמתוסכלת מהוויכוחים סביב סידורי הלינה, אומרת לסיגל שהיא לא קונה את ההצגה של דומיניק. לדעתה, דודו ודומיניק הם שני השחקנים המובילים במשחק, ושניהם הולכים לפי אסטרטגיות מאוד שונות: "אני אוהבת את דומיניק, אבל אני לא מסכימה עם הדרך משחק שלו. זה לא אפשרי שהוא מספר סיפורים מהעבר הכואב שלו כל הזמן". היא מתעצבנת ואומרת שגם לה יש רקע קשה, אבל שהיא לא מרגישה צורך לדבר רק על זה: "אני באתי לפה כדי לזכות, ואני לא ארכב על הסיפור חיים שלי כדי לקבל את זה".

23:00-  נטע: "בואו נודה באמת, אנחנו במשחק"

התושבים טרודים ומודאגים לגלות על האזעקות באזור גוש דן. מנואל חוששת לילדיה, אבל מנסה להרגיע את עצמה: "אני עם בעל ושני ילדים קטנים בבית, אבל אי אפשר לשקוע בזה". התושבים מבינים שעליהם להתפקס ולהבין מה יהיו סידורי הלינה לשבוע הקרוב.

הודיה, שנמצאת בראש הטבלה, מבינה שאין לה ברירה אלא לקחת סוויטה במלון, כדי שהתושבים שיש להם מעט כסף יוכלו לישון באכסניה. סיגל, לעומת זאת, מעודדת אותה לשמור על הכסף שלה: "אני לא רוצה שתבזבזי כל כך הרבה כסף". נטע, שגם נמצאת במעלי הטבלה, מוכנה לישון אך ורק באכסניה ומצהירה: "עומדת להיות פה מלחמת עולם". היא אומרת שהיא הייתה מוכנה לקחת חדר פרטי במלון, אבל שלא תסכים לעשות את זה אם הודיה וסיגל יהיו איתה במלון. נטע מסבירה את העמדה שלה לדומיניק: "אני לא חושבת שזה שאני חוסכת את הכסף שלי, מצדיק שאלך למלון בפעם השלישית, במקום שיהיה לי כסף לעזור לחברים". דומיניק חולק עליה ואומר: "לדעתי למי שאין כסף מגיע להיות באכסניה". בתגובה, נטע מצהירה בפני שאר התושבים: "בואו נודה באמת, אנחנו במשחק".

21:00 – דניאל ודומיניק בשיחה מלב אל לב

דניאל ודומיניק נפתחים אחד כלפי השני, מדברים על התמכרות וחוסר ביטחון, ומוצאים מכנה משותף. דומיניק משתף: "אני מי שאני בגלל האמונה שלי, האמונה באדם. זה כוח עליון שאומר לך להסתכל על הסובבים אותך". דניאל מתפעם ממנו: "ככל שאני מדבר איתך יותר, ככה אני מבין יותר את התשוקה שלך להתקיים, לחיות". דניאל משווה בין התמכרות לסמים לבין ההתמכרות שלו לאוכל והנטייה להשמנה. הוא מסביר שמדובר ברגע של קבלת החלטה, אך שהוא מרגיש שהוא לא מספיק שלם עם עצמו כדי להסיר מעצמו את חומת השומן. בתגובה, דומיניק מייעץ לו: "אם אתה תפתח את הלב, ותתחיל למנות את כל הדברים שטובים בך, יום אחד אתה תקום, כמו שפתאום מחליטים להיגמל מסמים, ותקבל החלטה להוריד מהמשקל".

20:00 – מנואל ודומיניק: "בבקשה שרומי לא תלך"

בזמן שהתושבים מתכוננים לשידור הערב, ומתחילים לארוז את החפצים שלהם במזוודות, דומיניק ומנואל יוצאים להסתכל על הטבלה במרכז העיר, ומעלים השערות לגבי מי יעזוב הערב את העיר. מנואל חוששת שהיא זאת שתעזוב ואומרת: "ככה זה כשאתה משחק סולו", ומתבאסת על הבגד שבחרה, במידה ותעזוב. הם זועקים יחד לשמיים: "בבקשה שרומי לא תלך", ומנואל מביעה את הגעגועים שלה לשרי: "שרי את שומעת אותי? צריכה אותך פה איתי, ושתאהבי אותי".

19:00 - אליסה למנואל: "אני לא רוצה שירחמו עלי"

לאחר שהרוחות ביניהן נרגעו והשתיים השלימו, אליסה ומנואל יושבות לשיחה אינטימית, שבה מנואל מתעניינת לשמוע עוד על החיים של השניה. אליסה, שמספרת שהחיים שלה לא היו תותים, מתביישת לשתף את מנואל: "קשה לי לדבר על הדברים האלה, אני לא רוצה שירחמו עלי", ומנואל מבינה לליבה ואומרת: "כיף לתת לבן אדם לשתף כשהוא מוכן. גם לי לקח המון זמן להבין איפה אני נמצאת". אליסה בוחרת לשתף ומספרת שבצעירותה היא החליפה הרבה בתי ספר וערים כל שנה, ובגלל זה היא למדה להיות זיקית. היא אומרת שמאז אותם הימים, היא מרגישה עצורה ולא טבעית, ולפעמים זה גם מתבטא בביטחון עצמי מופרז: "כשאני פוגשת אנשים חדשים אני בן אדם אחר, הרבה יותר סגורה", וממשיכה: "הגעתי למצב שאני מרגישה שאם אני אהיה אני, אולי לא יקבלו אותי". 

18:00 - הודיה לרומי: "אני מתפללת שתישארי כאן"

מחוץ לבית הקפה, לימור ודודו מדברים על סידורי המגורים. "אתה מרגיש שוויתרת על הבית?", לימור שואלת. "כבר התקדמתי מזה", דודו משיב לה. לאחר מכן, רומי, שמבינה מהודיה שהיא כנראה תיכנס לבית הפרטי עם דניאל וסיגל, מופתעת שהיא לא העדיפה לגור איתה. "זה לא העדפה אישית, את יודעת שאני אוהבת אותך", הודיה מבהירה. חשוב לה להסביר לרומי שהיא דואגת לה, ומוסיפה: "אני ממש מתפללת בשבילך שתישארי כאן. אני רוצה שנבלה ביחד בפורים".

17:00 – התחביב הסודי של דומיניק

מחוץ לבית הקפה דומיניק משתף את מנואל בעובדה מפתיעה לגביו: "יש לי אוסף של 10,000 מצתים מסוג קליפר, אף אחד לא יודע איפה אני מחביא אותם חוץ ממני". מנואל מופתעת לגלות עוד צדדים של דומיניק מחוץ לעיר.

בינתיים באכסניה, דניאל ואליסה מתחילים לבחור בגדים לשידור בערב, בזמן שסיגל והודיה יושבות לבד במנהרה ומנצלות את הזמן לדבר על זוגיות. סיגל חושפת שהיא לא חוששת ממחויבות אבל בוחרת להיות רווקה כדי לעבוד על העולם הפנימי שלה: "אני לא מחפשת משהו סתם, זה לא עושה לי כלום".

16:00 - נטע: "אני מקווה שאודטה לא תלך היום"

 מחוץ לבית הפרטי, נטע והודיה מתעדכנות בסידורי השינה שמתוכננים לשבוע הקרוב. "אני בחרתי להיות בבית הפרטי ודודו הסכים לרדת ממנו, ואני מעריכה אותו על זה", הודיה מעדכנת וקובעת בביטחון: "ניכנס לבית הפרטי אני, סיגל ודניאל". נטע פחות רגועה ומזהירה שהכל עוד יכול להשתנות: "לכי תדעי, עדיין יכול להיות בלגן בערב".

לאחר מכן בחנות הבגדים, נטע מחליטה שהיא גם רוצה להתחדש בתספורת כמו דניאל וסיגל. היא משתפת את פינקי בחששות שלה לקראת השידור החי הערב: "אני מקווה שאודטה לא תלך היום". נטע מסבירה שאם אודטה תעזוב את העיר היא לא רק תאבד חברה, אלא סידורי הלינה ישתנו מקצה לקצה: "אם אודטה באמת תעביר לי את הכסף אהיה חייבת לישון במלון, אבל אני רוצה להיות באכסניה".

15:00 – יום מעונן

מזג האוויר בחוץ אפרורי ורוב התושבים מעדיפים להישאר במיטה. במרפסת הבית הפרטי, אודטה, לימור ונטע עוד מתלהבות מהתספורת החדשה של דניאל ולא חוסכות במחמאות. השיחה על תספורות מעלה את נושא הפוני האגדי של אודטה, ולימור נזכרת בחיוך: "אני זוכרת שכשקיצרת אותו זה היה בכל העיתונים". בהמשך השיחה, אודטה משתפת מה הניע אותה לחשוף בפומבי את הסיפור על בן הזוג שרימה אותה במשך שנים: "ברגע שאני נחשפתי עוד ועוד נשים שיתפו סיפורים דומים".

14:00 - דודו נגד הודיה: מי יזכה בבית הפרטי?

לקראת סוף השבוע שנמצא בפתח, דניאל מחליט להתפנק בתספורת חדשה ונועזת. בינתיים, דודו והודיה מתלבטים מי מהם יתפוס מקום בבית הפרטי. "למה את לא בודקת את עצמך? אם את רוצה את הבית, אני יורד ממנו", דודו מנסה לבוא לקראת הודיה אבל ממשיך להקשות, "אבל למה שלא תישני בחדר במלון לבד?". הודיה מסבירה שהיא חייבת לישון ליד סיגל: " אני צריכה את החיבוק והתמיכה שלה, אני לא יכולה להיות לבד", ודודו מזהיר אותה: "אני חושב שהיא משתמשת בך".

למרות הרמיזה של דודו, הודיה לא נרתעת ומבהירה לו שאין צורך לדאוג: "אני עושה בחירות בשביל עצמי, אני לא פראיירית". במהלך השיחה, הודיה חושפת שיש עוד תושבים שמתכננים להציע כסף כדי לישון בבית הפרטי: "דומיניק וג'ו אמרו לי שהם רוצים להיות בבית", אבל דודו לא מופתע: "דומיניק יודע שאני מקבל את הבית, כבר סיכמנו את זה". כשדודו מבין שהוא לא מצליח לשכנע את הודיה לוותר בשבילו על מקום בבית הפרטי, הוא מוותר אבל לא באמת מפרגן: "תיהני בבית, מה אני אגיד לך?". השיחה הטעונה בין השניים נקטעת כשדניאל חושף את התספורת החדשה שלו, ודודו קורא בהתלהבות: "מי זה הגבר המסוקס הזה?".

13:00 - דודו: "לרומי יש יותר מזל משכל"

דודו ונטע מנסים לנחש מי הולך לעזוב היום את העיר. "רומי אומרת שזה בינה לבין אודטה", נטע מסבירה שרומי מתכוונת להילחם על החלום שלה. "לרומי יש יותר מזל משכל", דודו צוחק ומספר שהחליט לשנות את האסטרטגיה שלו, "הודעתי לבנות שאני כבר לא בחבורה של סיגל, זה מלכתחילה לא עבד". כשהם מדברים על סידורי הלינה לשבוע הקרוב, דודו מכריז בנחרצות: "כולם יודעים שהבית הפרטי שלי השבוע, כי רציתי אותו לפני שבועיים וויתרתי".

מאוחר יותר, דודו ממשיך את השיחה על מקומות הלינה והפעם עם לימור. "אני לא רוצה לפגוע בהודיה אבל היא באה להסביר שלא משתלם לי להיכנס לבית הפרטי השבוע", דודו מספר ללימור שהוא לא מתכוון לוותר על הבית בשביל סיגל. "היא נלחמת מלחמות לא שלה, הגיע הזמן שהיא תתנתק קצת מסיגל", לימור משיבה בהמשך השיחה, דודו מודה שניסיונות החיזור של דניאל משפיעים על ההחלטה האם לחלוק איתו את הבית הפרטי: "אני רוצה להיות חבר שלו ותו לא. הוא כל הזמן זורק לי הערות ואני לא רוצה לדחות אותו". כשלימור מתלבטת איפה היא תישן בשבוע הקרוב, דודי משיב בביטחון: "את ונטע בוודאות תיכנסו לסוויטה כי תקבלו את הכסף של אודטה - כשהיא תעזוב".

12:00 – הודיה: "מישהו יהיה חייב להיות הומלס"

הודיה ודודו מתלבטים איפה לישון בשבוע הקרוב, ומגלים שהעניין לא הולך להיות פשוט. "אם היה לי כסף, הייתי הולך למלון", דודו מודה והודיה מתעקשת לא לחזור לאכסניה למרות שאין לה מספיק כסף: "אני רוצה להיות השבוע בבית". דודו מהמר שאף אחד מהתושבים הותיקים לא יבזבז כסף: "המלון יקר אז הוא לא אופציה לאף אחד, זה יהיה חייב ליפול על החדשים", והודיה נאנחת בייאוש: "אני לא יודעת מה לעשות, מישהו יהיה חייב להיות הומלס".

ובבית הפרטי, אודטה מסכמת בשעשוע את השיחה של לימור ונטע בנושא למגורים: "המשחק עשוי מאוד חכם, הפגם היחיד הוא שלא אני המצאתי אותו". הבנות צוחקות ונטע מאושרת מנוכחותה של אודטה: "איך זכינו שהיא איתנו בבית".

11:00 – אודטה: "אני משקיטה את יצרי הניהול שלי כאן"

בארוחת הבוקר, סיגל מפגינה כלפי ג'ו חברות עמוקה: "אני אשמור עליך כל זמן, איך שאנחנו יוצאים מפה נהיה כל היום ביחד". ג'ו נהנה מתשומת הלב ומחזיר לסיגל אהבה: "גם אני אשמור עלייך, נעבור מבית קפה אחד לשני". בבית הפרטי, נטע, אודטה ולימור יושבות בסלון וצוחקות מכישורי הניהול של נטע. "הכול הסתדר לי עליה מהרגע שהבנתי שהיא הייתה מ"כית, מפיקת על ומשתלטת על העניינים", לימור אומרת בחיוך, ואודטה מוסיפה: "אני כל כך מזהה את זה, אבל אני משקיטה את יצרי הניהול שלי כאן". כשהן מדברות על סידורי הלינה לשבוע הקרוב, נטע משתפת בתחושותיה לגבי דודו: "אני יכולה לישון בבית הזה עם כל אחד, אבל הדבר יחיד שמפריע לי בדודו זה העיסוק הבלתי פוסק במשחק, זה לא עושה לי טוב".

עדכון 10:00 – מי מפלרטט עם דודו?

מבזק הרדיו היומי מבשר על פתיחתו של מכון היופי בעיר, שיציע את שירותיו לתושבים שהקדימו להזמין מקום. בנוסף, ראש העיר מזכיר את חוק המנוחה, בו התושבים זכאים לשעת מנוחה אחת בצהריים ללא תשלום, בין השעות 14:00-16:00, כאשר כל דקה נוספת מעבר לכך תחוייב בתשלום נוסף.

בשיחה על נותני השירות בעיר, דודו מספר למנואל שלא יצא לו להחליף יותר משתי מילים עם פינק המוכרת בחנות הבגדים, ומנואל משכנעת אותו לנסות: "אתה מפספס עולם, היא כמו בית". דודו צוחק ומודה שיש נותן שירות אחד שמנהל איתו קשר חם במיוחד: "מר בראון מפלרטט איתי".

09:00 - בוקר טוב וחורפי

ג'ו פותח את היום החדש במצב רוח מרומם, הוא שר ומבצע מתיחות. דודו, לעומתו, מעדיף להתעורר לאט. הוא יושב ברוגע מחוץ לבית הקפה ופותח את הבוקר בשקט עם כוס קפה.

מה קרה אתמול?

צעקות נשמעו מחוץ לעיר ודודו הוזהר שמנואל מדברת עליו מאחורי הגב ומסיתה את העיר נגדו. דודו בחר שלא לקחת ברצינות את הצעקות. מנואל, לעומת זאת, הייתה נסערת מאוד. סיגל ניסתה להרגיע אותה: "לאנשים תמיד יהיה מה להגיד, גם אם תהיי הכי בסדר. דווקא מהחולשה הזו, את צריכה להתחזק", טענה והוסיפה: "זה השיעור שלך, זה לא קרה סתם".

הריב בין מנואל לאליסה עלה שלב. הרוחות התלהטו כשמנואל שיתפה את רומי על מה שקורה בינה לבין אליסה, בדיוק כשזו נכנסה ושמעה את השיחה. אליסה ביקשה להבהיר את העניינים ואמרה: "את חושבת שזה בסדר לזרוק לי הערות, אבל לא לבוא ולדבר איתי?". מנואל בחרה לתקוף אותה: "הדרך שבה את מתנהלת לא נעימה לי. את באת לפה לזרוע הרס, הלכת לדומיניק ופתחת עליי. כשתחליטי מה את חושבת עליי בואי לדבר איתי". הוויכוח הסוער הביא את אליסה לכדי בכי ומנואל, שהבינה כמה אליסה נסערת, ביקשה סליחה: "לפגוע בך זה הדבר האחרון שרציתי לעשות, אני מתנצלת", אמרה והשתיים התפייסו.

ג'ו ודומיניק, שזכו במענקים מהקהל פעם נוספת, שיתפו את מר בראון בסוד ההצלחה שלהם: "ביני ובין ג'ו נרקם קשר מיוחד שהקהל מאוד אוהב ומתחבר אליו. יש לנו אג'נדה של אמת ולפעול מהלב", הסביר דומיניק. לעומתם, דניאל שלא קיבל מענק מהקהל, התאכזב מאוד ושיתף את פינק בתחושותיו: "הייתי בטוח שיעבירו לי כסף אתמול. זה הגיוני לצפות ואז להתאכזב ולכאוב". הוא הודה שהוא בלחץ לקראת ההדחה הקרבה.

נטע גילתה ללימור שרומי באה לבקש ממנה כסף: "כשהיא נכנסה חשבתי שהיא מתאמצת למצוא חברים ואת המקום שלה בעיר, עכשיו אני מבינה שהכל היה צבוע". במקביל, רומי ואודטה שוחחו על השחקנים החזקים בעיר. אודטה אמרה שלדעתה דודו מבין את השיטה ורומי הרגישה צורך להבהיר את דעתה עליו: "הוא פועל ועושה דברים שאצלי לא יהיו, לא בכל מחיר", הצהירה.

זה כל מה שקרה אתמול בעיר של 2025