העדכון האחרון:

00:00- מנואל  על הצעקות מבחוץ: "אני לא מתרגשת מזה"

התושבים מתפזרים ברחבי העיר, ומתארגנים לקראת השינה. מחוץ לבית הקפה, סיגל קוראת למנואל ומרגיעה אותה אחרי שראתה שהיא נסערה מהצעקות: "לאנשים תמיד יהיה מה להגיד. גם אם תהיי הכי בסדר. צריך להבין את היתרונות מול החסרונות, ודווקא מהחולשה הזו, את צריכה להתחזק. זה השיעור שלך, וזה לא קרה סתם". מנואל מסכימה עם סיגל: "אני לא מתרגשת מזה. אני לא יודעת למה זה הפך אותי". שתיהן נאנחות וצוחקות על אלו שנשארו סביבן: "כולם חולמים פה בעיניים פתוחות". סיגל צוחקת, ומנואל מוסיפה: "ועוד איזה חלומות".

23:00- דודו: "אתה מאבד פה קצת מהחוסן שלך"

קולות מחוץ לעיר מזהירים את דודו מפני מנואל, שמדברת עליו מאחורי גבו והופכת את כל העיר נגדו. התושבים מחליטים לא לייחס חשיבות לצעקות. אודטה מרגיעה: "יש מישהו שמוציא שמועה ומעביר אותה הלאה, כי הוא רוצה לשים את החותם שלו בעולם. הוא לא יכול בטוב, אז הוא עושה ברע. אני למשל, מכירה את הבנות שאני גרה איתן. יצעקו לי אלף מגפונים, ואני לא אקשיב". דודו מסביר שגם הוא לא לוקח ברצינות את הצעקות: "אתה מאבד פה קצת מהחוסן שלך. בחוץ זה לא יכול לקרות. אתה נמצא במקום שאתה לא מכיר עם אנשים שאתה לא מכיר. צריך לחיות עם אנשים שהם לא הסביבה הטבעית שלך, והסיטואציות לא בשליטתך. אפשר ללכת לאיבוד, אבל זה המבחן של האישיות שלך. לפעמים צריך ליפול כדי לזכור מי אתה, ולקום".

במקביל, נטע ודניאל יושבים יחד במרפסת הבית הפרטי. נטע מתרגשת לקראת מחר, אך דניאל חושש: "רק שנעבור את זה. אני בלחץ ומת לא להיות". דניאל מעביר נושא, ומספר לנטע על הקשרים שלו עם נותני השירות בעיר: "אני שמח שהתחברתי עם פינק, שזה לא היה בכוח, ושלא הלכתי לאן שכולם הלכו. בחרת לעצמי את הדמות שהרגשתי הכי נוח לדבר איתה. חנות בגדים מרגיש לי מוכר. כמו הבגדים שתלויים לי בסטודיו".

22:00-  רומי על דודו: " הוא פועל בדרכים שלא יהיו אצלי" 

דומיניק וג'ו יושבים יחד בסוויטה, ודומיניק מתרגש: "מחר אני אציין ארבע וחצי שנים שבהן אני נקי. 54 חודשים. אני זוכר שהייתי נקי חודש. אתה יודע איך התרגשתי?". "איזה מספר!" ג'ו אומר, "מועדון 54 היה שם דבר בניו-יורק". דומיניק שקוע במחשבותיו וממשיך: "כל שנה אני חוגג את היום הזה כמו כלה. אני מתחיל את היום בלעלות לקבר של אמא שלי. את השנה הראשונה חגגתי במכינה הקדם צבאית, את השניה בטירונות, את השלישית כמפקד, ואת הרביעית כרס"פ. והנה אחרי ארבע וחצי שנים אני כאן. אתה יודע כמה אנשים איבדתי?". ג'ו מצטער לשמוע: "איזה דברים טיפשיים אנשים עושים".

במקביל אליהם, אודטה ורומי יושבות מחוץ לבית הקפה. "מי לדעתך השחקנים החזקים פה?", רומי שואלת בישירות. אודטה מנסה להתחמק: "תראי מי בראש הטבלה". רומי לא מתספקת בתשובה ושואלת שוב. אודטה מדייקת: "אני חושבת שדודו מבין את המשחק". "ואת מסכימה עם הדרך?", רומי מתעניינת. "תסתכלי על התוצאה הסופית", אודטה עונה. רומי מקשיב לה ומצהירה: "הוא פועל בדרכים ועושה דברים שלא יהיו אצלי. לא בכל מחיר. לא בשבילי לפחות".

21:00- דודו על סיגל: "היא לא יודעת לקבל ביקורת"

דניאל ניגש אל הבנות שיושבות מחוץ לבית הקפה, ושואל אותן איך הוא מוריד את הלק ג'ל שיש לו על הידיים. הודיה מתנדבת לעזור, והיא לוקחת אותו לתחנת אוטובוס ומתחילה לשייף לו את הציפורניים. דניאל מתחרט ששם לק: "למה עשיתי את זה, למה אנשים עושים את זה? זאת שעשתה לי את הלק אכלה לי את הראש ועשתה את זה עקום", דניאל אומר וממשיך: "אסור לי לדבר עם אנשים כאלו. זה כמו לדבר עם נהג מונית או עם מסאג'יסט. אני תמיד עובר את הגבול עם האנשים האלו, ובפעם הבאה אני לא חוזר אליהם". לפתע מופיעות על המסך שבתחנת האוטובוס, התמונות שהתושבים צילמו לפני מספר ימים. דניאל והודיה קוראים לתושבים, וכולם מתרגשים לראות את מה שצילמו. אודטה מחמיאה: "זה דניאל צילם. איזה צלם".

בינתיים, על מרפסת הבית הפרטי, הודיה רואה שמשהו מציק לדודו. הוא משתף אותה בעובדה שאיבד את הקשר שהיה לו עם סיגל: "היא לא מדברת איתי. כנראה לא התאים לה מה שאמרתי לה. אני ניסיתי שנהיה חבורה. מאוד רציתי, אבל מהרגע שגוננתי עליך, ואמרתי את דעתי היא התהפכה. היא כזאת. היא לא יכולה לקבל ביקורת. יש לה את הדרך שלה, וזה פחות עובד. אני יושב לידה כל בוקר והיא לא מחליפה איתי מילה".

20:00- רומי לדומיניק: "אתה לא מבין כמה זה בכיס שלך"

התושבים נקראים לבנק כדי להודיע האם ולמי הם מתכוונים להעביר כסף. במקביל, רומי לוקחת את דומיניק לשיחה. "אם אני הולכת מחר ואם לא, תדע שאתה בן אדם שלא פוגשים כל יום. לא סתם אתה כאן", אומרת לו רומי. "אל תערער בעצמך ותמשיך איך שאתה, עם מלא ביטחון. אתה לא מבין כמה זה בכיס שלך". דומיניק מופתע מהדברים של רומי ומוצא את עצמו חסר מילים. הוא מחבק אותה ואומר לה תודה.

בינתיים במרפסת של הבית הפרטי דניאל מספר לדודו שהוא מאוכזב מלימור: "איך לימור לא יציבה. ממש שנות אור ממה שהיא הייתה איתי לפני שבוע. היא סיפרה לי שאמרו שהיא לא קיבלה כסף כי היא התחברה אלי. למה היא הייתה צריכה להגיד לי את זה?". דודו מרגיע אותו: "אני לא חושב שהרגשות שלה אליך השתנו. היא פשוט אספה את עצמה. יצא ממנה משהו שלא היה לפני כן. כשהיא הייתה איתך היא הייתה קיצונית, וכל העיר אמרה את זה, אבל זה לא קשור אליך, זה קשור אליה". דניאל תוהה אם משהו באישיות שלו לא בסדר, אך דודו ממהר להרגיע אותו: "אתה מורכב. יש בך הכל מהכל, ומי שאוהב אותך צריך לאהוב את הכל. מי כמוך יודע שהיה לי מאוד קשה עם דניאלה בהתחלה, והיום אני אוהב אותך ואת דניאלה אותו הדבר. ביום שתקבל את עצמך, פחות יהיה אכפת לך מאיך שהסביבה תקבל אותך".

19:00 - דניאל: "מאוד התאכזבתי אתמול"

דניאל משתף את פינק בחנות הבגדים בתחושות שהיו לו אתמול בבנק: "הייתי בטוח אתמול שיעבירו לי כסף. בום, לא. את חושבת שסתם לבשתי חולצה לבנה? זו הייתה חולצה חגיגית. מחר אני לא אלבש אותה, כי היא לא עבדה. מאוד התאכזבתי אתמול. לא מהקהל, אלא מזה שלקחתי את זה כזה קשה". פינק מבינה את דניאל, ושואלת אם הוא ציפה למה שהתרחש. "למה לא? זה נורא הגיוני לצפות, להתאכזב ולכאוב פה. זה לא שלא אוהבים אותי בחוץ". הוא אומר. "מי לדעתך יכול להציל אותך?" פינק מתעניינת. "לימור, דודו ונטע. אבל פתאום נטע אומרת שהיא רוצה לשמור על אודטה. לשמור על אודטה? תוך שבוע היא התאהבה בה. אתמול אודטה הסתכלה עלי כשרציתי לברוח מהבנק, ואני קולט אותה בזווית העין תקועה עלי עם רגש שנכנס לי לתוך גוף", אומר דניאל. "איך היה בא לי לחבק אותה. ממש הרגשתי את האנרגיה שלה וזה לא מובן מאליו. הטיפ היומי שלה זה 'הכל יהיה בסדר'. היא גם אמרה לי להפסיק לאכול גלידות, והיא צדקה בזה".

18:00 - רומי לנטע: "אין לי משהו אישי נגדך"

רומי והודיה יושבות בבניין העירייה ומדברות על המתח בין רומי לנטע. "התבאסתי עלייך שלא נתת את הג'ינס לנטע", הודיה אומרת לרומי, ומתכוונת לג'ינס שנטע רצתה להשאיל מרומי, אבל היא התעלמה ממנה. "התכוונתי לדבר איתה על זה, היא פשוט לא יצאה היום מהבית", רומי מסבירה. כשנטע נכנסת לבניין העירייה, הודיה משאירה את השתיים לבד כדי שיוכלו ליישר את ההדורים. "אני רוצה להתנצל על העצבים בבוקר", רומי אומרת לנטע ומוסיפה: "אני רוצה שתקחי את הג'ינס, זה לא קטע אישי נגדך, את יודעת שאני אוהבת אותך". נטע מסבירה מה הפריע לה: "לקחתי את זה קשה לא בגלל הג'ינס, בגלל שהתעלמת ממני". נטע מסבירה כשבנוסף רומי גם ביקשה ממנה שתעביר לה כסף, וגם לא הסכימה להשאיל לה את הג'ינס זה גרם לה לפקפק בכוונות שלה. "אני לא רציתי שתדעי שחשוב לי ללבוש את הג'ינס כי חשבתי שאני הולכת הביתה, כדי שלא תחשבי שזה קשור לכסף", רומי מסבירה. השתיים מבינות שהעניין היה רק אי הבנה.

17:00 – דניאל: "הגיע הזמן לשים סוף להפרדה בין דניאל ולדניאלה"

דודו ודניאל מדברים בבניין העירייה. דניאל משתף את דודו במה שלמד על עצמו מאז הכניסה לעיר: "זה התחיל מהרגע שאודטה אמרה שהיא בחיים לא הייתה מנחשת שאתה הומו. הגיע הזמן לשים סוף להפרדה בין דניאל לדניאלה", הוא מצהיר. דודו מבקש שהוא יסביר, והוא משיב: "כשלא קיבלתי את הכסף מהבית זה התחבר אצלי לדברים ששמעתי כאן, שאנשים מעדיפים את דניאל". הוא מסביר שהוא רואה את עצמו בשני הצדדים של האופי שלו: "דניאלה היא דניאל, וכשאני רוצה לחגוג וליהנות אני עדיין דניאל". דודו מבין, ומשתף אותו שהוא מרגיש שהקשר ביניהם התחזק. הוא מספר: "הקשר בינינו לא קרה בבום, הוא נבנה וזה אפילו הופך אותו לעמוק יותר".

16:00 - אליסה למנואל: "לפגוע בך זה הדבר האחרון שרציתי”

הוויכוח בין מנואל לאליסה מתלהט. מנואל שמרגישה שאליסה פיתחה אליה גישה שלילית לפני שהכירה אותה, מתעקשת שהצפייה בתוכנית מהבית שונה מהפגישה במציאות. "מה שרואים משם לא רואים מכאן", מנואל מטיחה באליסה. אליסה מתעקשת שמנואל גם נהגה כלפיה באגרסיביות בלי להכיר אותה. "המילים הקשות שלך לא פגעו בי כי אנחנו לא חברות, וידעתי שהן לא נכונות", אליסה משיבה. הוויכוח מביא את אליסה לבכי, כשהיא אומרת למנואל: "לפגוע בך זה הדבר האחרון שרציתי לעשות, אני מתנצלת". כשמנואל רואה כמה אליסה נסערת, היא מבינה שהיא כנה והשתיים משלימות.

לאחר מכן בחנות הבגדים, פינקי שואלת את רומי איך היא מרגישה לקראת מחר בתור מי שמדורגת נמוך בטבלה. "אני בלחץ, יש פה אנשים שרוצים לראות אותי חותכת", רומי מודה. כשפינקי מתעניינת אם רומי חושבת שאחד התושבים יעביר לה כסף כדי להציל אותה, רומי משיבה: "הכל עוד פתוח".

15:00 – הריב בין מנואל ואליסה עולה שלב

דודו ואליסה יושבים במנהרה ומנצלים את הזמן כדי לדבר על האסטרטגיה במשחק. "אם את מצילה מישהו הוא לא יהיה בעמדה לעזור לך, כי שבוע אחרי זה שניכם תהיו בעמדה נמוכה", דודו מסביר לאליסה איך הדברים עובדים בעיר הזאת, "את לא צריכה חברים כמו שאת צריכה שלא יהיו לך אויבים". בצד השני של העיר, מנואל, הודיה ודומיניק מבלים בבריכה. כשדומיניק מזמין את רומי להצטרף, היא מתעקשת לוותר כדי חסוך כסף: "זה לא יעשה לי טוב, זה מיותר לחלוטין".

לאחר מכן בבית הקפה, מנואל משתפת את רומי בתסכול שלה מאליסה: "היא הולכת לחברים הכי טובים שלי ומדברת עליי?". רומי מייעצת למנואל שלא להיכנס למריבות מיותרות כרגע: "את חייבת להרגיע מולה, עד מחר לפחות". במהלך השיחה, אליסה נכנסת לבית הקפה ומבקשת לברר את העניינים מול מנואל. "את חושבת שזה בסדר לזרוק לי הערות, אבל לא לבוא ולדבר איתי?", אליסה מאשימה אבל מנואל לא נשארת חייבת: "הדרך שבה את מתנהלת לא נעימה לי. כשתחליטי מה את חושבת עליי בואי לדבר איתי". מהר מאוד הוויכוח בין השתיים מתלהט, ומנואל מטיחה באליסה: "את באת לפה לזרוע הרס, הלכת לדומיניק ופתחת עליי".

14:00 - אודטה: "אני יכולה לפתוח את הלב שלי לאהבה"

מזג האוויר בחוץ חמים במיוחד, ודניאל, לימור, הודיה ודודו נהנים בבריכה. לימור מפגינה יכולות טיפול במים, ועוזרת לרומי ודניאל לצוף ולהירגע. בינתיים בבית הפרטי, אודטה ונטע בשיחה אינטימית על הגברים שפגעו באמון שלהם. "הייתי צריכה לשקם את האמון שלי בעצמי", אודטה מודה בקושי שליווה אותה במערכת היחסים האחרונה, "רק אחרי שסמכתי על עצמי מספיק, הבנתי שבחיים לא אוותר על החיים שבניתי לעצמי. אני יכולה לפתוח את הלב שלי לאהבה".

13:00 - נטע על רומי: "עכשיו אני מבינה שהיא צבועה"

מחוץ לבית הקפה, לימור ונטע מתלבטות איפה לגור השבוע. "אנחנו הולכות להיות באכסניה?", לימור מתלבטת ונטע מציעה: "עדיף שננסה להיות בבית, נכנסים שלושה אנשים חדשים לעיר ויהיה בלגן באכסניה". בהמשך השיחה, נטע מגלה ללימור שרומי באה לבקש ממנה כסף: "אני בהלם, היא מבקשת מכולם מה שהיא רוצה ולובשת את הבגדים שלי מהרגע שהיא נכנסה". נטע מסבירה שהעובדה שרומי הרגישה בנוח לבקש ממנה כסף, חשף בפניה צד שלא ראתה קודם: "כשהיא נכנסה חשבתי שהיא מתאמצת למצוא את המקום שלה ולמצוא חברים, עכשיו אני מבינה שהכל היה צבוע".

12:00 – לימור אופטימית: "לקח זמן אבל אני חוזרת לעצמי"

הבוקר מצב הרוח של לימור מתחיל להשתפר והיא נשמעת מלאת מוטיבציה. "לקח זמן אבל אני חוזרת לעצמי", היא מספרת בהתרגשות לסיגל בבית הקפה, "בשלבים האלה של המשחק דברים מתחילים להיות יותר קשים". האופטימיות של לימור משפיעה גם על תחושותיה כלפי הפרויקט הבא שמחכה לתושבי העיר, ויאפשר לה להרוויח כסף: "הפעם נצליח, מה שיהיה יהיה". 

11:00 – דומיניק: "אהבת הקהל היא התחושה הכי טובה שיש"

דומיניק מצטרף לחברו הטוב ג'ו בלובי של המלון לארוחת בוקר. שניהם מרוצים מהצבעת הצופים שהתקיימה אתמול, ומשתפים את בר בראון בהתרגשות: "קיבלנו אתמול כסף מהקהל, זאת התחושה הכי טובה שיש". דומיניק מסביר שהמענק הכספי מהקהל מחזק לו את הביטחון במשחק: "התחושה הזאת של קבלת אהבה מבחוץ, של הליטוף הזה מהקהל, פשוט נותנת לך כוח להמשיך". מר בראון מתעניין בסוד ההצלחה של דומיניק וג'ו, שתמיד זוכים באהבת הקהל, ודומיניק ממהר להסביר: "ביני ובין ג'ו נרקם קשר מיוחד שהקהל מאוד אוהב ומתחבר אליו. יש לנו גם אג'נדה של אמת ולפעול מהלב".

10:00 – החיקוי החדש של אודטה

אחרי שנפתח בית הקפה, דניאל ודודו נכנסים כדי לשתות משהו חם ומחליטים להשתעשע. השניים מציגים לגולדי המלצרית מערכון, דניאל מחקה את אודטה: "דודו, תן טיפ לתושבת חדשה למי להתחבר ולמי לא", ודודו משתף פעולה: "הייתי מתחבר לעצמי". כשהוא מבקש מ"אודטה" טיפ לאוכל בריא, התשובה גורמת להם להתגלגל מצחוק: "פריכיות, פריכיות, פריכיות ובסוף לקנח עם פיצה".

מה קרה אתמול?  

ג'ו הצהיר בשיחה עם רד הברמן על נאמנותו המוחלטת לדומיניק ועל החיבור החזק שלו אליו, אותו הוא מגדיר כ"אהבה ללא תנאים". בהמשך היום דודו תפס את דניאל לשיחת אסטרטגיה. הוא הסביר לו שההתנהלות שלו בעיר לא נכונה וכדאי שהוא יפתור את כל הבעיות שלו עם התושבים שמיסו אותו. הוא הבהיר לו שאם לא יתעורר ויעשה זאת בקרוב הוא יגיע למצב של לימור, שלדבריו, מהווה "נטל כלכלי" על חבריה ותלויה לגמרי בחסדיהם.

רומי הלכה לפרוק את רגשותיה אצל רד הברמן, היא סיפרה לו על התחושות הקשות שקמה איתן בעקבות הצעקות של חברות של אליסה, שאמרו לה להיזהר ממנה. "קיבלתי את אליסה בצורה הכי יפה שיש", היא אמרה לו בכאב, וסיפרה שהיא מרגישה שאליסה חסרת טאקט. דומיניק נפתח בפני ג'ו ודיבר איתו על היחסים המורכבים עם אבא שלו, ועל דברים שמעולם לא סיפר לאף אחד. הוא אמר שהוא מכיר אותו הרבה יותר טוב מאשר את אבא שלו ושהוא רואה בו דמות אב. השיחה עשתה טוב לדומיניק שפתח את היום עם חיוך גדול ואנרגיות חיוביות.

לקראת הערב התושבים התכוננו לשידור וכולם היו דרוכים לשמוע למי הקהל החליט להעניק כסף השבוע. אחרי המתנה מורטת עצבים הרשימה התפרסמה: ג'ו, הודיה, דומיניק, לימור, דודו ונטע, הם התושבים שזכו כל אחד ב-8000 שקלים מהקהל. ההודעה גרמה לתחושות קשות בקרב התושבים שלא קיבלו כסף. סיגל התאכזבה לגלות שהיא לא נמצאת ברשימה: "כל שבוע אותם אנשים מקבלים", ודניאל התבאס לגלות שהוא בתחתית הטבלה: "לא רציתי להיות לשכת הסעד".

אחרי ההודעה הדרמטית, התושבים מיהרו לעבר הבר שם חיכה להם הזמר עדן חסון. כשההופעה התחילה,  נראה שהתושבים הצליחו ליהנות מהאווירה הקלילה והריקודים. כל זה לא החזיק מעמד הרבה זמן, ומיד כשההופעה הסתיימה, התושבים חזרו להתעסק בתסכול שלהם מבחירת הצופים. "תהרגי אותי, לא מבינה איך נטע קיבלה כסף", רומי לא פירגנה והגדירה את נטע כאחת ש"יושבת על הגדר". מתוך תסכול היא הציעה למנואל שאולי כדאי להן לאמץ את הטקטיקה של נטע: "גם אנחנו נשב ולא נעשה כלום וככה נקבל כסף".

זה כל מה שקרה אתמול בעיר של 2025