העדכון האחרון:

00:00 – ג'ו, לימור ואליסה עוזבים את העיר

ג'ו, לימור ואליסה עוזבים את העיר, ומשאירים שישה תושבים להתמודד בגמר – דומיניק, דודו, דניאל, נטע, הודיה וסיגל. שלושת התושבים שעוזבים מגיעים לאולפן של התכנית, וג'ו מכריז שהוא מוריש את כל הכסף שנשאר לו לדומיניק. עכשיו דומיניק נמצא במקום הראשון בטבלה עם 56,700 שקלים. דומיניק עצוב לאחר הפרידה מאליסה ומתנחם בזרועותיה של נטע. "זה בסדר רק שבוע", הוא אומר. "ברור שזה רק שבוע", עונה לו נטע בזמן שהיא מחבקת אותו בחום.

לאחר מכן, הוא הולך לדבר עם מר בראון בלובי של המלון על הפרידה מאליסה: "אני אראה אותה עוד שבוע ויש לנו את התכניות שלנו", הוא אומר: "הכול בסדר". אחרי זה מר בראון משדל אותו לשמוח על ההישג שלו, ודומיניק נותן צעקה רמה: "אני בגמר. מי היה מאמין? דומיניק הקטן בגמר. זה לא נתפס מר בראון, אבל החיים מפתיעים. פעם אתה למטה, פעם אתה למעלה". מר בראון מוסיף עצה חכמה: "המגמה היא תמיד למעלה".

לא עובר הרבה זמן וכל ששת התושבים מגיעים ללובי, ומר בראון מברך אותם ומודיע להם שמעתה והלאה האוכל יהיה בחינם. הוא שואל מה יהיה עם הבידינג הקרוב, ודומיניק מודיע לו שדודו יהיה בחדר היחיד, הודיה וסיגל יישנו בסוויטה ובבית הפרטי יגורו הוא, דניאל ונטע.

23:00  מי יעזוב את העיר?

לקראת פרידה משלושה תושבי העיר, הלחץ גובר אצל דומיניק, שבטוח שאחד מהשניים שהכי יקרים לו - אליסה או ג'ו, יעזבו בקרוב. דומיניק כרגע ממוקם במקום האחרון בטבלה, וצריך את העזרה הכספית של אליסה, שנראית לעומתו הרבה יותר שלווה ומוכנה לקראת רגעי הדרמה. כשחשיפת העברות עומדת להתרחש, לימור ודודו מחליפים מבטים ומקווים שהתכנית שרקמו, תצא לפועל בבטחה.

22:00 – לילה גורלי

התושבים יושבים בבנק סביב השולחן של גברת סילבר, והמנחים ארז טל וקורין גדעון מודיעים להם מה הולך לקרות הערב: "הערב יעזבו את העיר שלושה תושבים", מודיע המנחה ארז טל. "כרגע מי שנמצאים בסכנה הם דומיניק, לימור ודניאל", מוסיפה המנחה קורין גדעון: "אבל אתמול הועברו 57,000 שקלים. בשלב זה מי שמעביר כסף מסכן את עצמו". התושבים מתפזרים לבניין העירייה ומחכים לדיווח הסופי – מי הם השלושה שיעזבו את העיר רגע לפני הגמר. 

21:00 – הודעה מותחת

דומיניק וג'ו יושבים ומדברים, וג'ו מנסה להיזכר במילותיו של שיר ישן: "מה אנחנו בסך הכול? בלי אמון בבני אדם". דומיניק מנסה לעזור לו להיזכר במילים, אבל שניהם לא מצליחים. לפתע, הם מקבלים הודעה שעליהם להיכנס לבנק בדקות הקרובות. דומיניק מוודא שאליסה קיבלה את ההודעה: "קיבלת את ההודעה יפה שלי?" הוא שואל, ונענע בחיוב. התושבים מתכנסים בבנק סביב גברת סילבר, ומחכים בקוצר רוח לדעת מי עוזב ומי נשאר בעיר.

20:00 – מתכוננים לשידור

התושבים עסוקים בהכנות לשידור של הערב, שבמהלכו ייאלצו שלושה תושבים לעזוב את העיר, והמתח בשיאו. ג'ו ודומיניק יושבים בבית הפרטי, ומדברים על האפשרות שג'ו יצטרך לעזוב את העיר: "אני שלם עם עצמי", אומר ג'ו וממשיך: "עבדתי על עצמי ואני מוכן. מה שצריך לקרות יקרה. לא נורא, זה רק ספורט". דומיניק מתרגש מהדברים ששמע, וממהר להגיב: "אני אוהב אותך ג'ו ואני גאה בך".

19:00 – קלוד חוזר, הכיף חוזר

קלוד דדיה הכוריאוגרף חוזר לעיר לצורך חזרות נוספות. הפעם הוא עובד עם התושבים על תנועות השפתיים שלהם שיתאימו למילים של השיר. הודיה מתרגשת לקראת הצילומים של הקליפ: "יש כאן לוקיישנים מטורפים לצלם את זה", היא מכריזה. בסוף החזרה קלוד עוזב, ומבטיח שיחזור מחר לעוד אימונים לקראת הגמר הגדול ביום שני.

18:00 – מה החלום של הודיה?

קלוד, המורה לריקוד, מקפיד על אימון רציני לקראת הקליפ. הוא צועק: "יותר יותר! לרקוד ליהנות". מפזמון לפזמון, קלוד שולח את התושבים לריצות מסביב לעיר, ועליהם לחזור ולבצע את הפזמון בשלמותו כל פעם מחדש. הוא מכריז: "אני לא אהפוך אתכם לרקדנים ביומיים-שלושה, אבל כל אחד צריך להבליט ולהציג את האופי שלו".

קלוד ממשיך לדחוף את הודיה לעבר קריירה בריקוד, ומסביר לה כמה הפוטנציאל שלה גבוה. הודיה מודה שחלמה בעבר להיות רקדנית: "רציתי פעם להיות רקדנית, אבל זה הרבה עבודה, וזה קשה לי".

17:00 – מי הרקדן הכי טוב בעיר?

בכניסה לעיר, התושבים עוברים שיעור ריקוד אינטנסיבי בהנחייתו של קלוד, לקראת הצילומים מחר לקליפ, ובמקביל נכנסים אחד אחר השני לתא ההקלטות.

דניאל לא נח ורוקד בלי הפסקה, וקלוד משבח את יכולות הריקוד שלו מול שאר התושבים: "כולם להסתכל על דניאל וללמוד". במהלך הפסקה מהריקודים, קלוד שואל את הודיה על הרקע שלה בריקוד, ומתפעל מהיכולות שהציגה: "למדת פעם בסטודיו לריקוד? את לומדת ממש מהר".

16:00 – העיר המרקדת

השיר של קליפ סיום העונה ממשיך להתנגן ברחבי העיר, ובסוויטה שבבית המלון דניאל ונטע לובשים בגדי ספורט, ומתאמנים מול המראה על הכוריאוגרפיה ומילות השיר. "אין לנו קשר לעולם החיצוני, אז הקליפ הזה זה הדבר הכי מרגש שקרה לנו בחודשיים האחרונים", נטע משועשעת מהאתגר שהשתלט על העיר. קלוד, המורה לריקוד, מגיע להעביר שיעור נוסף לתושבי העיר ומחלק טיפ אחרון: "הכול מתבסס על פוזה, צריך לעבור על זה עוד כמה שעות ומחר הכול יהיה פיקס".

15:00 – ג'ו נוסטלגי: "אני אתגעגע לעיר שלי"

ג'ו ניגש לדבר עם פינק המוכרת בחנות הבגדים, ומסכם את החוויה שלו בעיר: "היה לי טוב, אבל גם לא היה קל. אנשים בחוץ לא יודעים איזה חוויה מטלטלת זו ". ג'ו מודה שהפרשי הגיל הקשו עליו להתחבר לשאר התושבים: "חייתי פה בבדידות", ומסביר את הדרך שבה האמין שצריך לשחק את המשחק: "אין לי הצגות עם אנשים. כל החיים אני אמיתי, ישר ונאמן. אני אתגעגע לעיר שלי".  ובינתיים בבית הפרטי, החזרות לקליפ סיום העונה ממשיכות במלוא העוצמה, והפעם מצטרפים לשירה והריקוד גם דניאל, הודיה ודודו.

14:00 – מי התייאש מהחזרות לקליפ?

בבית הפרטי, אליסה משתגעת מהשירה של ג'ו ושולחת אותו למרפסת, כדי לתרגל רחוק ממנה את המילים לקליפ. ג'ו נכנס לתפקיד, מתחיל לשיר ולרקד ברחבי העיר אבל לבסוף מודיע לדומיניק ואליסה בייאוש: "זהו, השיר הזה יצא לי מכל החורים". אליסה משועשעת מהמסקנה של ג'ו ומציעה הסבר הגיוני: "כי שמעת אותו 500 פעם ברצף". השלישייה מחליטה לעשות הפסקה מהחזרות לטובת ארוחה משותפת שתיתן להם קצת אנרגיה.

13:00 – דניאל חושש לעזוב את העיר

בבית הפרטי, אליסה מעבירה לדומיניק וג'ו שיעור ריקוד, לקראת הצילומים של קליפ סיום העונה. דומיניק נהיה מתוסכל מהחזרות, ואומר בכעס לאליסה: "חיים שלי אני לא בסטפ-אפ, את מצפה ממני ליותר מדי". אליסה מנסה להרגיע אותו, ומסבירה שהיא רק מנסה לעזור: "אתה תצליח, הכול טוב אתה פשוט חסר סבלנות". אחרי הניסיונות הכושלים, דומיניק מכריז בהחלטיות: "אחרי התוכנית אני הולך ללמוד ריקוד".

בינתיים בחנות הבגדים, דניאל משתף את פינק בפחד שלו לעזוב הערב את העיר. יותר מזה, דניאל חושש להישאר מחוץ לצילומים של קליפ הגמר: "זה יום מורט עצבים, אני לא רוצה ללכת. עד שאני אלמד את הבית האחרון של השיר, יגידו לי לעזוב את העיר". כשהוא חושב על מקום בגמר, דניאל מודה שיש לו ספקות אבל מנסה להישאר אופטימי. "אין לי ציפיות גדולות, אבל מצד שני הגעתי עד הלום", דניאל מסביר למה הוא מעדיף לאמץ גישה חיובית, "אני יודע שכולם רוצים את הדירה אבל רק אחד ינצח. עכשיו אני רק רוצה לזכות בקליפ".

12:00 – ברכה או קללה?

דניאל ונטע אוכלים ארוחת בוקר בלובי המלון, והשניים מדברים על דרכו של דודו במשחק. "קשה לך להקיא מהגוף שלך 'מזל טוב'? איזה פח אתה", דניאל נדהם מכך שדודו ממשיך להתעלם ממנו גם ביום הולדתו, "אתה מעז להגיד לי 'מזל טוב' בצורה הכי קרה שיש?". דניאל מספר לנטע על ההיתקלות ביניהם אתמול, והיחס הקר לו זכה מדודו: "הוא זרק לעברי 'מזל טוב דניאל' ולא הייתי בטוח אם זו ברכה או קללה". נטע לא מופתעת, ואומרת בגיחוך: "בשבילם הכול משחק".

11:00 – שיר ללא הפסקה

השיר של קליפ הסיום מתנגן בעיר ללא הפסקה, והודיה עוזרת לדודו ללמוד את המילים: "אולי זה יעזור לך להיכנס לקצב", היא מציעה. השירה של הודיה מפריעה לסיגל להתרכז, והיא מבקשת ממנה להפסיק: "את מבלבלת אותי, יש לי בראש את המקצב ואני לא מצליחה לעקוב". למרות התלונות של סיגל, הודיה נהנית להציק וממשיכה לשיר בקולי קולות.

10:00 – ממשיכים בחזרות

מבזק הרדיו פותח את היום עבור שאר התושבים המנומנמים. הוא מבשר שנותרו עוד ארבעה ימים עד לגמר הגדול, ולכן יימשכו היום החזרות לצילומי הקליפ. בנוסף, ייכנסו התושבים ללשכת ראש העיר להקליט את השיר ובית הקפה ייסגר מוקדם. את המבזק הוא חותם בשיר של הקליפ המיועד – Uptown Funk של ברונו מארס.

09:00 – בוקר טוב

בוקר עולה על העיר. דודו וג'ו הם התושבים היחידים שהתעוררו ונהנים מהשמש החמימה. ג'ו מודה לצופים: "מה שיהיה יהיה, אני לא מתרגש. אני כבר ניצחתי מעצם הכניסה שלי לפה". דודו אומר לו: "לא משנה מתי תעזוב את העיר, הצופים אוהבים אותך מאוד. מה שבטוח – עוד אראה אותך בפרסומת לאספרסו".

מה קרה אתמול? 

התושבים קמו ליום שאחרי הבחירות ובחרו לפתוח אותו בשיחות פוליטיות. אחר כך הם התכנסו בלובי המלון כדי להתאמן על צעדי הריקוד של קליפ סיום העונה, והכוריאוגרף קלוד דדיה נכנס לעיר כדי לעזור לתושבים להתאמן. קלוד הרגיע את כל מי שחשש מהאתגר: "אני יודע להוציא גם ממי שלא יודע לרקוד ריקוד".

באחת ההפסקות מהחזרות לימור שוחחה עם גולדי בבית הקפה, וסיפרה לה שהיא משתדלת לא להתבלט בחזרות כי יש לה תחושה שהיא תעזוב את העיר: "אני רוקדת לעצמי ברקע מאחור, ומתמודדת עם הנסיבות של מחר".

גם סיגל בחרה לפרוק את הרגשות שלה אצל גולדי וסיפרה לה על התנהגותה של נטע: "היא משחקת משחק מסריח ומשקרת וזה משגע אותי. היא כמו אלמנה שחורה, תגרום לך לחשוב מה שהיא רוצה שתחשבי". למרות שרוב תושבי העיר פנו כנגד נטע בוויכוח שנגמר בדמעות, סיגל לא התרשמה מהבכי של נטע: "היא סתם בוכה. אם את אומרת לה משהו שלא מוצא חן בעיניה היא מתחילה לבכות ותרצה שתרחמי עליה. היא אפילו שאלה את לימור אם היא מיסתה אותה למרות שאסור להגיד את זה. כשאת רואה את ההתנהגות הזאת מהצד זה מגעיל".

הערב ירד ונראה שבעיר קיימת גם חברות אמיתית: ג'ו ודומיניק דיברו ביניהם על הגמר וג'ו ניסה לגייס הצבעות מבחוץ: "הציבור לא יודע מה אנחנו חווים פה יום יום, שרדתי כאן למרות הגיל. הם לא יודעים כמה זה קשה". במפתיע, ג'ו בכה, ודומיניק העביר לו מסר ברור: "אני ואתה נהיה חברים לכל החיים". ג'ו מסכים ואומר: "אני ואתה עמדנו יחד לאורך כל הדרך, וזה הכוח שלנו".

התושבים חגגו יום הולדת לדניאל ולרגע שכחו מהלחץ הגדול לקראת הגמר, אבל לא מהחיכוכים ביניהם: בזמן המסיבה, לימור נגשה אל נטע כדי לדבר, אבל נטע לא הייתה מרוצה מהעניין והלכה לדבר עם אליסה. אליסה טענה: "אני חושבת שאת ולימור לא הייתן חברות בחוץ. נטע לא היססה ואמרה מיד: "גם את ודומיניק לא הייתם חברים בחוץ". השיחה התלהטה מהר ונטע פתחה על לימור: "חתיכת נחש מי היא בכלל, שלא תתקרב אליי יותר. אני לא רוצה לשמוע ממנה בחיים שלי".

מאוחר יותר, דניאל ביקש משאלה, כיבה את הנרות שעל העוגה, וסיכם בפני התושבים: "זה יום ההולדת הכי מיוחד שהיה לי בחיים, לא יכולתי לבקש טוב יותר בתוך ההרפתקה הזו".

 וזה כל מה שקרה אתמול בעיר