בעתיד הקרוב תעלה בקשת 12 תוכנית הריאליטי החדשה "2025", כשרגע כל מה שידוע עליה מתבסס בעיקר על שמועות. עד עכשיו גילו לנו מספר פרטים כדי להרגיע את הסקרנות: ארז טל וקורין גדעון יתאחדו מחדש להנחייה משותפת, סט הצילומים נבנה אי שם באזור העיר יבנה ולפי התמונות שנחשפו בתחילת השבוע מהלוקיישן הסודי מדובר בעיר של ממש.

אנחנו לא רוצים להיות קטנוניים, אבל חוץ מפרטים על מה בדיוק יקרה בפורמט החדש, יש שאלה אחת שמסקרנת אותנו באמת ועדיין לא מצאנו את התשובה. מה עומד מאחורי השם "2025"? אנחנו רק יודעים שיש לומר עשרים-עשרים וחמש, ומפה כבר התחלנו להיות יצירתיים. קבלו את עשר תיאוריות הקונספירציה שלנו סביב השם "2025", חושבים שיש הסבר יותר טוב? שתפו אותנו בתגובות.

התוכנית תימשך 2,025 ימים

לריאליטי חוקים משלו ואולי מה שעומד מאחורי שם התוכנית החדשה הוא בעצם מספר הימים שהיא תימשך? חישוב מהיר של 2,025 ימים לוקח אותנו חמש וחצי שנים קדימה, שזה יוצא ממש קרוב לשנת 2025. זה אולי נשמע קצת מופרך, אבל תודו שזאת אחלה תיאוריית קונספירציה.

נכנסים לריאליטי בסטייל

כשגילינו לגמרי במקרה את רכבת מס' 2025 של רכבת ישראל, הרגשנו שיש כאן סימן משמיים. נשבעים שהיא קיימת, אפילו נסענו עליה עד לעבודה. כוכבי ריאליטי בדרך כלל מגיעים בלימוזינה מפונפנת, אבל למה לבזבז כל כך הרבה כסף אם אפשר לקחת רכבת ספיישל לפריים טיים? רק שלא תדפוק איחור כי אז יהיה לה עסק עם ארז טל.

הקוד הסודי: 2025

אם אנחנו כבר יודעים שמדובר בעיר מיוחדת שהוקמה בסמוך ליבנה, אז אולי כדי להיכנס אליה יש סיסמה מיוחדת שהתושבים צריכים לפצח? 2025 נשמע דווקא כמו מספר שקל לזכור ולא ישאיר אותם בחוץ.

via GIPHY

זה הכל עניין של גיל

אחת מהשמועות הנפוצות היא ששם התוכנית הוא בעצם רמז לגיל של התושבים שייכנסו לעיר. גם בסקר השמועות שעלה ב-mako, לא מעט גולשים חשבו שייתכן וכדי להשתתף בריאליטי החדש צריך להיות בני 20 עד 25 בלבד. כמה זה נכון? נגלה בעתיד הקרוב.

כמה תושבים ייכנסו לעיר?

מאחר ועדיין לא ידוע מה מתכננים לנו בריאליטי החדש של קשת 12, הרשנו לעצמנו לדמיין הכי רחוק שאפשר. האם יכול להיות שבמהלך העונה כולה ייכנסו לעיר 2025 תושבים שישתתפו במשחק? נשמע קצת צפוף אבל זה מוביל אותנו לתיאוריה הבאה.

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

אם נחשוב רגע על הצד הפרקטי, בניית עיר עבור תוכנית ריאליטי זאת חתיכת השקעה ומישהו צריך לוודא שיהיה מקום להכל. אז אולי שם התוכנית מרמז בכלל על גודלה של העיר, שבמקרה הזה צריכה להיות בגדול של 2,025 מטרים רבועים. לכל חובבי הנדל"ן, כבר עשינו לכם את החישוב וזה יוצא קצת יותר משני דונם. פתאום זה נשמע הגיוני אה?

2025: שעת שיא

בכל תוכנית ריאליטי שמכבדת את עצמה יש רגעים עוצרי נשימה, כאלה שגורמים לך להחסיר פעימה מול המסך. אחת מהשמועות הפופולאריות טוענת שבכל ערב בשעה 20:25 יתרחש אירוע דרמטי במסגרת התוכנית. כן כן, אנחנו יודעים שזה יוצא בול על הזמן שבו החדשות 12 מביאים אירועים דרמטיים משלהם, אבל כל אחד ואיך שהוא אוהב את הדרמה שלו. 

via GIPHY

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

במקרה ואירוע דרמטי בכל יום בשעה 20:25 מתנגש יותר מדי עם הלו"ז של יונית לוי, אז אולי הוא בכלל יתרחש בכל 2,025 דקות? כבר היה לנו ניחוש שבתוכנית כולה ישתתפו 2,025 תושבים, אז זה רק הגיוני שבכל 2,025 מישהו חדש ייכנס, או שבסוף התוכנית באמת תימשך עד שנת 2025. סליחה אם עשינו לכם סחרחורת, העיקר שאתם זוכרים איך קוראים לתוכנית.

ריאליטי בשיתוף בינלאומי

אם מתעמקים בדרך שבה מבטאים את שם התוכנית (עשרים -עשרים וחמש), מגיעים לתיאוריה הבאה. בואו נדמיין את זה ביחד - 25 תושבים שייכנסו לריאליטי 2025 הם מישראל, ואז מתוך מטוס שעובר מעל העיר יצנחו עוד 20 תושבים ממדינות שונות בעולם שיחתימו דרכון אצל ארז טל וקורין גדעון. אנחנו יודעים שהסיכויים קלושים, אבל מכינים לנו פה ריאליטי עתידני אז לכו תדעו.

via GIPHY

כבוד לאנשים שמאחורי התוכנית

אחרי כל הניחושים הפרועים, החלטנו להישאר קרובים למציאות ולחשוב שאולי הסיבה מאחורי השם "2025" נמצאת לנו מתחת לאף. כדי להפיק את תוכנית הריאליטי הכי מושקעת שנראתה בישראל צריך מן הסתם לא מעט אנשים. אז הניחוש הכי טוב שלנו הוא שיש 2,025 אנשי צוות מאחורי הריאליטי החדש של קשת 12, ומישהו החליט שזאת סיבה מספיק טובה כדי שכולנו נשנן את המספר הזה. ת'כלס, הצליח להם. 

>>בעתיד הקרוב: ערוץ 2025 בשידור חי

2025: בעתיד הקרוב בערוץ 12