מי שמסתובב הרבה בעיר כבר יודע - אליסה ודומיניק הם עניין. הם לא מפסיקים להתחבק, להתנשק, לשבת אחת על השני מחוץ לבית הקפה, להתאמן באקרובטיקה ולישון ביחד, לישון הרבה ביחד. הלחשושים סביב הזוג התחילו כבר לפני שבוע, כשרומי ומנואל תפסו את השניים ישנים לראשונה יחד במיטה. אז רומי אמרה שאליסה "סוללת את הדרך לגמר", ומתכוונת לומר שהכוונות של אליסה לא טהורות.

דומיניק ואליסה ברומן (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
ככה גילו מהר מאוד שיש בעיר רומן חדש | צילום: מתוך "2025", קשת12

במקרה של אליסה, קשה להאמין שאסטרטגיות נוזלות ממנה. דומיניק, שמקבל באופן קבוע מענק מהצופים, אמנם יציל אותה אם יהיה סיכוי שתעלה על מונית הביתה, אבל לבינתיים הזוג הכי חמוד בעיר עסוק בהתאהבות ומתפזר עם הכסף, בעיקר אליסה. בזמן שהוא מזמין לה כוס קפה, היא שולחת אותו לפינוק בספא ומזמינה את עצמה לארוחה במסעדה. ג'ו עוד לא הספיק לעבור ממצב "אני שידכתי ביניהם" למצב של "שיט, עכשיו אני לבד" ואליסה כבר שרפה אלפייה.

אבל בזמן שדומיניק שבוי באליסה, היא מתלבטת כבר כמה ימים לגבי מה היא מרגישה כלפיו. לפני יומיים פרשה בפני נטע את התחושות שלה ואמרה: "לפעמים הוא גבר ולפעמים הוא תינוקי", וניסתה להבין בשיחה איך היא מרגישה לגבי הצד הזה באופי שלו.

דומיניק עושה מסאג' (צילום: 2025, שידורי קשת)
מתפזרת: אליסה קנתה לדומיניק מתנה שווה במיוחד | צילום: 2025, שידורי קשת
דומיניק ואליסה אוכלים צהריים יחד (צילום: 2025, שידורי קשת)
כמה חמוד, הם אפילו אוכלים מאותה הצלחת | צילום: 2025, שידורי קשת

בנוסף, בשיחה אתמול בצהריים עם המלצרית גולדי בבית הקפה, שיתפה אליסה במה שמפריע לה באמת בקשר עם דומיניק: "כל המאסרים, הגניבות, ההתמכרויות וההרואין - זה הדברים שאני הכי מפחדת מהם בעולם. כשאני רואה בן אדם שאכל סטלה רעה אני מתחרפנת מזה, אני מדמיינת אותו בסיטואציה הזאת וזה קשה לי ממש".

במהלך השיחה אליסה אף הביעה חשש כי דומיניק עוד עלול לשוב אל ההרגלים הרעים הישנים שלו. "מלחיץ אותי שיקרה שוב, גם אם זה לא התלות בדברים האלה, אז בדברים אחרים", היא אמרה, וחיזקה את החששות שלה בתגובה של דומיניק כששאלה אותו אם הוא עלול לחזור למקומות החשוכים ההם. "כשאני שואלת אותו אם הוא אי פעם יחזור אז הוא לא עונה 'נראה לך?' או 'השתגעת?', הוא עונה "כרגע אני לא', זה מלחיץ", היא אמרה והוסיפה שגם הסיפורים שלו על אותם ימים, ושהוא מרבה להזכיר אותם, גורמים לה לא לישון טוב בלילה.

דומיניק ואליסה צמודים (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
לא מפספסים שום הזדמנות להיות צמודים | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת
אליסה יושבת על דומיניק (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
וכדי שלא יהיה ספק, השניים מקפידים להיות דביקים | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

אליסה לא סגורה על הקשר, למרות הפרמטר האסטרטגי. בנוסף לזה, היא מתקשה להיפרד מהעבר שלו, מודה שזה מפריע לה, אבל לא פוסלת את האפשרות שהרומן יתפתח. "אם הייתי מרגישה שזה מאה אחוז מאחוריו, אז אולי לא הייתי מדברת ככה עכשיו", אמרה לגולדי, "יכול להיות שעוד שנה אני לא אדע מיהו, יכול להיות שאדע והרבה יותר מזה. אני תמיד חושבת הלאה, לא נכנסים למשהו בלי לחשוב הלאה, אני פחות חושבת על הרגע".

רק נזכיר לאליסה שזוגיות יכולה להקל מאוד על המשחק. רואים את זה בעיקר בין הודיה לסיגל, שאמנם לא הכריזו מעולם שהן ביחד, אבל הדינמיקה ביניהן במשחק, בה הן תומכות אחת בשנייה כלכלית, הכי קרובה למבנה הזה. בין השתיים התפתחה חברות קרובה והודיה, שממוקמת בראש הטבלה ומקפידה לקבל מענקים מהצופים, מחזיקה את סיגל קרוב ולא תהסס להציל את סיגל אם תידרש לכך. בתמורה לכך, סיגל יודעת כשיגיע יום הדין, תקבל ירושה נאה שתקפיץ את רמת החיים שלה והסיכויים שלה לנצח.

אליסה ודומיניק מחובקים (צילום: 2025, קשת12)
ולמקרה שעדיין לא הבנתם, אליסה ודומיניק לגמרי ביחד | צילום: 2025, קשת12
אליסה ודומיניק מחופשים בפורים (צילום: 2025, קשת12)
ויש להם אפילו תמונת פורים לאלבום הזוגי | צילום: 2025, קשת12

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם