כמעט חודש עבר מאז שמיכאל שיימן שגב נכנס למשחק של 2025, ואם לומר את האמת רוב הזמן הוא הסתדר לא רע בכלל. הוא נחשב לתושב שיודע לחסוך, כזה שתופס מקום לא יקר באכסניה ובעיקר רחוק מהמקום האחרון בטבלה. כל זה השתנה השבוע, כשמיכאל החליט לבזבז את הכסף בלי לדפוק חשבון והצליח להדאיג את החברים הכי טובים שלו בעיר. הצופים בבית אפילו העבירו לו השבוע מענק כספי, אבל הערב (חמישי) הוא החליט שהוא מעוניין לצאת מהמשחק והצליח להפתיע את כולם.

גו' ומיכאל ברגע של צחוק (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
מזל שלצחוק לא עולה כסף | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת
רומי ומיכאל מצטננים בבריכה (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
כשהוא רחוק מהים מיכאל הסתפק בבריכה של המלון | צילום: מתוך "2025", קשת 12
_

במהלך חשיפת העברות הכספים, מיכאל עוד הצליח להישאר במקום לפני אחרון אבל אז הגיעה תפנית מפתיעה. למרות שהוא נמצא בין המקומות האחרונים, מיכאל החליט להעביר 12,400 שקלים למנואל - צעד ששלח אותו באופן אוטומטי למקום האחרון ואת מנואל למקום הראשון בטבלה.

"למרות אהבת הקהל אני באמת רוצה ללכת הביתה, לוותר זה לא רק לחלשים", מיכאל הסביר את הצעד הלא צפוי. "היה לי מדהים ואני גאה בעצמי", הוא סיכם את החוויה בעיר ונפרד מהחברים. "זכיתי בחבר אמת ואני מתכוונת לרוץ איתו תמיד", מנואל הודתה בדמעות למיכאל על כך שבחר להעביר לה את הסכום הבלתי נתפס שיגרום לה להוביל במשחק.

אודטה במונית (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
אוי מיכאל, איך פספסת את אודטה? | צילום: מתוך "2025", קשת 12
אמבטיית שמש (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
טוב עכשיו הוא יוכל לשבת עם שרי לקפה מחוץ לעיר | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

עם יציאתו של מיכאל מהעיר הוא פספס את שתי התושבות החדשות שהצטרפו הערב למשחק - אליסה גיל, וכוהנת הטיפים הגדולה אודטה, שהגיעה עם תוכנית מוכנה מראש כדי לנצח.

רגע אחרי היציאה, מיכאל מספר לנדב בורנשטיין בראיון ראשון על ההחלטה לעזוב את העיר. "ככה הרגיש לי, אינטואיציה. הגיעו מים עד נפש", הוא מסביר. "דווקא כן נפתחתי יחסית לעצמי. הצלחתי להתחבר לפינקי ולגולדי. בנוגע לדודו הוא אחלה גבר, אני אוהב אותו ומאחל לו בהצלחה". כשנשאל מי לדעתו ינצח את המשחק, הוא הימר על החבר הטוב: "אני חושב שדומיניק יהיה התושב האחרון שיעזוב את העיר וינצח את המשחק".

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם

רוצים להיות שם כשהכל קורה? הירשמו עכשיו ותוכלו להיות חלק מהקהל ב-2025