בקושי יומיים עברו מאז שנכנסה למשחק, וכבר התושבת החדשה אליסה מצאה את עצמה במרכזו של סכסוך קולני במיוחד. במהלך פרויקט "חוף עירוני" שהתקיים אתמול (שבת), ויכוח בין אליסה לסיגל יצא משליטה בגלל מהלך תמים מצידה של הודיה. מבולבלים? גם דודו ניסה לעשות סדר במריבה הזאת והסתבך בעצמו.

במהלך שיחת פיוס שדודו ניסה ליזום הבוקר, סיגל הסבירה שמבחינתה הודיה תמכה בצד הלא נכון של הריב שהתרחש אתמול. "באותו זמן הודיה ראתה שנפגעתי מאליסה ובכל זאת הלכה לשבת לדבר איתה", סיגל הודתה שציפתה לקבל תמיכה מהחברה הטובה, "חודש שלם היא ישנה איתי בלילה וכשהייתי צריכה אותה היא לא הייתה שם בשבילי".

אליסה קונה את הבדים שלה (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
אליסה רק נכנסה לעיר וכבר הסתבכה? | צילום: מתוך "2025", קשת12

דודו ניסה להכניס קצת פרופורציות, וביקש מסיגל להבין שלצעקות שלה כלפי אליסה היה מחיר: "שאגת על הילדה הזאת, היא נבהלה ובכתה. הודיה הלכה להרגיע אותה אבל מאותו רגע שינית את כל היחס שלך אליה". סיגל לא התרשמה מההסברים, ואפילו התעצבנה לגלות שתמיכה היא לא תקבל בשיחה הזאת: "אם משהו מפריע לה שתבוא ותגיד לי את זה, לא דרך אנשים אחרים".

כזכור, מאז שנכנסו לעיר הודיה וסיגל מתחזקות את החברות ביניהם ושומרות אחת על השנייה במשחק. אבל נראה שההצטרפות של אליסה הצליחה לערער את היחסים, וסיגל בעיקר עסוקה בלעשות השוואות. "חברות נמדדת ברגעים הקשים והיא לא הוכיחה את עצמה", היא העלתה את הטון של השיחה וכעסה שדודו לא מבין אותה, "גם הלב שלי מפורק אבל אני לא מראה את זה. מה היא מכירה את אליסה יומיים?".

הודיה מתחממת במעיל (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
תמכה בצד הלא נכון? תלוי את מי שואלים | צילום: מתוך "2025", קשת12

הריב בין דודו לסיגל (צילום: 2025, קשת12)
דודו ניסה לעשות סולחה והסתבך בעצמו | צילום: 2025, קשת12

השיחה שהחלה בצורה רגועה יחסית התפתחה מהר מאוד לריב קולני, אבל בזמן שדודו שמר על טון דיבור רגוע - סיגל רק התעצבנה עוד יותר. "לא משנה מה אני אגיד אתה מגונן עליה, אתה בעצמך לא יודע מה זה חברות", היא הטיחה בדודו, "אתה עושה את הדבר הכי מכוער, אתה לוקח סיטואציה בלי שאתה יודע מה קרה שם".

בשלב הזה דודו כבר הבין שהאש מופנית כלפיו הפעם, אבל סירב להתרגש והמשיך לגונן על הודיה: "התגובה שלך מאוד קשה, את מבינה שהיא רק בת 20?". כשהשניים הבינו שהשיחה כבר לא מתקדמת לשום מקום, דודו סיכם את השיחה עם מסקנה שעיצבנה את סיגל אפילו יותר מהריב עצמו: "הודיה מצליחה פה עם כולם והיא צריכה להישאר נאמנה לעצמה, מה שאת עושה זאת שתלטנות. ככה היא בתור חברה ותקבלי אותה".

הודיה מנשקת את סיגל (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
הסוף לחברות או שתהיה פה סולחה מרגשת? | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

"2025": משודרת בקשת, ערוץ 12

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם