מה לא עושים בשביל למשוך מבקרים? מלון ה-Georgian House שממוקם בסמוך לתחנת ויקטוריה בלונדון, אנגליה, הוסיף למבנה שלו שני חדרי קוסמות בהשראת ספרי וסרטי "הארי פוטר" האהובים. המלון בן 163 שנה יספק לכם חוויה קסומה עם חדרים באווירה גוטית, ארגזי בית ספר כפי שהיו להארי וחבריו, בקבוקי שיקוי, קדירות וספרי קוסמות. בנוסף לכך, המוגלגים המאושרים שישהו בחדרים יקבלו גם מארז הארי פוטר שלם הכולל סיור רגלי לנקודות הציון בלונדון בהן צולמו הסרטים ונסיעה לסטודיו של חברת וורנר ברוס עבור הסיור שמסביר כיצד צולמו הסרטים. מתרגשים? גם אנחנו.

לונדון, מלון הארי פוטר אח (צילום: Georgian House Hotel)
לבוא עם הכל המשפחה | צילום: Georgian House Hotel
לונדון, מלון הארי פוטר (צילום: Georgian House Hotel)
תקבלו קדירות וספרי קוסמות | צילום: Georgian House Hotel

עוד ב-mako חופש:

הזוי ומדהים: מה קורה למוח שלנו בעומק 100 מטר?
הימלאיה, ספינקס או זאב: חתולים נדירים מהעולם

אופנתי וטרנדי: מתחמי נופש חדשים בארץ

להתארח בחדרי הקוסמים

"שמעתי שהסיור של הארי פוטר שמציע הסטודיו הוא האטרקציה הפופולארית ביותר בלונדון והעובדה שהאוטובוס עזב מתחנת ויקטוריה, משמעה הייתה שאנחנו במיקום המושלם למשוך תיירים שהגיעו לראות את הסטודיו", סיפרה ל-"The Independent" סרינה ואן דר הייד, שותפה במלון המדובר. "המלון שם דגש על קבלת משפחות וממש רציתי ליצור משהו שיהיה כיפי למבקרים צעירים. כשאורחים מגיעים אנחנו מאירים נרות ומנגנים מוסיקה בזמן שהם נכנסים לחדרים שנקראים 'חדרי קוסמים'".

לונדון, מלון הארי פוטר חלון. (צילום: Georgian House Hotel)
קיבלתם השראה? תתחילו לכתוב | צילום: Georgian House Hotel

בנוסף לכך, סיפרה ואן דר הייד, שלא מדובר רק בילדים שמשתוקקים לישון במלון. "הפתיעה אותי מאוד כמות הזוגות הצעירים שבאו לישון במלון", סיפרה. "אולי מה שמושך אותם זו הנוסטלגיה של תקופת הנעורים שלהם". עבור זוג לילה בחדר הקוסמים כולל ארוחת בוקר וסיור רגלי עולה 249 ליש"ט (1,516 שקל) בתוספת של 60 ליש"ט לילד נוסף ו-72 ליש"ט למבוגר נוסף. עבור זוג שרוצה ליהנות מארוחת בוקר, לילה אחד בחדר הקוסמים, סיור רגלי וגם כרטיסים לסטודיו של וורנר ברוס הכוללים תחבורה מתחנת ויקטוריה לסטודיו המחיר הוא 363 ליש"ט (2,210 שקל). למי שרוצה לוותר על הסיורים אבל ליהנות מהחדר כולל ארוחת בוקר המחיר הוא 209 ליש"ט (1,272 שקל) לזוג. נכון שהמחיר לא כזה זול, אבל כדי להגשים חלום ילדות, כנראה שהוא שווה את זה.

לפרטים: Georgian House Hotel