אין ספק שפרידה היא דבר קשה וזו כנראה הסיבה שבאתר הנופש היוקרתי בניו יורק, Gideon Putnam Resort & Spa מצאו דרך להקל על המעבר מחיי הנישואין חזרה לחיי הרווקות. במלון, שעורך גם חתונות מפוארות, החליטו להציע חבילות סופי שבוע למתגרשים שעלותן 5,000 דולר (18,012 שקלים). האם זו הדרך הכי נכונה להתגרש היום? לא בטוח אבל מה שכן, יש סיכוי שתצאו משם יותר רגועים ושמחים משחשבתם.

עוד ב-mako חופש:

צפו: רכבת ההרים המפורסמת עלתה באש
נופש בחגים: מי שיחכה לסוכות ישלם הרבה פחות
כרטיס לגן עדן: אתרי נופש על איים פרטיים

גישה מרגיעה לסיטואציה מלחיצה

תמורת הסכום הלא זול, הבעל והאישה שבקרוב יהפכו לאקסים, יוכלו להתפנק מסוף שבוע שכולל גישה לספא, למגרש הטניס, לטיולים, לבריכה, למגרש גולף ומגרש החלקה על הקרח, זאת כשיש להם זמן פנוי מהביקורים אצל עורך הדין לגירושין שמגיע גם הוא עם החבילה.

אם גם אתם מתעניינים, קחו בחשבון של"מלון הגירושין" יש רק שני קריטריונים שחייבים למלא: עליכם להיות אזרחים אמריקנים ולהסכים להשתמש בעורכי הדין והמגשרים המוצעים על ידי המלון. זה ככל הנראה לא יהיה סוף שבוע חלומי במיוחד משום שעל בני הזוג להתחייב לבצע את הליך הגירושין במהלכו.

מלון למתגרשים חוץ (צילום: מתוך דף הפייסבוק)
החבילה כוללת עורך דין | צילום: מתוך דף הפייסבוק
מלון למתגרשים חדר (צילום: מתוך דף הפייסבוק)
יש גישה לספא | צילום: מתוך דף הפייסבוק

בקרוב הריאליטי

במהלך סוף השבוע האורחים עובדים יחד עם המגשרים כדי לסכם ביניהם על כל סעיף בעייתי ולהפוך אותו לחוזה משפטי. כל ההליך של בני הזוג יכול להצטלם לסדרת ריאליטי חדשה שמצולמת על ידי חברת ההפקה "A. Smith and Co". ג'ים הלפנס שעומד מאחורי הרעיון של הסדרה סיפר ל-New York Post: "למעשה, הם מתגרשים מרגע חתימת הניירות ביום ראשון. אחרי החתימה כל העבודה נגמרת ואנחנו שולחים את החוזה לשופט שיכול לשים עליו חותם ולהפוך אותו לרשמי".

הלפנס, שכבר מבצע פרויקט דומה במולדתו בהולנד, מצפה להתחיל להציע את שירותיו בסוף ספטמבר. רוב סגרלטה, דובר מטעם המלון סיפר על פי דיווח הדיילי מייל ש"הם רוצים להכניס אנשים לאווירה שממעיטה בלחץ של הסיטואציה וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים". כמו כן, הוסיף, "אנחנו מברכים כל מיני סוגים של אורחים". בעיות יכולות לצוץ כשחתונות וגירושין מתבצעים באותו הזמן אבל סגרלטה אומר שהמלון יוודא לשמור על מרחק בין שני האירועים. "אנחנו נהיה רגישים ונארח אותם בחלקים נפרדים במלון", אמר. 

מלון למתגרשים אוכל (צילום: מתוך דף הפייסבוק)
אכילה רגשית, מישהו? | צילום: מתוך דף הפייסבוק