דברי ימי מנזר

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם מתעניינים בראשית הנצרות, או כי אתם מעריצי מלחמת הכוכבים.

איי סקליג היא קבוצה של שני איים המרוחקים כ-12 ק״מ ממערב לחופי מחוז קרי, דרום-מערב אירלנד. האי הגדול מבין השניים, סקליג מייקל (Skellig Michael, סלע מיכאל), זכה להופיע לאחרונה בסצינות הסיום של ״הכוח מתעורר״ וב״הג׳דיי האחרון״, אבל תפקידו ככוכב של לוק הוא רק תירוץ לכתוב על המקום. חובבי גיאולוגיה יתרשמו מיצירתו לפני 400 מיליון שנים ומ״אוכפו של ישו״ שחוצץ בין שתי פסגות האי; חובבי היסטוריה יהנו ללמוד על הנזירים, המתיישבים הראשונים ופלישות הוויקינגים; אדריכלים יתרשמו מבתי הכוורת, ״קלוכן״ (Clochán), שהוקמו על ידי הנזירים וכמעט ולא התבלו לאורך אלפי השנים; עוסקי הספורט האתגרי ידלגו במעלה 630 המדרגות המובילות לפסגה; וצפרים חובבים יחזו בתוכי ים ויסעורים אטלנטים ויסעורוניים אירופאיים, ועופות מים אחרים. כדי לבקר באיים, שהוכרז כאתר מורשת עולמית ב-1996, תצטרכו להפליג בסירה. מומלץ להזמין מראש, מספר המבקרים באי מוגבל.

A post shared by Sigrid Valkiria Liv (@sigrid_valkiria) on

A post shared by The Kimmah �� (@kimmah_roams_the_world) on

>

קטיפה כחולה

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך ללונדון, או כי אתם אוהבים גווני פסטל.

למסעדת NAC הלונדונית שנפתחה ב-2013 התווסף לאחרונה בר בנוסח שנות ה-40 בראי הוליווד.
ב-Chez Chow, הפועל במרתף המסעדה, תמצאו עיצובי פליז מפותלים, ריפודי קטיפה מפוארים והרבה גווני פסטל ורודים, פרי עיצובם של מעצבי משרד Gundry + Drucker העירוני. עדויות לתפריט הייעודי לא נמצאו ברשת, אז נותר רק לשער שאחראי לו השף ג׳רמי קוסטה, אחד משלושת בעלי המקום שאחראי למסעדה הפופולרית.

A post shared by Tania Thomas (McNally) (@tania.thomas_) on

 

A post shared by MY HALCYON DAYS | Tara O'Brien (@myhalcyonday.s) on

A post shared by NAC (@nacmayfair) on

בקרוב באיזיג׳ט: שירות שמירה על בתים ובעלי חיים

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם אוהבים בעלי חיים או כי אתם אף פעם לא נוסעים לשום מקום כי לא נעים לכם מחיית המחמד.

חברת הלואו-קוסט איזיג׳ט ככל הנראה לעולם לא תאפשר לחיות מחמד לטוס עם בעליהן לחופשה, אבל לפחות היא מבינה שמדובר בשוק גדול שצריך לחשוב גם עליו. איזיג׳ט חברה ל-TrustedHousesitters, המספקת שירותי שמירה על בתים עם חיות מחמד. עוד לא ברור איך תוצג האפשרות החדשה ומתי במהלך השנה, אבל כבר עכשיו אתם יכולים להצטרף לקהילה, בין אם כבעלים או כפט-סיטרים. כל אחד מהפט-סיטרס נדרש להביא לכל הפחות המלצה אחת מצד שלישי, אך כדי להגביר את דירוג הבטחון ידרשו הסיטרים לספק מסמכים נוספים ולהסכים לבדיקות רקע. אם אתם אוהבים בעלי חיים ומוכנים לשמור על חיות מחמד - חתולים, כלבים אבל גם תרנגולות וחזירי ים - אתם יכולים לחסוך לעצמכם הרבה כסף על לינה; ואם אתם בעלי חיות תוכלו לדעת שיש מישהו לסמוך עליו עם כל משק הבית. והמחיר? 89 אירו לשנה.

A post shared by ���� Travel Couple Rox&Maartje (@onceuponajrny) on

_OBJ

A post shared by Avgeek Mel (@avgeekmel) on

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש