חנות הלגו הגדולה בעולם

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך ללונדון, או כי אתם אוהבים לגו.

אם חסרות לכם סיבות לנפוש בלונדון הרשו לי להוסיף אחת אדירה במיוחד: חברת לגו הדנית פתחה לאחרונה את החנות ה-131 במספר שלה בממלכה והיא חנות הלגו הגדולה ביותר בעולם. בחנות, השוכנת בכיכר לסטר (Leicester), תפגשו בשייקספיר, קרון בגודל טבעי של הרכבת התחתית של לונדון שנבנתה מ-637,903 לבני לגו; העתק של הביג בן מלמעלה ממאתיים אלף לבנים ובו תאורה לשעות הערב; תאי טלפון אדומים ועוד.

סקייגורו: האפליקציה שתחזיק לכם את היד בטיסה

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי תמיד יש לכם חרדות בטיסה, או כי אתם אוהבים אפליקציות תעופה העובדות גם באוויר.

הטייס אלכס גרבש (Alex Gervash) הוא איש רב אשכולות, ומלבד רישיון תעופה מסחרי מחזיק גם בתואר פסיכולוג ומומחה לטיפול בחרדות טיסה. לאחר שבמשך 8 שנים טיפל בלמעלה מ-7,000 בני אדם הסובלים מחרדות בטיסה, הבין גרבש כי על מנת להרגיע את הפחד זקוקים הסובלים מחרדה לשלושה דברים: מידע כללי על הטיסה ובזמן אמת; תמיכה; ותחושה של שליטה.

אפליקצית MySkyGuru מתפקדת לדבריו כ"טייס מקצועי שיושב לידכם ומסביר לכם מה קורה בזמן אמת". כל מה שעליכם לעשות הוא להתחבר לאינטרנט ולהכניס את מספר הטיסה שלכם ואחרי שתעלו ותעברו למוד טיסה תקבלו עדכונים שוטפים על הנעשה. האפליקציה זמינה באנגלית, רוסית ועברית ומחירה 9.99 דולר. להורדת האפליקציה באפל סטור.

A photo posted by AnonyMouse (@anonymouse_mmx) on

קפה עכבר העיר

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך למאלמו, או כי אתם אוהבים דברים מיניאטוריים

קבוצת האמנים אנונימאוס (Anonymouse) יצרה ברחבי מאלמו שבשוודיה בתי קפה זעירים זעירים בגובה העיניים של עכברים. המציגים האמנותיים הזעירים הללו כוללים חנות צרפתית Noix de Vie (אגוזי חיים) שבחלונה שקדים, פיסטוקים ואגוזי לוז; מסעדת Il Topolino (מיקי מאוס באיטלקית) עם גגון אדום-לבן, תפריט המציע קרקרים וגבינה ואפילו שלט קטן שמתנצל על כך שהתשלום במזומן בלבד. לא תצטרכו לכתת רגליים כדי למצוא את המיניאטורות הקסומות הללו שכן האמנים בחרו למקם אותם באחד הרחובות הכי מרכזיים בעיר, Bergsgatan. לחשבון האינסטגרם של הקבוצה.

A photo posted by AnonyMouse (@anonymouse_mmx) on