השבוע במצעד: מזוודות חכמות

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם תמיד בחיפוש אחר המזוודה הבאה שלכם, או כי אתם באמת מחפשים לקנות חדשה.

אתר סקירות ציוד הטיולים החביב עלינו, Carryology, פרסם באמצע החודש את מצעד המזוודות החכמות ביותר שנמצאות כיום בשוק. עשור חלף מאז נכנסו לשוק פתרונות הנשיאה החכמים, ואם פעם הסתפקנו בכיס ייעודי למחשב נייד במשקל 5 ק"ג, הרי שכיום מגיעים התיקים והמזוודות עם חידושים מעלפים. מזוודת Space Case 1 לדוגמה מציעה נעילה ופתיחה ביומטרית למזוודה שלכם, ומשקל מובנה שידע להגיד לכם את משקל המזוודה מבלי שתצטרכו להרים אותה. מזוודת Trunkster האלגנטית מציעה אף היא משקל אך גם דלתות הנפתחות כתריס נגלל לפתיחה מהירה ונקודות טעינה לסמארטפון. מזוודת G-RO מגיעה עם ידית נשיאה ארגונומית, זוג גלגלים חכמים, מטען ואפילו משטח למקרה שתצטרכו לעבוד קצת על המחשב עד הטיסה. זה הלינק לסקירה המלאה, וזה הסרטון שמציג לכם את פלאי ה-Space Case 1:

ללון בבית הכומר

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך לגרמניה, או כי אתם מחפשים אחר לינה באווירה מעט שונה.

וילת Re:hof Rutenberg בגרמניה
מבט מבפנים | צילום: באדיבות Welcome Beyond
וילת Re:hof Rutenberg בגרמניה
נראה קצת סגפני מבחוץ | צילום: באדיבות Welcome Beyond

מרטין, הבעלים של Re:hof Rutenberg בגרמניה, יצר מאורוות ישנות שבע יחידות נופש מודרניות העוסקות בשאלה הפילוסופית: מה אדם צריך בכדי להיות שמח? האדריכלות ועיצוב הפנים של יחידות הנופש פשוטים וצנועים כמו בית כומר, מבלי שיהיה ללנים בהם חוסר כלשהו. הרהיטים נוחים וחמימים, האח מבערת בימים קרים יותר והנוף פרוש לנגד עיניכם מבעד לקיר זכוכית ענק המשקיף על השדות הסמוכים. אם הטבע הנשקף לא מספיק לכם, תוכלו לצאת מהמקום לטיולי אופניים בהרים, או לסיור בסירה.
המחיר: החל מ-110 יורו ללילה.

●OKURIMONO Amezaiku from Asakusa Amezaiku Ameshin/ 浅草飴細工アメシン「飴細工」 Ameshin, a confectioner based in Tokyo’s Asakusa district, is committed to maintaining the amezaiku tradition while at the same time exploring new directions for this unique delicacy. http://shun-gate.com/en/okurimono/confectioneries/okurimono_24.html 贈られた人もその美しさに目も心も奪われる「アメシン」の飴細工をご紹介します。 http://shun-gate.com/okurimono/confectioneries/okurimono_24.html #shungate #Japan #Amezaiku #飴細工 #Asakusa Amezaiku Ameshin #浅草飴細工アメシン #アメシン #candy #金魚 #Goldfish

A photo posted by SHUN GATE (@shungate.jp) on

סוכריה יפנית בעבודת יד

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך לטוקיו, או כי יש לכם שיניים מתוקות.

לרשימת האנשים שהיינו רוצים להכיר התווסף לאחרונה שינרי טזוקה (Shinri Tezuka) בן ה-27 שיוצר סוכריות בעבודת יד. טזוקה לימד את עצמו את האומנות הייחודית הזו, שרק מתי מעט עוד יודעים את סודותיה, שראשיתם בתקופת אדו היפנית (ואנחנו מדברים כאן על 1603 ואילך). טזוקה הצעיר מחזיק בחנות בשם Asakusa Amezaiku Ameshin בטוקיו, אחת מתוך השתיים היחידות בעיר שמתמחות בממתקים מסוג זה. לאתר.

>> כבוד: אורי בורי נבחרה למסעדה הכי טובה במזה"ת
>> האינסטגרמרית הזאת תוציא לכם את העיניים