מייד אין צ׳יינה: פארק שעשועים שהוא עיר

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך לנאנצ׳נג, סין, או כי אתם חשים שכל פארקי השעשועים קטנים עליכם.

בסוף חודש מאי פתחה Wanda Group את ״עיר תרבות התיירות וונדה״ (Wanda Cultural Tourism City), פרויקט ענק הכולל פארק שעשועים חיצוני, פארק שעשועים מקורה, אתר נופש, ואזורי מסחר ומזון. עיר השעשועים השוכנת בעיר נאנצ׳נג (Nanchang) במחוז ג׳יאנג-שי (Jiangxi), חולשת על שטח של 2 קמ"ר, ומציעה אטרקציות לחימה במפלצות תלת מימד, טיסה בסימולטור, בית קולנוע עצום, וקרוב ל-50 מתקני שעשועים, בהם רכבת ההרים המהירה, הגבוהה והארוכה ביותר בסין, כמו גם רכבת העץ הגבוהה ביותר.

בסרטון, הלא מעורר חרדה כלל וכלל, תוכלו לראות את הרכבת בזווית של 360 מעלות – זה אומר שתוכלו להזיז את הסרטון כאוות נפשכם ימינה, שמאלה, למעלה ולמטה. עוד בסרטון תראו שמסילת הרכבת היא בעצם מעל הנוסעים, שתלויים מתחתיה כמו קולבים על מסוע בניקוי יבש.

>> לפייסבוק של mako חופש

_OBJ _OBJ

רכבת האמנות

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי למרות מזג האוויר אתם נמצאים בצרפת, או כי אתם מתכננים לנסוע אליה בשוך הסערה.

רכבת ישראל מאחורייך: חברת הרכבות הלאומית בצרפת SNCF יצאה בפרויקט מהמם, במסגרתו ייהנו נוסעי הרכבת מיצירות אמנות מאוסף מוזיאון ד'אורסיי, ארמון ורסאי ועוד. שיתוף הפעולה של SNCF עם חברת 3M מעניק לנוסעים אפשרות להתמוגג מול "בוקר, שמש" של קאמי פיסארו, "חבצלות המים הכחולות" של קלוד מונה ויצירות אמנות אחרות המוקרנות בפנים הקרונות. לפרטים נוספים.

הקתדרלה התת-קרקעית ביוסטון

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אינכם סובלים מאגורפוביה או קלסטרופוביה, או כי אתם צפויים לבקר ביוסטון, טקסס בזמן הקרוב.

אי שם בשנות ה-70 של המאה הקודמת, התגלתה דליפה במאגר התת קרקעי ביוסטון, וכיוון שהמהנדסים באותה התקופה לא הצליחו לאתר את מקור הבעיה, הוצא השטח, בן למעלה מ-8,129 מ"ר, משימוש. עשרות שנים מאוחר יותר, ובזכות שיפוץ בשווי 58 מיליון דולר ועבודתם של Buffalo Bayou Partnership, הפך האולם בעל התקרות הגבוהות והצינורות לפארק ציבורי, The Cistern at Buffalo Bayou Park, בעל דמיון מקסים לקתדרלה. בימי חמישי הכניסה למקום חינם (בהרשמה מראש), וביתר ימות השבוע תוכלו לבקר במקום וליהנות מסיור במחיר של 2 דולר בלבד. לפרטים נוספים.

>> הסרטון שיגרום לכם לעזוב את הכל ולטוס לרומא
>> לקראת הקיץ: פארקי המים מעלים מחירים