באדיבות TripAdvisor

אבא ארך רגליים

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך לחופשה בקייפטאון, או כי אתם אוהבים לשיר לפני השינה.

איך שלא נסתכל על זה, החורף הגיע לארצנו הקטנה. נכון שהוא לא קר או ארוך במיוחד, אבל למי שמתגעגע לעונה החמה ומחפש מפלט מהגשם, כדאי לשים פעמיו לדרום אפריקה, שם בדיוק מתחיל הקיץ. המלצות למסלולי טיול בקייפטאון תמצאו בשלל מקומות, ולנו נותר להמליץ לכם על מלון שווה במיוחד: Daddy Long Legs. מלון הבוטיק החביב כולל 13 חדרים בלבד, ועל העיצוב של כל אחד מהם הופקד אמן אחר. המלון ממוקם באיזור מרכזי עבור בליינים, אז אם אתם בעניין של מסיבות - זה המקום בשבילכם. החל מ-70 אירו ללילה.

עוד ב-mako חופש:

כרטיס טיסה חינם מסביב לעולם: בתנאי אחד
חם כאן: כל מה שאסור לפספס בטנריף

האמת נחשפה: מהם המקומות הטובים והגרועים ביותר במטוס


באדיבות TripAdvisor


באדיבות TripAdvisor


באדיבות TripAdvisor


באדיבות TripAdvisor


באדיבות TripAdvisor

להאיר את הקפלה הסיסטינית

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי גם אתם קצת מאוהבים באפיפיור פרנצ׳סקו ורוצים לבקרו בהקדם, או כי אתם מחפשים פתרונות תאורה לאוסף האמנות הביתי.

ציורי הקיר שמעטרים את הקפלה הסיסטינית (La Cappella Sistina) בוותיקן מוכרים גם למי שאינו מתעניין באמנות הרנסנס או בצבי הנינג׳ה. כשישה מיליון תיירים מבקרים מדי שנה במקום, והבל פיהם וחום גופם פגעו לאורך השנים ביצירת המופת של מיכלאנג׳לו, שנזקקו לשחזורים ומערכת איוורור הולמת. 450 שנים לאחר מותו של האמן סוף סוף נמצא פיתרון חכם ומאיר עיניים: ברחבי הקפלה הותקנו 7,000 נורות לד, שמעניקות עומק חדש לצבעים. באירועים מיוחדים מכוונת התאורה כך שנדמה שההילה סביב ראשם של הקדושים באמת זוהרת. זאת ועוד, במקום הותקנה גם מערכת איוורור מתקדמת, שנעזרת במצלמות אבטחה הסופרות את המבקרים בכל רגע נתון ומתאימה את האיוורור והלחות לפרמטרים הדרושים.

 

להזמין דירה באישור מיידי

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם מחפשים חלופות ל-Airbnb, או שאתם בעניין של אתרי בוטיק.

״אני לא חושב שבעלי דירות באמת מעוניינים במערכת יחסים עם האורחים שלהם. זה עסק. בעלי הדירות רוצים שיבוצעו הזמנות, והאורחים רוצים מגורים בטוחים״, כשקראתי את דבריו של מייסד ומנכ״ל אתר Only Apartments באתר Skift שמחתי שמישהו סוף סוף אומר את האמת. האתר מציע כ-20 אלף דירות - בעיקר באירופה, אך לא רק - ותהליך החיפוש נוח וידידותי ביותר. בניגוד לאתרים אחרים, פה קיימת רק אפשרות להזמנה מיידית: לאתר תשלמו רק עמלת הזמנה, את יתר הכסף בהמשך.

אתר להשכרת דירות
מה דעתכם על הדירה הזו? | צילום: Only Apartments