המזוודה הממוחזרת בעולם

כשהחיים נותנים לך ערימות של פסולת - עשה מהם מזוודה. יצרנית ציוד הטיולים פוּנקס (Phoenx) נולדה מההבנה ש״לבחירות שאנחנו עושים יש השפעה מתמשכת על העולם סביבנו (…),נסיעות הינן חלק חיוני מהחוויה האנושית. הן גם אחראיות לכשמונה אחוזים מפליטת הפחמן העולמית״, נכתב בעמוד הקיקסטארטר של פוּנקס. בדומה למזוודות אחרות גם זו מגיעה עם גלגלים שקטים של Hinomoto היפנית, רוכסנים עמידים למים, מנעול שאושר על ידי רשות התעופה האמריקאית ואחריות בת 5 שנים; בשונה מהן היא מורכבת מ-100 אחוז פוליקרבנט ממוחזר בקליפתה החיצונית,  30 אחוז אלומיניום ממוחזר בידית הנשיאה הטלסקופית ושטח הפנים מורכב מפסולת ניילונים, רשתות דיג וחלקי שטיחים וטקסטיל. לארגון טוב יותר של שטח האריזה מגיעה המזוודה עם שקית כביסה שניתנו לאוטמן בוואקום ותיק-גב דקיק המשולב בתוכה. הפונקס זמינה בשלושה צבעים: לבן, שחור וכחול-לבן והיא פותחה בשיתוף פעולה עם ארגון Oceanic Global.

View this post on Instagram

A post shared by PHOENX (@phoenxvoyage) on

View this post on Instagram

A post shared by PHOENX (@phoenxvoyage) on

>>לעוד עדכונים היכנסו לעמוד הפייסבוק של mako חופש   

מלון עם חלון עם נוף

למול ארמון בלוודר (Belvedere) האיקוני בוינה, אוסטריה, שהוקם כארמון הקיץ של הנסיך אויגן ומשמש כיום כגלריה ומוזיאונים, נפתח השנה מלון עכשווי במיוחד המשקיף על המבנה ההיסטורי והגנים. מלון Andaz של רשת Hyatt תוכנן על ידי האדריכל האיטלקי רנצו פיאנו (Renzo Piano) ובדומה לפרויקטים אחרים שלו מאופיין בקווים נקיים ומודרניים. חלונות אדירים מהרצפה לתקרה נקבעו בכל 303 חדרי המלון (בהם 44 סוויטות) כשמי שישתכן בקומות הגבוהות המשקיפות אל הפארק יהנה מתמונת נוף מרהיבה. החדרים המעוצבים במודרניות ונוחות שובצו בספרים, מַשְׁפֶּה וכוסות זכוכית וכמובן אמנות, כמחווה לסגנון חייו של הנסיך האגדי שהתגורר בסמוך. אתם לא חייבים לבלות בו את הלילה כדי לבקר במסעדת Eugen21 שבלובי או בבר Aurora השוכן בקומה ה-16 ומשקיף על וינה והגבעות והכרמים הסובבים אותה, אלו פתוחים לציבור הרחב. אורחי המלון מוזמנים גם להשתמש בחדר הכושר המרווח הכולל סאונה ופתוח 24 שעות או להזמין עיסוי מקצועי.

מלון Andaz (צילום: רשת מלונות Hyatt)
צילום: רשת מלונות Hyatt
מלון Andaz (צילום: רשת מלונות Hyatt)
צילום: רשת מלונות Hyatt
מלון Andaz (צילום: רשת מלונות Hyatt)
צילום: רשת מלונות Hyatt

מה קורה בווגאס?

האם לאס וגאס עוברת מיתוג מחודש? מאז 2003 מזוהה עיר ההימורים עם הסלוגן ״מה שקורה בווגאס נשאר בווגאס״ שכמו מעודדת מבקרים להשתחרר ולהיות מעט ״שובבים״ בעיר החטאים. על פי דיווח ב-USA Today עולה כי סיסמא חדשה כבר עומדת על הפרק והשקתה הרכה התרחשה בעיצומו של קונצרט של להקת אירוסמית׳ בעיר. "כשאני אומר 'מה שקורה פה', אתם עונים 'קורה רק פה'" זעק סטיבן טיילר שצפוי להוביל עם הלהקה ואמנים נוספים כליידי גאגא ושאניה טוויין את הקמפיין החדש.

View this post on Instagram

A post shared by Aerosmith (@aerosmith) on