מונית, אובר או ליפט?

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם תמיד מתלבטים בין שתי האפשרויות, או כי אתם אוהבים להשוות מחירים ככה סתם.

אתר TaxiFareFinder משווה בין עלויות של מוניות לבין עלויות של Rideshares בלמעלה מ-1,000 מיקומים ברחבי העולם. החישוב מבוצע על פי כיול קפדני של תעריפי מוניות מקומיות ומחירי המוניות בפועל, והתוצאה שמתקבלת מובטחת כ"מדוייקת יותר מזו שתמצאו באתרי האינטרנט של המוניות עצמן". החיפוש הבסיסי יעניק לכם חישוב מפורט של מחיר המונית, כולל עלויות נוספות על מזוודות, שעות מיוחדות, טיפ לנהג והמחיר הגבוה ביותר בהנחה ויש פקקים. אם אתם שוקלים להשתמש בשירותי אובר או ליפט, תוכלו להשוות את המחירים ב-RideGuru.

>> בואו לפייסבוק שלנו!

פסטיבל הג'אז של ניו אורלינס: סטיבי וונדר, פרל ג'ם ועוד ועוד ועוד

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם אוהבים מוזיקה, או כי אתם ממש - אבל ממש - אוהבים מוזיקה.

בפסטיבל הג'אז הקרוב של ניו אורלינס יופיעו פרל ג'אם, ניל יאנג, בק, רד הוט צ'ילי פפרס, מקסוול, אירמה תומאס, סטיבי וונדר, סנופ דוג, פול סיימון, סטילי דן, ואן מוריסון, חוליו איגלסיאס, הרבי הנקוק ואלביס קוסטלו - אם למנות רק קומץ מרשימת המוזיקאים המפוארת. הפסטיבל יתקיים בין ה-22 באפריל ל-1 במאי, ואם אתם רוצים לנכוח בו כדאי לשים גז. מלבד ליינאפ מרשים ביותר תמצאו במקום דוכני מזון, אמנות, הופעות של זמרים ולהקות מתחילות והרבה אווירה - כיאה לפסטיבל המורשת של ניו אורלינס. לינק לאתר הפסטיבל

_OBJ

50 הימים של אלברט אדריה

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם פודיז בנשמה, או כי אתם בלונדון עד ה-9 באפריל.

החודש נפתחה בלונדון מסעדת פופ-אפ בניצוחו של אלברט אדריה (Albert Adrià), לשעבר שף הקינוחים של מסעדת "אל בולי" המהוללת והמנוחה. בכל ערב - בין 19:00 ל-01:00 יגיש אדריה ארוחות ערב ב-Café Royal, במסגרת מסע קולינרי שיתחיל בבר "אוסקר ויילד" - בו יוגשו חטיפים וקוקטיילים שפותחו על ידי מארק אלוורז (Marc Álvarez), מנהל הבר של קבוצת אדריה - וימשיך במסעדת דומינו ששוכנת למעלה. הן המסעדה והן הבר עברו לאחרונה שיפוץ שהשיב אותם לימי הזוהר שלהם, וכיום הם נראים כפי שנראו בימים בהם נהג אוסקר ויילד לשתות שם עם אהובו, כאשר בעבר הרחוק פחות נהגו לפקוד את המקום גם דיוויד בואי, וינסטון צ'רצ'יל ומיק ג'אגר. אם אתם בעניין כדאי להזמין מקום מראש ולהכין 150 ליש"ט לכל סועד. לינק לפרטים.

>> זה קורה פעם ב-4 שנים: יום הקפיצה
>> היעדים המוזלים שנפתחו לכם הישראלים, לקראת הקיץ הקרוב