להתחתן כמו קלוני

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך לוונציה, או כי אתם מחפשים מקום יוקרתי לחתונה.

בחודש שעבר נישא הרווק הנצחי של הוליווד, ג׳ורג׳ קלוני, לבחירת לבו - עורכת הדין אמל אלמודין. כ-100 מוזמנים בלבד הגיעו למלון היוקרה Cipriani באי ג׳ודקה בוונציה. מלון היוקרה משקיף על פיאצה סן מרקו מעבר לתעלה, ומציע לאורחיו חווויה ונציאנית קלאסית עם כל היתרונות של מלון עכשווי. חדרי המלון ומסדרונותיו מקושטים בעבודות בעלי מלאכה מקומיים ופועלת בו בריכת השחייה היחידה בעיר כולה גם מבחינה קולינרית תוכלו ליהנות ממנות קלאסיות עם טוויסט מעודכן, ואם אתם כבר הרבה אחרי החתונה ומגיעים עם הילדים - גם הם יזכו לטיפול מיוחד.

התענוג הזה לא ישאיר לכם הרבה עודף לתענוגות אחרים, ומחירו של חדר זוגי ללילה עומד על למעלה מ-2,000 אירו. מצד שני, מי שרוצה לחיות כמו קלוני צריך להיות מוכן להוצאות גדולות.

המלצות סובבות עולם (צילום: belmond.com)
100 מוזמנים הגיעו לחתונה של קלוני במלון הפסטורלי בוונציה | צילום: belmond.com
המלצות סובבות עולם (צילום: belmond.com)
עששיות רומנטיות. כך זה נראה מבפנים | צילום: belmond.com
המלצות סובבות עולם (צילום: belmond.com)
שווה להזמין את האוכל לחדש | צילום: belmond.com
המלצות סובבות עולם (צילום: belmond.com)
משקיף על פיאצה סן מרקו | צילום: belmond.com
המלצות סובבות עולם (צילום: belmond.com)
2,000 אירו ללילה | צילום: belmond.com
המלצות סובבות עולם (צילום: belmond.com)
במחיר הזה תוכלו לצאת לטיול בסביבה | צילום: belmond.com

מחלקת האלופות

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם מחפשים מטוס שיתאים לקבוצת הכדורעף שלכם, או כי אתם אוהבים את נייקי.

המטוס שאתם רואים לפניכם הוא פרי שיתוף פעולה בין סוכנות העיצוב TEAGUE לבין יצרנית ציוד הספורט נייקי, כשהמטרה שעמדה לנגד שני הצדדים היא לייצר חלופה בריאה ונוחה למטוסי השכר המסורתיים המשמשים קבוצות של ספורטאים.

המטוס אמנם נועד לספק את צרכיהם של אתלטים, אבל יכול להיות גם צעד קדימה בחוויית הטיסה לכל הנוסעים באשר הם. המטוס כולל תאי שינה מרווחים עבור השחקנים, על מנת להעצים את המוכנות הפיזית לפני המשחק; חלל משותף ופתוח שנועד לישיבות הכנה, צפייה בסרטונים ממשחקים קודמים או לחברותא ותאי רחצה שאפשר רק לחלום עליהם במטוסים רגילים.

המלצות סובבות עולם (צילום:  TEAGUE)
כזה עוד לא ראיתם: מטוס לאלופים | צילום: TEAGUE
המלצות סובבות עולם (צילום:  TEAGUE)
תאי רחצה מפוארים | צילום: TEAGUE
המלצות סובבות עולם (צילום: TEAGUE)
חדרי טיפולים להירגע בהם | צילום: TEAGUE
המלצות סובבות עולם (צילום:  TEAGUE)
מיטה נפתחת מהסוג הנוח | צילום: TEAGUE

טיפ מקומי

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי גם אתם אף פעם לא יודעים כמה טיפ צריך להשאיר במסעדה בחו״ל, או כי אתם אוהבים להשוות את יוקר המחיה בעולם.

סיימתם ארוחה טובה במסעדה באיטליה ואתם מושיטים יד לארנק כדי להשאיר טיפ. האוטומט אומר לכם להשאיר 12% כמו בישראל, אבל בארץ אין ״קופרטו״ (סכום הנגבה תמורת סידור השולחן, לחם וכדומה), ולא הצלחתם להבין האם הוא מכסה רק את הלחם או גם את השירות. אתם יכולים כמובן לשאול את המלצר או אדם אחר, אבל אפשר גם להוריד את אפליקציית Tip Like a Local החינמית, ולעשות את החישוב בעצמכם. האפליקציה החדשה נוחה לשימוש, ומאפשרת לכם לבחור בין למעלה מ-70 מדינות שונות, לדרג את השירות כדי לקבוע כמה להוסיף, להמיר למטבע שנוח לכם לחשב בו וגם לחלק את הסכום הסופי בין מספר אנשים.

האפליקציה זמינה למכשירי אנדרואיד ואפל.

המלצות סובבות עולם (צילום: צילום מסך)
כמה טיפ להשאיר? | צילום: צילום מסך